قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این نسل که فعلا بازی داره تا نسل بعد بیاد جا بیفته یه سال یا بیشتر طول میکشه همین اول کنسولای نسل بعدو خریدن واقعا اشتباهه اگه فورزا یا رایز رو یه سال دیر تر بازی کنیم بهتر از اینه حدودا یه تومن بیشتر پای کنسول بدیم
البته اگر از ايران بخريم اشتباه :d
از كشور ديگه بخريم چه امسال چه سال ديگه فرقي نميكنه.

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
دوستان اصلا یعنی چی این قیمتا همشون تخیلی هستش. شما باید قیمت رو بر اساس دلار یا یورو حساب کنید یعنی الان اگه ایکس وان 399 دلار باشه با قیمت دلار الان دیگه حداکثر باید 1,400 میلیون بیشتر نباشه و تا اونجایی که من شنیدم کنسول هایی که تو ایرانه همه از دوبی میاد پس با دلار خریداری میشه...زمانی که دلار عادی بود یادتون نیست؟؟؟ دلار 1100 بود قیمت ایکس باکس اسلیم 250 گیگ بودش 400-470 تومن. قیمت جهانیشم فکر کنم 299 دلار بود. حالا شاید اوایل ورودش یکم گرون تر باشه ولی این یکم گرون تر هم باید کمتر از دو میلیون باشه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
X1 هایی که از آمازون پیش خرید شده به دوبی ارسال میشه و از اونجا به صورت کاملا قانونی وارد ایران میشه.پس هزینه های مالیات و گمرگی و ... هم شامل حالش میشه.

بله

دوستان حتما در جریان هستید که من خودم مخالف فروشگاه هایی بودم که گرون فروشن و خودم هم گیمر هستم و دنبال این هستم با کمترین قیمت کنسول های مورد علاقم رو تهیه کنم.اما با جستجویی که این مدت داشتم واقعا بهتر از این قیمت برای لانچ نتونستم پیدا کنم.واسه همین یه تعدادی محدود فقط سفارش دادم.سودی هم واسم به اون صورت نداره در حد 70 هشتاد تومن بیشتر واسم سود نیست و هدفم بیشتر برای بعد از لانچ کنسولهای نسل بعد هست که بازیهای اورجینال این کنسولها رو خواهم فروخت.
آخه شما خودت بگو دی سی PS4 رو برای پیش فروش گذاشته 1.700 بعد شما X1 رو که فقط 100$ گرون تر هست گذاشتی 2.350 شما جای ما بودی باور می کردی قضیه 70-80 تومن سود رو؟
بگذریم که دی سی خودش باز داره کلی سود می کشه رو دستگاه ...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بيشتر از ١.٧ يا نهايت ١.٨ پول نديد پاي ايكس وان . يعني عاجزانه خواهش ميكنم ازتون اين كار رو نكنيد :|
اصلا نميرزه
PS4 رو ميدن 1700:d ١٠٠ درصد اول ها حدود ٢ تومن هستش.
بعدم شما اينجا ميگي نخريد ولي بازم ملت ميرن ميخرن:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
بيشتر از ١.٧ يا نهايت ١.٨ پول نديد پاي ايكس وان

نوید اگه همچین قیمتی رو داری واسه روزای اول میگی که باید بگم برو گمشو :d
ولی بی شوخی اینی که میگی معقولترین قیمتیه که بعد احتمالا 6-4 ماه بهش خواهیم رسید "البته معقولِ بازار ایران و گرنه این قیمتا و معقول
sigh.gif
"

اینم محاسباتش :

499*3000 = 1497000 + هزینه قاچاقچی و حمل و نقل و پول خون پدر مرحوم "یا در قید حیات" فروشنده = 1800000

پ.ن: اون 6-4 ماه رو از روی بازار موبایل گفتم ممکنه بیشتر طول بکشه که احتمالا همینطور خواهد بود ...

-------------------------

والا نوید ازتون عاجزانه خواهش کرد با قیمت بالا نخرید من ازتون عاجزانه میخوام پیش خرید نکنید "حداقل از جاهایی که اعتبارشون مشخص نیست"

دوستان یادشونه چند سال پیش سر قضیه پیش خرید چه اتفاقی تو این سایت افتاد ...

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آخه شما خودت بگو دی سی PS4 رو برای پیش فروش گذاشته 1.700 بعد شما X1 رو که فقط 100$ گرون تر هست گذاشتی 2.350 شما جای ما بودی باور می کردی قضیه 70-80 تومن سود رو؟
بگذریم که دی سی خودش باز داره کلی سود می کشه رو دستگاه ...

عزیز، من بازم تکرار میکنم سودش واسه من حدود 80 بیشتر نمیشه و من فقط و فقط برای برنامه ریزی آینده فروشگام واسه نسل بعد رفتم یه چند تایی از آمازون پیش خرید کردم که واسم میفرسته دوبی از اونجا یکی واسم میاره ایران به صورت قانونی و دقیقا 2300000 تومن ازم واسه هر کنسول پول گرفته.هزینه پست و گمرگی هم دقیقا واسم حساب شده.ضمنا وزن کنسول X1 هم که ماشالله بسیار سنگینه.
در کل من تاکید کردم که کسی مجبور به خرید نیست اما هرکی دوست داره موقع لانچ یه کنسول تر تمیز داشته باشه مثل خودم که به شدت واسه X1 هایپ شدم می تونه سفارش بده.در غیر این صورت می تونه وایسه تا یه دو ماهی از لانچ بگذره و قیمتها نهایتا 200 الی 250 تومن بیاد پایین تر!! هرچند که با قیمتهایی که من از برو بچه های توپ خونه و سایر مراکز فروش گرفتم X1 رو با قیمتهای بسیار فضایی و حدودا 600 هزار تومان بیشتر از قیمتی که من گذاشتم میخوان بفروشن و حتی محتویات داخل بسته رو هم میخوان هاپولی کنند و جدا بفروشن!!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
سر گردنست؟! 600 تومن از قیمت شما گرون‎تر؟! اونوقت محتویات داخل جعبه رو هم می‎خوان هاپولی کنن؟!
نه آقا، الان با نسل قبل فرق می‎کنه، ملت اینترنت دارن، اخبار رو می‎خونن، از محتویات جعبه و قیمت معقول قطعات و کنسول اطلاع کافی دارن. دیگه مثل نسل قبل نمی‎شه 600 تومن گرون‎تر از قیمت واقعی بهشون قالب کرد!
من حقیقتاً 4 تومن کنار گذاشتم واسه دو کنسول، ولی به هیچ عنوان با این قیمت‎های فضایی نمی‎خرم کنسول رو. پولش رو دارم، خیلی هم دوست دارم موقع لانچ کنسول تو خونم باشه، ولی فقط به خودم و جیبم نگاه نمی‎کنم و می‎دونم خیلی‎ها هستن که ممکنه دستشون تو جیب خودشون نباشه و یا هزار تا مشکل و بدبختی داشته باشن.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سر گردنست؟! 600 تومن از قیمت شما گرون‎تر؟! اونوقت محتویات داخل جعبه رو هم می‎خوان هاپولی کنن؟!
نه آقا، الان با نسل قبل فرق می‎کنه، ملت اینترنت دارن، اخبار رو می‎خونن، از محتویات جعبه و قیمت معقول قطعات و کنسول اطلاع کافی دارن. دیگه مثل نسل قبل نمی‎شه 600 تومن گرون‎تر از قیمت واقعی بهشون قالب کرد!
من حقیقتاً 4 تومن کنار گذاشتم واسه دو کنسول، ولی به هیچ عنوان با این قیمت‎های فضایی نمی‎خرم کنسول رو. پولش رو دارم، خیلی هم دوست دارم موقع لانچ کنسول تو خونم باشه، ولی فقط به خودم و جیبم نگاه نمی‎کنم و می‎دونم خیلی‎ها هستن که ممکنه دستشون تو جیب خودشون نباشه و یا هزار تا مشکل و بدبختی داشته باشن.

آره هستن خیلی فروشگاه ها که با چنین قیمتهایی خواهند فروخت.این پست چند مدت قبل من تو همین تاپیکه.خودتون بخونید و قضاوت کنید

http://forum.bazicenter.com/thread77479/page8/#post2839446

به هر حال من خودم یه گیمر هستم و به شدت عشق کنسول . همیشه هم شاکی قیمتهای فضایی ایران بودم این چند مدت هم کلی جا گشتم که کنسول رو با قیمت مناسب تهیه کنم و واسه فروش بذارم واقعا نیست یعنی اصلا امکانش نیست.شما اگر جایی معتبر تو همین دوبی سراغ دارید که X1 پیش فروش گذاشته بگید تا بنده از اونجا پیش خرید کنم شاید ارزون تر در بیاد . من که فعلا عاجز موندم و پیدا نمیشه که نمیشه.منم دوست دارم کنسول رو ارزون گیر بیارم که ارزون بفروشم و همه راضی باشند اما متاسفانه اینجا ایران است جایی که به هیچ جای دنیا وصل نیست جایی که هیچ چیزش قانون نداره جایی که کپی رایت معنی نداره و جایی که هر کی عشقی واسه خودش قیمت تعیین میکنه...!

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,301
نام
سروش
نوید اگه همچین قیمتی رو داری واسه روزای اول میگی که باید بگم برو گمشو :d
ولی بی شوخی اینی که میگی معقولترین قیمتیه که بعد احتمالا 6-4 ماه بهش خواهیم رسید "البته معقولِ بازار ایران و گرنه این قیمتا و معقول
sigh.gif
"

اینم محاسباتش :

499*3000 = 1497000 + هزینه قاچاقچی و حمل و نقل و پول خون پدر مرحوم "یا در قید حیات" فروشنده = 1800000

پ.ن: اون 6-4 ماه رو از روی بازار موبایل گفتم ممکنه بیشتر طول بکشه که احتمالا همینطور خواهد بود ...

-------------------------

والا نوید ازتون عاجزانه خواهش کرد با قیمت بالا نخرید من ازتون عاجزانه میخوام پیش خرید نکنید "حداقل از جاهایی که اعتبارشون مشخص نیست"

دوستان یادشونه چند سال پیش سر قضیه پیش خرید چه اتفاقی تو این سایت افتاد ...

چه خبره 300 تومن سود قاچاقچی مگه مواد جا به جا میکنه؟:|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
چه خبره 300 تومن سود قاچاقچی مگه مواد جا به جا میکنه؟:|

خب فقط پول قاچاقچی نیست ، پول نیسان چی ببخشید حمل و نقل و خون پدر فروشنده هم هست ، میدونی الان دیه چنده ؟! :d

ولی بی شوخی 200 تا 300 رنج معقول افزایش قیمت این نوع کالاهاست "که جزء کالاهای لوکس محسوب میشه تو کالاهای با قیمت پایینتر این رنج عوض میشه" ، تو بازار موبایل هم اگه نگاه کنی اکثریت گوشیای مدل بالا همین مقدار افزایش قیمت نسبت به ضرب مستقیم قیمت دلار با قیمت جهانیش رو دارن ...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
عزیز، من بازم تکرار میکنم سودش واسه من حدود 80 بیشتر نمیشه و من فقط و فقط برای برنامه ریزی آینده فروشگام واسه نسل بعد رفتم یه چند تایی از آمازون پیش خرید کردم که واسم میفرسته دوبی از اونجا یکی واسم میاره ایران به صورت قانونی و دقیقا 2300000 تومن ازم واسه هر کنسول پول گرفته.هزینه پست و گمرگی هم دقیقا واسم حساب شده.ضمنا وزن کنسول X1 هم که ماشالله بسیار سنگینه.
در کل من تاکید کردم که کسی مجبور به خرید نیست اما هرکی دوست داره موقع لانچ یه کنسول تر تمیز داشته باشه مثل خودم که به شدت واسه X1 هایپ شدم می تونه سفارش بده.در غیر این صورت می تونه وایسه تا یه دو ماهی از لانچ بگذره و قیمتها نهایتا 200 الی 250 تومن بیاد پایین تر!! هرچند که با قیمتهایی که من از برو بچه های توپ خونه و سایر مراکز فروش گرفتم X1 رو با قیمتهای بسیار فضایی و حدودا 600 هزار تومان بیشتر از قیمتی که من گذاشتم میخوان بفروشن و حتی محتویات داخل بسته رو هم میخوان هاپولی کنند و جدا بفروشن!!
والا تا اونجایی که من می دونم کنسول بازی گمرکش دقیق نیست و اونجا کارشناس باید قیمت تعیین کنه . حالا چطوری طرف به شما گفته 2.300 خدا می دونه ... در ضمن بر فرض و به خاطر گمرک انقدر در بیاد به نفعتونه بدون گمرک دادن بیارین . با این قیمت مطمئن باشین کسی نمی گیره ...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
اوه اوه چه خبره اینجا ماشالله یه سور زدین به هر چی گرونفروشه از ابتدای تاریخ تا به حال واقعا انصاف هم خوب چیزیه... البته اگر چیزی به عنوان انصاف دیگه وجود داشته باشه بعید میدونم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
من که میزارم اواسط تابستون سال دیگه می گیرم، ایشالا دوستان لطف میکنن و اون موقع با یه قیمت بهتر نسبت به زمان لانچ کنسول رو میفروشن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر