قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
من اگه زودتر میوند بیرون و GTA V. هم براش بود،بللفلصله ۴۹۹ تا رو میدادم.الانم گذاشتم برا سال دیگه بگیرمش.خداییش دسته Xbox خعلی باحاله

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
دوستان همچین میگن نخرید و این قیمت منصفانه نیست انگار از قیمت X360 در بازار راضی هستن و اون رو منطقی میدونن!:D
پ.ن : منم مخالف همچین قیمتی هستم:D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من که میزارم اواسط تابستون سال دیگه می گیرم، ایشالا دوستان لطف میکنن و اون موقع با یه قیمت بهتر نسبت به زمان لانچ کنسول رو میفروشن
:biggrin1:
قیمت معقول چقدره اونوقت؟
greensmilies-029.gif

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
با تشکر از شما که موجبات شادی و خنده ی ما را فراهم نمودین:D !
گفتم تابستون سال دیگه :D من تغییرات یه مدل تبلت که میخواستم بخرم رو نگاه کردم، از 1 ماه پیش تا الان از 890 رسیده به 770 :D فلذا امیدوار می مونیم الکی :D

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خب اگه شرایط خوب بشه 1200 ;;) :D
PS4 میشه امید داشت با 1200 بگیریم اما برای ONE تو بهترین شرایط باید 1500 کنار بذاریم حالا خود کنسول به کنار بازیارو چی کار کنیم 300 بدیم رایز 300 بدیم فورزا 300 ام بدیم DR3 حدود 1 تومن فقط خود این بازیا میشن اگه کنسولا هک نشن باید این سیستم تعویض بازیارو را بندازیم و گرنه اصلا خرید کنسول فایده نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,104
نام
نـــــــویـــــــــد
خب اگه شرایط خوب بشه 1200 ;;) :D

lol محمد :d

نوید اگه همچین قیمتی رو داری واسه روزای اول میگی که باید بگم برو گمشو :d

من کلا منظورم این بود که دندون رو جیگر بذارن عجله نکنن . دیگه فکر نمیکنم اینجا کسی مثل من جونش برای FM5 در بره اما پول از تو جوب پیدا نمیکنیم بدیم یه عده مفت مفت بخورن . بعد حس بدیه اینکه بدونی دارن میکنن تو پاچت اما بازم بخری :d
کینکت رو بر میداره از تو جعبه ؟ یعنی آخه ؟ توهین به شعور ملت تا به کجا ؟ :d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
کینکت رو بر میداره از تو جعبه ؟ یعنی آخه ؟ توهین به شعور ملت تا به کجا ؟ :d
مگه گفته بدون کینکت؟:-/
در ضمن این قیمت برای اون بچه فوفول های بیدرد مرفه هست که با بنز تو خیاباونا دور باطل میزنن!:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
عزیزان یه زمانی قیمت بازی اورجینال 60 یا 70 تومن بود، همچین میگین انگار از روز اول همه چی 300 تومن بوده :D صبر داشته باشید، ممکنه درست بشه. نشد هم دیگه بعیده از این بدتر بشه، در نتیجه مثل من صبر داشته باشید، دیگه تهش درست نشد با همین 2 تومن میریم کنسول رو میخریم :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,350
نام
سروش
خب فقط پول قاچاقچی نیست ، پول نیسان چی ببخشید حمل و نقل و خون پدر فروشنده هم هست ، میدونی الان دیه چنده ؟! :d

ولی بی شوخی 200 تا 300 رنج معقول افزایش قیمت این نوع کالاهاست "که جزء کالاهای لوکس محسوب میشه تو کالاهای با قیمت پایینتر این رنج عوض میشه" ، تو بازار موبایل هم اگه نگاه کنی اکثریت گوشیای مدل بالا همین مقدار افزایش قیمت نسبت به ضرب مستقیم قیمت دلار با قیمت جهانیش رو دارن ...

قیمت دستمه :d ولی خب فروشنده بیشترین سود میکشه رو جنس، برادران قاچاقچی آدمای منصفین به کم قانع هستن:d
بازی ها رو چند میخوان بفروشن8-|

خب اگه شرایط خوب بشه 1200 ;;) :biggrin1:

یکی اینو بیدار کنه:d

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
ما يدونه دی وان اديشن سفارش داديم که روش فيفا هست، به همراه يک دسته اضافه که روی هم شد 554 يورو.
بازی چی پيشنهاد می کنيد بگيرم؟ اين رو فقط واسه فيفا گرفتم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
زیاد هم نگرانی نداره :D قشنگ 2 و 3 نفر دوست متحد میشید بازی را 300 میگیرید برای هر کدوم در میاد 100 تومان بعد نوبتی بازی میکنید ! :D تا اینجا فکر کنم همون 100 تومان مشکل را حل میکنه :D بعد که از بازی سیر شدید اصلا بفروشید 200 تومان اونوقت کل هزینه بازی کردن برای هرکدومتون در میاد 35 تومان تقریبا .

برای همه چی چاره ای هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر