قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
یکی رفت تو مغازه ای xbox 720:d سفارش داد یارو گفت باندل بدون کینکت:|2450000:-oبعد یارو گفت مگه کینکت روش نیست؟گفت نه ما 1جور دیگشو سفارش دادیم:|بعد گفت با کینکت چقدر؟فرمودند3100000:|یارو از باباش 1چک گرفت و با خوشحالی مغازه رو ترک کرد. . . بعد فروشنده گفت مردم چقدر بدبختن و کلی خندید اقا به خودتون بیاید خدایی حتی اگه پولدارید گران نخرید که پشت سر بخندن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یکی رفت تو مغازه ای xbox 720:d سفارش داد یارو گفت باندل بدون کینکت:|2450000:-oبعد یارو گفت مگه کینکت روش نیست؟گفت نه ما 1جور دیگشو سفارش دادیم:|بعد گفت با کینکت چقدر؟فرمودند3100000:|یارو از باباش 1چک گرفت و با خوشحالی مغازه رو ترک کرد. . . بعد فروشنده گفت مردم چقدر بدبختن و کلی خندید اقا به خودتون بیاید خدایی حتی اگه پولدارید گران نخرید که پشت سر بخندن
باندل بدون کینکت:|
245000:|
مبارکش باشه:|

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
طرف چه اسکول بوده
یه مغازه دار اینطوری گیر من یباد میدونم چکارش کنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
تقصير مغازه دار نيست اون هركار ميكنه تا سود بيشتري بگيره ادم خودش بايد عقل داشته باشه بره تحقيق كنه نره تو پاچش

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
دوستان عزیز کسایی که خر پول هستن هیچی سرشون نمیشه.(البته بعضی ها:d).
یارو تو مدرسه ما بود روزی 5تا همبرگر میاورد ریخت و پاش میکرد. اصلا براش اهمتی نداشت:|.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان عزیز کسایی که خر پول هستن هیچی سرشون نمیشه.(البته بعضی ها:d).
یارو تو مدرسه ما بود روزی 5تا همبرگر میاورد ریخت و پاش میکرد. اصلا براش اهمتی نداشت:|.
داداش این یارو خوسحالی زیاد زده بود زیر دلش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,103
نام
محمد امین
تقصير مغازه دار نيست اون هركار ميكنه تا سود بيشتري بگيره ادم خودش بايد عقل داشته باشه بره تحقيق كنه نره تو پاچش

تقصیر مغازه دار نیست..؟ هر کاری می کنه که بیشتر سود ببره..؟ الان من سر تو کلاه بگذارم تقصیر من نیست..؟ دزدی چه طور..؟ اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم برای خرید پفک نمکی هم بریم تو اینترنت تا از قیمت واقعیش مطلع بشیم و به هیچ مغازه داری نمیشه اعتماد کرد

نمی دونم اطلاع دارین با نه هیچ مغازه داری حق سود بیشتر از 15 درصد رو نداره و اگر بازرس بیاد و سود بیشتر گرفته باشه باید مغازه پلمپ بشه

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوست من لطف كن تراوشات ذهنيتو نيا اينجا تعريف كن هنوز توي تهرانش كسي از مغازه دارها به جز يه تعداد محدودي نميدونن اصلا اين كنسول چي هست اونوقت توي شهر شما يارو با باباش اومده اين قيمت پيشخريد كرده عجب....يه خورده فك كنيد بعدش بيستا نقل قول كنيد رويه يه حرف بيخود.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
تقصیر مغازه دار نیست..؟ هر کاری می کنه که بیشتر سود ببره..؟ الان من سر تو کلاه بگذارم تقصیر من نیست..؟ دزدی چه طور..؟ اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم برای خرید پفک نمکی هم بریم تو اینترنت تا از قیمت واقعیش مطلع بشیم و به هیچ مغازه داری نمیشه اعتماد کرد

نمی دونم اطلاع دارین با نه هیچ مغازه داری حق سود بیشتر از 15 درصد رو نداره و اگر بازرس بیاد و سود بیشتر گرفته باشه باید مغازه پلمپ بشه

لول برن به مامور بگن آقا بیا ببین این داره X1 رو 2.5 بدون کینکت میده ؟

پفک رو با X1 مقایسه میکنی ؟ 100 درصد این اسکلیه طرف بوده .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد

تو مملكتي كه دزدي و كلاهبرداري عادي شده ادم بايد حواسشو جمع كنه . يكم عقل داشته باشن ميذارن ٦ ماه ١ سال ديگه ميگيرن الان وضع همينه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
تو مملكتي كه دزدي و كلاهبرداري عادي شده ادم بايد حواسشو جمع كنه . يكم عقل داشته باشن ميذارن ٦ ماه ١ سال ديگه ميگيرن الان وضع همينه

خداوکیلی تو میتونی تا 6 ماه دیگه صبر کنی؟چطور تحمل میاری:d من از امروز تا موقعی که میخواد بیاد واسه خودم شمارش معکوس گذاشتم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
خداوکیلی تو میتونی تا 6 ماه دیگه صبر کنی؟چطور تحمل میاری:d من از امروز تا موقعی که میخواد بیاد واسه خودم شمارش معکوس گذاشتم

خيلي سخته منم نميگم كار فروشنده ها درسته اما بين اين همه ادم يه نفر با انصاف پيدا نميشه . من خودمم پولمم جوره اما نميخوام پول الكي بدم يكي ديگه بخوره و به ريشم بخنده . وگرنه من عمرا نميتونم واسه فورزا ٥ صبر كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر