قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
زیاد هم نگرانی نداره :D قشنگ 2 و 3 نفر دوست متحد میشید بازی را 300 میگیرید برای هر کدوم در میاد 100 تومان بعد نوبتی بازی میکنید ! :D تا اینجا فکر کنم همون 100 تومان مشکل را حل میکنه :D بعد که از بازی سیر شدید اصلا بفروشید 200 تومان اونوقت کل هزینه بازی کردن برای هرکدومتون در میاد 35 تومان تقریبا .

برای همه چی چاره ای هست :D
افرین من وپسر داییم هم میخوایم همین کار رو بکنیم

Felex

کاربر سایت
Oct 14, 2013
0
سلام

سلام دوستان
من هیچ تجربه ای در زمینه کنسول ندارم
خیلی دلمه با ایکس باکس وان شروع کنم ولی این فن های PS4 نمی ذارند و اینقدر تعریف میکنند که از X1 دلسرد میشم
کلیپ های زیادی از هر دو کنسول دیدم ولی ابهت ایکس باکس یه جورایی به PS4 سره.
خوب چون اولین تجربم هست و اینکه دیگه قدرت انتخاب ( بودجه کافی برای مهاجرت به کنسول دیگه ) ندارم
بنظرتون X1 یه نیو یوز رو راضی میکنه ؟
راستی پیش فروشش هم توی ایران هست تحویل ۵ آذر
۱۸۰۰= X1 و PS4=۱۵۰۰۰

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
سلام دوستان
خیلی دلمه با ایکس باکس وان شروع کنم ولی این فن های PS4 نمی ذارند و اینقدر تعریف میکنند که از X1 دلسرد میشم
خوب چون اولین تجربم هست و اینکه دیگه قدرت انتخاب ( بودجه کافی برای مهاجرت به کنسول دیگه ) ندارم
۱۸۰۰= X1 و PS4=۱۵۰۰۰
داداش چون من خودم مثل تو میخوام برای اولین باز کنسول بگیرم.چند نکته بگم که راحت شی.
1-بازی های های هر دو شرکت عالی هستن(فعلا تو این نسلی که داره میاد ماکرو بهتره ولی سونی هم خودشو نشون داده)پس اینجا برابر هستند.
2-از لحاظ قدرت هم گفته شده سونی قویتره(ولی اصلا به حرف کسی گوش نده حتی من. اینو بعدا باید فهمید)پس اینجا سونی برتره.
3-از لحاظ آنلاین هم لایو خیلی میگن بهتره ولی psnهم بازی مجانی میده و غیره.پس اینجا ماکرو برتره.
4-از لحاظ قیمت هم که تو ایران اصلا هیچ چیز معلوم نیست ولی سونی ارزونتر باید باشه.پس سونی برتره.
5-در کل اگه مثل من دلت با ماکرو هست oneبگیر اگه دلت باps4هست اون رو بگیر.
هر دو هم عالی هستن. پس انتخاب با خودت هست.
موفق باشی.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام دوستان
۱۸۰۰= X1 و PS4=۱۵۰۰۰
سلام
کجا پیش فروش میکنن ادرسی سایتی چیزی اگر داره بده

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
شرایط dc برای پیش خرید x1:

پیش فروش Xbox-One پک اروپا:
- قیمت کل حدود دومیلیون و دویست تا دومیلوین و سیصد هزار تومان
زمان تحویل : نیمه اول دیماه

---------------------
شرایط پرداخت:
- پرداخت مبلغ 2.000.000 (دو میلیون) تومان بعنوان بیعانه اولیه
- پرداخت الباقی مبلغ بهنگام تحویل دستگاه

نکته 1: در صورت جهش قیمت زیاد و ناگهانی نرخ ارز به هنگام عرضه جهانی کنسول و تحویل کنسول در تهران ، مبلغ دریافتی قسمت دوم که بهنگام تحویل است ، ممکن است افزایش یابد . ( تغییر قیمت زیاد و جهشی ، نه 100 یا 200 تومن ارزان و گران شدن دلار )
نکته 2: تعداد خریداری شده و قابل عرضه محدود میباشد

شرایط پیش فروش:
1- فقط برای نسخه معمولی ( غیر باندل ) ریجن 2 ( سفارش اروپا ) بیعانه و سفارش قبول میکنیم .
2- پس از پرداخت پیش پرداخت و قطعی نمودن سفارش ، در صورتیکه خریدار منصرف شده و بخواهد سفارش خود را کنسل کند مبلغ 300.000 ( سیصد هزار ) تومان از بیعانه دریافتی کسر شده و الباقی مبلغ طی حداکثر یک هفته عودت داده میشود
3- با توجه به اینکه تاریخ عرضه کنسول در اروپا 22 نوامبر برابر با 1 آذرماه میباشد ، زمان تحویل کنسول در ایران ، حداکثر 60 روز پس از آن یعنی نیمه اول بهمن ماه میباشد. با توجه به اینکه زمان تحویل دستگاه چند ماه دیگر است و تا آنزمان ممکن است که اتفاقات غیر منتظره و خارج از کنترل ما رخ دهد که تحویل دستگاه را غیر ممکن سازد ، در صورت عدم تحویل کنسول طی حداکثر زمان ذکر شده فوق ، بیعانه دریافتی عودت داده خواهد شد.
4 - اولویت تحویل دستگاه ها ، دقیقا طبق اولویت ثبت نام ها است . بدین معنی که کسی که امروز بیعانه را پرداخت نموده نسبت به کسی که فردا پول را پرداخت میکند ، به هنگام تحویل اولویت دارد. ( چون همه کنسول های خریداری شده در یک روز بدست ما نمیرسند )

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
يكم گران هست.
ولي ارزش داره .
من چون خودم جزو قشر كم درامد هستم و بضاعت مالي ندارم مجبورم چند تا از وسيله هام رو. بفروشم و همين طور از يكي از خويشاوندان هم اگر بتونم پول قرض كنم و يكم ساعت بيشتري هم كار كنم تقريبا تا دير وقت تا بتونم بيشتر پول در بيارم و اين كنسول عالي رو خريداري كنم . فقط يه مشكل هست براي بازيش چه قدر بايد پول داد ديگه فكر اونجاش رو نكردم .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا از همین الان بگم به این DC اطمینان نکنید
الان میگه 2200 بعد که میرسه میگه ای وای برامون گرون تر افتاد به خاطر گمرکی ، چرخ تریلی تو راه پنجر شد ، پول نوشابه ی بچه ها تو راه زیاد شد چون کارخونه نوشابه قیمتش رو برد بالا
دست شاگرد کامیون زخم شد براش چشب زخم خریدیم و 1000 بهونه دیگه که 500 تومن دیگه بزاره روش
ازشون نیش خوردم که میگم

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
١٦٠٠Ps4 قيمت منطقي روش گذاشته اما قيمت ايكس وان حباب داره چه اجباريه كه رجيون ٢ باشه كه با پوند خريداري شه وايسن رجيون ١ عرضه شه اون موقع با همين دلار ازاد هم كه بيارن با سود و ماليات و ارزش افزوده و غير افزوده بازم اين قيمت نميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر