قیمت Xbox One و Xbox One X ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دیروز رفتم چند تا مغازه بزرگ کرمانشاه سر زدم ازشون پرسیدم حدودا چه قیمتی X1 رو می فروشین میگفت شما بالای 2700000 حساب کن:-o بعدش میگفت کینکت هم توش نیست و باید جدا بخری!! یارو فکر کرده قرن 18 امه و ماها رو شاسگول فرض کرده !! نمی دونه همه دیگه از اینترنت و اخبارش فول هستن.بهش گفتم اصلا نسخه بدون کینکت وجود نداره بعد گفت نخیر جدیدا نسخه بدون کینکتش هم رونمایی کردن ما اونو میاریم واسه فروش فقط! واقعا چقدر بی وجدان هستن این فروشنده های ایرانی میخوان کینکت و متعلقاتش رو از بسته در بیارن و جدا بفروشن بهمون! بچه ها مواظب این گرگها باشید:|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
دیروز رفتم چند تا مغازه بزرگ کرمانشاه سر زدم ازشون پرسیدم حدودا چه قیمتی X1 رو می فروشین میگفت شما بالای 2700000 حساب کن:-o بعدش میگفت کینکت هم توش نیست و باید جدا بخری!! یارو فکر کرده قرن 18 امه و ماها رو شاسگول فرض کرده !! نمی دونه همه دیگه از اینترنت و اخبارش فول هستن.بهش گفتم اصلا نسخه بدون کینکت وجود نداره بعد گفت نخیر جدیدا نسخه بدون کینکتش هم رونمایی کردن ما اونو میاریم واسه فروش فقط! واقعا چقدر بی وجدان هستن این فروشنده های ایرانی میخوان کینکت و متعلقاتش رو از بسته در بیارن و جدا بفروشن بهمون! بچه ها مواظب این گرگها باشید:|

بعد بهش نگفتی مرتیکه ی
عمه ننه
سر قبر بابات رونمایی کردن از بسته ی بدون کینکتش!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان اصلا 2700 ندید پای دستگاه ، یکم این دزدای کثیفو ادمشون کنید خدایی خودتون دلتون میاد اینهمه خرج کنسولی کنید که قیمتش انقدر نمیشه؟؟؟؟ دلاری 4 تومنم حساب کنیم میشه2تومن ، با یه بازی دیگه خیلی حال بدیم دو و دویست بیشتر نمیشه! 4هم 1700زیاده :| 1700با یه بازی معقولانه تره باز:D

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
2700تومن؟؟:-o اصلا نباید خرید. چقد ادم میتونه بی انصاف باشه که دیگه کینکت هم جدا کنه)x.خوبه دیگه تو این دزدبازاری نیستم#:-s

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
باز اگه توي ايران يک جنسي که قيمت جهاني داره رو به قيمت واقعي (با توجه به نرخ ارز) بدن که خوبه، يه رقماي نجومي ميبندن بهش ميريزن تو بازار

practiced

کاربر سایت
Mar 29, 2013
144
نام
کوروش جریکو
منظورتون گنترلش هستش ؟! شما رو 200 حساب کن عزیز واسه پی سی می خواهین دیگه آره؟!

با اجازه بزگترا ،بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله !با کابل شارژش میشه 250.000تومن !

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
یه گوشی 300 دلاری رو گرفتم 1700 سه ماه بعد داداشم همونون گرفت 1300 و الان پیدا میشه 1200 !! من که واقعا توی این ایران جرات خرید دیگه ندارم !! هر لحظه ممکنه هم گرونتر بشه هم ارزونتر !! اینم که اومد قیمتش رو از بالای 3 تومن شروع میکنن ، باید صبر کنیم که چندتا شرکت بزرگتر بعد از یک سال رقابتشون رو شروع کنن و کم کم قیمتش پایین بیاد !

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام
به نظرتون قیمت X1 تو ایران تو چه حدودایی هستش؟
درضمن بازیهاش چه قدره؟
امیدی به کپی خور شدنش هست یانه؟
ممنون میشم جواب بدین

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
سلام
به نظرتون قیمت X1 تو ایران تو چه حدودایی هستش؟
درضمن بازیهاش چه قدره؟
امیدی به کپی خور شدنش هست یانه؟
ممنون میشم جواب بدین
این چیزایی که من و اون و اون یکی میگه همش حدس و گمانه. من میگم حدود3میلیون(خدا کنه نباشه:|) اون میگه 2میلیون. حرف ما که هیچی حساب نمیکنن. بازی هم که حدود 300. کپی هم بشه(که نمیشه/:)) بازی های این نسل فول انلاین هست. مرسی خودم:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
گمرک کجا بود ؟...
آمازون که برای ایران نمی فرسته . اینا یک جای دیگه تحویل می گیرن بعد حالا قاچاقی یا بالاخره یک جوری وارد می کنن که گمرک هم ندن فقط برای این می گن گمرک که یک چیزی اضافه بکشن روش ...

X1 هایی که از آمازون پیش خرید شده به دوبی ارسال میشه و از اونجا به صورت کاملا قانونی وارد ایران میشه.پس هزینه های مالیات و گمرگی و ... هم شامل حالش میشه.

سایت خودته؟:-/

بله

دوستان حتما در جریان هستید که من خودم مخالف فروشگاه هایی بودم که گرون فروشن و خودم هم گیمر هستم و دنبال این هستم با کمترین قیمت کنسول های مورد علاقم رو تهیه کنم.اما با جستجویی که این مدت داشتم واقعا بهتر از این قیمت برای لانچ نتونستم پیدا کنم.واسه همین یه تعدادی محدود فقط سفارش دادم.سودی هم واسم به اون صورت نداره در حد 70 هشتاد تومن بیشتر واسم سود نیست و هدفم بیشتر برای بعد از لانچ کنسولهای نسل بعد هست که بازیهای اورجینال این کنسولها رو خواهم فروخت.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,091
نام
نـــــــویـــــــــد
بيشتر از ١.٧ يا نهايت ١.٨ پول نديد پاي ايكس وان . يعني عاجزانه خواهش ميكنم ازتون اين كار رو نكنيد :|
اصلا نميرزه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
این نسل که فعلا بازی داره تا نسل بعد بیاد جا بیفته یه سال یا بیشتر طول میکشه همین اول کنسولای نسل بعدو خریدن واقعا اشتباهه اگه فورزا یا رایز رو یه سال دیر تر بازی کنیم بهتر از اینه حدودا یه تومن بیشتر پای کنسول بدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر