قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خيلي سخته منم نميگم كار فروشنده ها درسته اما بين اين همه ادم يه نفر با انصاف پيدا نميشه . من خودمم پولمم جوره اما نميخوام پول الكي بدم يكي ديگه بخوره و به ريشم بخنده . وگرنه من عمرا نميتونم واسه فورزا ٥ صبر كنم

نوید راستی منو یادت میاد یه بار مسابقه Fifa 12 برگذار کردم تو هم بودی:d

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوست من لطف كن تراوشات ذهنيتو نيا اينجا تعريف كن هنوز توي تهرانش كسي از مغازه دارها به جز يه تعداد محدودي نميدونن اصلا اين كنسول چي هست اونوقت توي شهر شما يارو با باباش اومده اين قيمت پيشخريد كرده عجب....يه خورده فك كنيد بعدش بيستا نقل قول كنيد رويه يه حرف بيخود.

فکر کردی فقط تهران باید بدونه بعد بقیه شهرها؟یه سر بیا ببین بعد نظر بده.اینجا دارن پیش فروش میکنن با قیمت نجومی زیادی خودتو بالا نگیر;)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان بزارید یه چیزی در مورد قیمت بگم و خیال اکثریت رو راحت کنم.من رفته بودم توپخونه و با یکی از مغازه دار های قدیمی اونجا که داشتم باهاش حرف میزدم برگشت گفت من Xbox One رو دیگه تا 2 اذر میارم و قیمتش هم 3.000 هستش.:|پس دوستان عزیز اینقدر واسه خرید عجله نداشته باشید.:)

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
یکی از فروشگاه به اصطلاح معتبر اینترنتی قیمت ps4 رو 2700 اعلام کرده گفته اون های هم که پیش خرید کردن اگه بیشتر پول بدن کنسول زودتر به دستشون میرسه حالا وقتی که ps4 صد دلار از xo اروزن تره با این قیمت عرضه میشه تو ایران xo فکر کنم تو چند ماه اول بالای حداقل 3300-3400 کنسول فروش های منصف تهران باید قیمت بدن دست مردم یه سری هم افراد که از مرفحان بی درد هستند خیلی شیک و مجلسی این قیمت ها رو قبول میکنن و خریداری میکنن :)):|

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
!!!!!
XBOX ONE هم امروز وارد بازار شد
به محض رسیدن دستگاه با تاپیک جدید و عکس هاش ارائه میشه
قیمت امروز دوروبر 2800000

Xbox One 500GB + Kinect new generation + Controller + 1Game Free DL

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
!!!!!

Xbox One Console Day One Edition with Forza 5
PAL

این باندل دستگاه قابل تحویل در هفته اول آذرماه میباشد.
کسانیکه مایل بخرید هستند شماره تماس خود را پیغام نمیایند .
قیمت تقریبی برای هفته آینده در محدوده 3.200 تا 3.500 میباشد
همان طور که قبلا نیز بارها عرض شده است ، قیمت ها در ابتدای عرضه بالا بوده و دوستانی که منتظر قیمت های مناسب هستند باید تا اسفند ماه صبر کنند

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
دوستان من به عنوان کسی که تجربه ی بد داشته میگم، یادمه x360 اوایلی که اومد خریدم دقیق یادم نیست چقدر ولی 800 اینا اون موقع بود... که به پول الان خودتون حساب کنید دیگه و x360 هم که در جریانید نسخه های اولش پرمشکل بودن، نتیجه این شد که با مادربورد فالکونی که رو دستگاه بود مدت خیلی کمی کار کرد و من مجبور شدم یکی دیگه بگیرم 300 و خرده ای!

نکته ی اخلاقی این که عجله نداشته باشید، این مدت صبر کردید حالا هم صبر کنید( حالا بحث یه عده جداست که مخصوصا میخوان تو گرونی بخرن بگن ما پولداریم!) ولی خب منطقی باشید بذارید به قولا کنسول از آب و گل در بیاد مشکلاتش پچ شن و خرابی هاش گرفته شن، قیمت هم میاد پایین تا اون موقع... به خدا هر کی زود تر بخره جایزه نمیگیره، بازیا هم که در حال حاضر خیلیاشون بین دو نسل مشترکن!

The-joker

کاربر سایت
Jan 14, 2010
28
سلام به همه دوستداران ایکس باکس :bighug:

من کنسولمو انتخاب کرده بودم ps4 ولی خب الان دو دل شدم:>
یک از سه سایت معتبر دنیا که من تقریبا همه چی از تلویزیونم و موبایلم (( نوت 2 و ای اچ 5000 )) تا غیره رو از اون سایت استخراج کردم و خریدم theverge

متاسفانه الان دیدم این سایت نسبت به کنسول Xbox one هر چند کم ولی نظر مثبت تری داره
از اینطرف من عاشق GOW هستم و هیچ بازی و هیچ سرگرمیی نمیتونه منو تا این حد سرحال و ارضام کنه

پلی استیشن 1،2 رو داشتم نسخه خدایان جنگ پی اس 3 رو رو کنسول دوستم بازی کردم و خودم چندوقتی با پی سی بازی میکردم
الان دوباره برگشتم تو نخ کنسول بازی

و
حالا واقعا سردرگمم ؛ قرار هفته اینده برم قشم از اونجا یکی از دو کنسول رو بگیرم
به شما هم توصیه میکنم حتی المکان کنسولتون رو از جزایر ازاد بگیرین چون قیمتها نجومی فرق میکنه

با این حال بین دو کنسول گیر افتادم=((

اگه بگین چه سبک بازی های رو دوست دارم هم جوابم اینه فوتبال ، کشتی کج و بازی های هک&اسلش

یه توصیه
من 9 ماه پیش نوت 2 رو با 270 هزارتومن ارزونتر از بندر پاساژ رویال رفتم خریدم
درسته شاید رفتو برگشتت سخت باشه ولی باز اینقد تفاوت میارزید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به همه دوستداران ایکس باکس :bighug:

من کنسولمو انتخاب کرده بودم ps4 ولی خب الان دو دل شدم:>
یک از سه سایت معتبر دنیا که من تقریبا همه چی از تلویزیونم و موبایلم (( نوت 2 و ای اچ 5000 )) تا غیره رو از اون سایت استخراج کردم و خریدم theverge

متاسفانه الان دیدم این سایت نسبت به کنسول Xbox one هر چند کم ولی نظر مثبت تری داره
از اینطرف من عاشق GOW هستم و هیچ بازی و هیچ سرگرمیی نمیتونه منو تا این حد سرحال و ارضام کنه

پلی استیشن 1،2 رو داشتم نسخه خدایان جنگ پی اس 3 رو رو کنسول دوستم بازی کردم و خودم چندوقتی با پی سی بازی میکردم
الان دوباره برگشتم تو نخ کنسول بازی

و
حالا واقعا سردرگمم ؛ قرار هفته اینده برم قشم از اونجا یکی از دو کنسول رو بگیرم
به شما هم توصیه میکنم حتی المکان کنسولتون رو از جزایر ازاد بگیرین چون قیمتها نجومی فرق میکنه

با این حال بین دو کنسول گیر افتادم=((

اگه بگین چه سبک بازی های رو دوست دارم هم جوابم اینه فوتبال ، کشتی کج و بازی های هک&اسلش

یه توصیه
من 9 ماه پیش نوت 2 رو با 270 هزارتومن ارزونتر از بندر پاساژ رویال رفتم خریدم
درسته شاید رفتو برگشتت سخت باشه ولی باز اینقد تفاوت میارزید
شما سوالتو دو هر دو بخش پرسیدی و خوب ما که طرفدار xbox oneم میگیم xbox one بهتره و طرفدارای PS4 هم میگن PS4 بهتره:d
با توجه به علاقه شدیدت به GOW بهتره PS4 بخری به نظر من.بازی های ورزشی مثل فوتبال و... هم در هر دو کنسول از لحاظ کیفیت تقریبا برابرن

The-joker

کاربر سایت
Jan 14, 2010
28
شما سوالتو دو هر دو بخش پرسیدی و خوب ما که طرفدار xbox oneم میگیم xbox one بهتره و طرفدارای PS4 هم میگن PS4 بهتره:d
با توجه به علاقه شدیدت به GOW بهتره PS4 بخری به نظر من.بازی های ورزشی مثل فوتبال و... هم در هر دو کنسول از لحاظ کیفیت تقریبا برابرن

بهرام جون دستت مرسی داداش :d
اینجا باز یکی پیدا شد جواب بده اونطرف که اصلا انگا التشونم !! :(

اخه بهرام کل زندگیم بر پایه و اساس techradar و theverg اینان حالا بزار ببینم تچ رادار چی میگه هنوز واسشون نیومده
Xbox One review: Hands on gallery | Games consoles Reviews | TechRadar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر