قیمت PS4 [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
امروز یه جای خیلی مشکوک b-) پیدا کردم PS4 رو با قیمت 1.700 و تحویل ظرف یک هفته میده !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
گول تحویل بعدا رو نخورید یک هو پول بریزین حساب طرف و پولتون رو بکشن بالا

فی کنسول با دلار 2900 امروز 1.160 تومن هست حالا خودتون حساب کنید با خرید کنسول به قیمت 3 میلیون چقدر داره کلاه میره سرتون

واردات کنسول هم عمده هست طرف میره از یک فروشگاه معتبر مثلا 1000 تا کنسول وارد می کنه و شاید هر کنسول 380 دلار هم براش در نیاد اگر بخواد رسمی وارد کنه شاید روی هر کنسول 20 دلار هم برای باربری و گمرک نیوفته اگرم بخواد از عراق بیاره که 5 دلار هم روی کنسول نمی افته اینها رو چون آشنا داریم تو واردات کالا الکترونیکی می گیم

یعنی تو بدترین شرایط برای وارد کننده کنسول 400 دلار می افته حالا بماند خیلی ها ارز مبادلاتی گیرشون میاد

ولی کسی که تو کار واردات هست برای سود 100 هزار تومن و 200 هزار تومن نمیاد کنسول وارد کنه و تا وقتی حداقل روی یک میلیون 500 تومن سود نکنه اصلا اقدام به واردات نمی کنه

اونهای هم که توی توپ خونه می بینید کنسول اوردن شخصی وارد کردن و تعدادش محدود هست به خاطر همین هم دنبال سود هنگفتن

آخرین ویرایش:

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
واردات کنسول هم عمده هست طرف میره از یک فروشگاه معتبر مثلا 1000 تا کنسول وارد می کنه و شاید هر کنسول 380 دلار هم براش در نیاد اگر بخواد رسمی وارد کنه شاید روی هر کنسول 20 دلار هم برای باربری و گمرک نیوفته اگرم بخواد از عراق بیاره که 5 دلار هم روی کنسول نمی افته اینها رو چون آشنا داریم تو واردات کالا الکترونیکی می گیم

یعنی تو بدترین شرایط برای وارد کننده کنسول 400 دلار می افته حالا بماند خیلی ها ارز مبادلاتی گیرشون میاد

این قسمت از حرفهای شما کاملا غلط هستش.خیلی خوشبینانه فکر میکنید...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
این قسمت از حرفهای شما کاملا غلط هستش.خیلی خوشبینانه فکر میکنید...

نخیر دوست عزیز کاملا هم صحیح هستش چون وقتی روی تعداد خریداری میشه قیمت خیلی پایین تر به خریدار تحویل میدن اینو مطمئن باش

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
نخیر دوست عزیز کاملا هم صحیح هستش چون وقتی روی تعداد خریداری میشه قیمت خیلی پایین تر به خریدار تحویل میدن اینو مطمئن باش

اونقدری هم که فکر میکنید نیست.با یه حساب 2*2 تا میشه فهمید کلی کرایه از جایی که خریداری میشه تا به مقصد میفته.من قبول دارم نباید کنسول 400 دلاری رو 3 میلیون خرید چون واقعا به دور از عقلانیت هستش ولی به فکر اینکه بگید 1200 تا 1300 هم باشه دور از ذهن هستش حالا فروشنده 1000000 هم کنسول بخره یه جا مطمئن باشید به اون قیمت نمیده..منصافنه ترین حالت برای فروش اوایل 1600.1700 هستش.بعد از گذشت حداقل 1 سال هم 1500 .اینی که هی ماشین حساب بزنید برای خودتون و قیمت برای خودتون بگیرید به نظر من درست نیست حال اینکه 99 درصد کاربرای اینجا کنسول به 1700 یا 1600 برسه سریع میخرن.قیمت بالای کنسول هم در حال حاضر نبود کنسول توی بازار هستش و اینکه قیمت خرید هم بالا بوده...همین

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

فی کنسول با دلار 2900 امروز 1.160 تومن هست حالا خودتون حساب کنید با خرید کنسول به قیمت 3 میلیون چقدر داره کلاه میره سرتون

ولی کسی که تو کار واردات هست برای سود 100 هزار تومن و 200 هزار تومن نمیاد کنسول وارد کنه و تا وقتی حداقل روی یک میلیون 500 تومن سود نکنه اصلا اقدام به واردات نمی کنه

اونهای هم که توی توپ خونه می بینید کنسول اوردن شخصی وارد کردن و تعدادش محدود هست به خاطر همین هم دنبال سود هنگفتن
کسول باید 1700 بفروشن با سود که خیلی من زیاد گفتم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
اونقدری هم که فکر میکنید نیست.با یه حساب 2*2 تا میشه فهمید کلی کرایه از جایی که خریداری میشه تا به مقصد میفته.من قبول دارم نباید کنسول 400 دلاری رو 3 میلیون خرید چون واقعا به دور از عقلانیت هستش ولی به فکر اینکه بگید 1200 تا 1300 هم باشه دور از ذهن هستش حالا فروشنده 1000000 هم کنسول بخره یه جا مطمئن باشید به اون قیمت نمیده..منصافنه ترین حالت برای فروش اوایل 1600.1700 هستش.بعد از گذشت حداقل 1 سال هم 1500 .اینی که هی ماشین حساب بزنید برای خودتون و قیمت برای خودتون بگیرید به نظر من درست نیست حال اینکه 99 درصد کاربرای اینجا کنسول به 1700 یا 1600 برسه سریع میخرن.قیمت بالای کنسول هم در حال حاضر نبود کنسول توی بازار هستش و اینکه قیمت خرید هم بالا بوده...همین

شما از این دوستان وارد کننده خبر ندارین الان یک کامیون 18 چرخ رو از عراق تا لب مرز ایران با 5000 دلار دست مزد میارن از مرز هم تا تهران خیلی کمتر در میاد
الان اینها روی هر کنسولی بخوان 20 دلار هم هزینه باربری کنار بگزارن مثلا اگر 3000 تا کنسول وارد کنن میشه 60.000 دلار که قطعا زیر این پول هزینه باربری میشه

عمده هم همه جای دنیا مشخص هست که تخفیف می خوره وقتی تکی میدن 400 دلار قطعا کسی که 3000 تا کنسول می خره تخفیف ویژه بهش می دن..

در کل من انتظار ندارم اینا کنسول بدن 1200 چون گفتم اینها برای چندرغاز چیزی وارد نمی کنن

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh

دوست عزیز شما یه کم خوشبینانه به قضیه نگاه میکنید
اگر قیمت کنسول با دلار 2900 حدود 1.200.000 هم که بشه یه کاسب باید حداقل اونو 1.600.000 بفروشه
انتظار اینکه یه کنسول با همون قیمت دلاریش یا کمی بالاتر به فروش برسه خیلی خوشبینانه هست
یه کاسب حداقل باید 20 درصد روی جنسش بکشه
و اینکه گفتید میره از یه فروشگاه 1000 تا میخره هم کاملا بعیده
چون در سایتهای دیگه خوندیم که خود شرکت سونی به هر فروشگاهی حدود 50 کنسول میده و اینطوری نیست که هرچقدر هر فروشگاهی خواست به اون کنسول بده
ا

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
آب نبات چوبی که نیست بگی تعداد خریدی ارزون تر حساب می کنیم ! :D

خود سونی رو هر کنسول فقط 18 دلار سود می کنه ، قیمت پایه هم 400 دلار هست چه یدونه بخری چه 10 هزار تا که موجود نیست !

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
قیمت باندل PS4+VITA هم مشخص شد...

816 دلار برای انگلستان.هنوز کشورهای دیگه تایید نشده عرضه این باندل.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
یه کاسب حداقل باید 20 درصد روی جنسش بکشه

میخوای به صورت یک لایحه به مجلس ارائه بده بعید هم نیست رای بیاره
آخه چه ربطی داره ؟ هر چیزی باید با توجه شرایط در نظر میگری مثلا یه کارخونه نزدیک اصفهان کلوچه درست میکنه چون پول شرایط باربری هست شاید 1 درصد این کلوچه توی اهواز گرونتر باشه
20 درصد ؟!!! به تنهایی 20 درصد تورم رو میاره بالا
البته توو این چند سال عادت شده که اینجروی بفروشن طرف جنسی که با مواد اولیه قدیم درست شده رو با قیمت جدید میفروشه کلی پول دزدی سود میکنه میره همشو کفشو لباس توو نمایندگی های تقلبی نایکو آدیداس خرج میکنه نقدینگی میشه خدا تورم میشه 40 درصد بعد هم انتقاد میکنه :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان فعلا جوو بالاست بعضیا رو جوو میگیره میرن به هر قیمیت میخرن دو روز دیگه جووش میخوابه قیمتش خیلی میاد پایین تازه اگه x1 هک بشه و ps4 هک نشه که دیگه اینقد قیمتش میاد پایین که همه تعجب میکنن

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
آقا به نظرم کلا این بحث ها بی فایدست

از اینکه شما بخوایی نخری و فروشنده تحریم کنی تا اینکه آقا کی چقدر سود میکنه و کی چقدر نمیکنه بی فایدست

به نظرم اونی که میتونه آشنا داره از کشور های دیگه براش بیاره خوب ارزونتر میخره اونیم که نداره واقعا نمیتونه تحریم کنه چون همین بچه های بازی سنتر اگه 200 نفرشونم نخرن خوب مسلما تهران به این بزرگی و شهر های دیگه چطوری میخوایی جلو خریدشونو بگیری به نظرم منم هر کی پول داره وضعش خوبه بره بخره

من یکی که الان کلی مشکل برام پیش اومده وگرنه همون 3 تومنو میدم میخرم چون ارزششو داره البته تو سه تا کشور دیگه هم آشنا داریم که بیارن ولی اصلا نمی ارزه به صبر کردنش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر