قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
دوستان ارزون ترین قیمتی که بشه xbox series x رو گرفت چنده ؟؟
از ۱۷ هست تا ۲۰ تومان
هرکسی یک قیمت میده فقط از سایتهای تخفیف دار نخرید و حضوری بگیرید!
بعضیا گرون میدن بعضیا ارزون
این موارد رو باید بررسی کنید اکبند بخرید شاید مقداری گرونتر
یادتونم نره هیچ ارزونی بی دلیل نیست

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,709
نام
milad
از ۱۷ هست تا ۲۰ تومان
هرکسی یک قیمت میده فقط از سایتهای تخفیف دار نخرید و حضوری بگیرید!
بعضیا گرون میدن بعضیا ارزون
این موارد رو باید بررسی کنید اکبند بخرید شاید مقداری گرونتر
یادتونم نره هیچ ارزونی بی دلیل نیست
یه سایت معروف میده 16.7 تومن اره حتما حضوری میخرم
فعلا که تو خدمتم اما 4 5 ماه دیگه با یه تی وی c1 میخرمش امیدوارم تا اومن موقع پایین تر هم بیاد تا 14 هم جا داره
اگه تی وی داشتم همین الان هم سفارش میدادم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
یه سایت معروف میده 16.7 تومن اره حتما حضوری میخرم
فعلا که تو خدمتم اما 4 5 ماه دیگه با یه تی وی c1 میخرمش امیدوارم تا اومن موقع پایین تر هم بیاد تا 14 هم جا داره
اگه تی وی داشتم همین الان هم سفارش میدادم
اگر منظورت ps -------هست خیر نخر ازش فعلا مارو شرمنده کردن کارشون درست نیست!
هرچی میفرستن و میخرید کامل دقت کنید به هیچ عنوان توصیه نمیکنم!
حداقل از دیجی بخرید گرون اما میتونید مورد داشت پس بدید
انشالله تی وی هم میگیرید
قیمتا مشخص نیست هر زمان داشتید بگیرید
پیشاپیش مبارکه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,922
دسته کاملا پلمپ بود منتها جعبه ضرب خوردگی داشت.
باتری نه مشخص بود با چاقو باز کردن اون پلمپ رو.
خود کنسولم رو از دیجیکالا گرفتم که هم بیمه داشت هم گارانتی و مشخص بود باز شده اما نو بودن دستگاه کاملا مشخص بود همونطور که گفتی بدون کوچکترین اثر ضربی روی جعبه حتی.
فقط اون کارت گارانتی رو گذاشته بودن داخلش.
ps pro منم دو تا دسته ps5 گرفتم جعبه باز شده بود که بعدا هر دو دسته هم بعد مدت کوتاهی دچار مشکل دریفت شد البته چون اوایل عرضه ps5 بود و احتمالش کم بود دسته خراب و دسته دوم تو بازار باشه خیلی پیگیری نکردم فقط در حد یک تلفن
اما وقتی بهشون گفتم چرا جعبه دسته ها باز شده گفت ما شماره سریال روی دسته رو ثبت میکنیم !!!! تا جایی که یادمه روی خود جعبه هم شماره سریال رو نوشته حالا چرا باید جعبه باز بشه هم نفهمیدم در صورتی که جاهای دیگه پلمپ میفرستن

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ps pro منم دو تا دسته ps5 گرفتم جعبه باز شده بود که بعدا هر دو دسته هم بعد مدت کوتاهی دچار مشکل دریفت شد
وقتی بهشون گفتم چرا جعبه دسته ها باز شده گفت ما شماره سریال روی دسته رو ثبت میکنیم !!!! تا جایی که یادمه روی خود جعبه هم شماره سریال رو نوشته حالا چرا باید جعبه باز بشه هم نفهمیدم در صورتی که جاهای دیگه پلمپ میفرستن

پس بدرد نمیخوره این فروشگاه ؟
برای ثبت سفارش Xss
پس مطمعن نیست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,922
تک چسب چطوریه چه شکلیه؟
تک چسب بشدت سخت لیبلش جدا میشه و اصلا شبیه چسب اصلی امکان تولیدش نیست چون واقعا با کیفیت بود برای همین مجبورن یک لیبل چسب الکی روش بزنن ولی دقت کنید کاملا مشخصه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,922
Xss میخواستن ثبت سفارش کنن
پس مطمعن نیست
ببینید خرید اینترنتی اصلا اشتباه هست . جنس رو باید ببینی و امتحان کنی بعد بخری
مغازه دار ببینه اطلاعاتت خوبه و حالیتون هست چی دارید میخرید و آدم گیری هم هستید که مشکلی داشته باشه سرش خراب میشید جنس مشکل دار بهتون نمیندازه چون اینا دنبال راه هایی هستن که کمتر دردسر داشته باشه
من از همون فروشگاه pspro چند تا وسیله جانبی کنسول رو هم خریدم که آک آک فرستاده برام البته قبلش با طرف 10 دقیقه طی کردم که خط رو جعبه اش باشه پس میدم و سنم هم زیاده و از گیمرهای قدیمی هستم و بشدت حساس هستم
طرف جعبه آک و سالم بدون یک خط برام فرستاد اونم توی همون تخفیفاتش ... سر اون دو تا دسته چون اوایل اومدن ps5 بود حساس نشدم وگرنه هیچ وقت قبول نمیکردم
اگر قصد خرید ایکس باکس دارید حتما تاپیک قیمت پلی استیشن 5 رو مطالعه کنید خیلی ها اونجا توضیحات کامل دادن منم تجربیاتم رو نوشتم حتما استفاده کنید

اینجام تاکید میکنم هر فروشگاهی یا مغازه ای سر عزیزی رو کلاه گزاشته اینجا نام فروشگاه رو با ذکر مدرک و عکس وشرح داستان بگه ... اینجا نام بردن بخاطر تبلیغات ممنوع هست ولی این موضوع به همه کمک میکنه که سرشون کلاه نره در آینده و مدیرهای عزیز هم حتما راضی هستن که کاربرها خرید ایمن داشته باشن البته قبلا این موضوع لازم نبود ولی اخیرا کلاه برداری بشدت زیاد شده و لازم هست به همدیگه کمک کنیم

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,922
توجه به اطمینان زیادی و تجربه خریدهایی چه حضوری و چه اینترنتی از پی اس پرو داشتم (قبلا کنسول میفرستادن پلمپ کارخونه دست نخورده بود حالا که میگن فقط باز میکنیم چک کنیم) یه غلطی کردم یدونه سری ایکس سفارش دادم با تیپاکس بیاد (تیپاکس به کرج برای من نهایتا 3.4روزه میرسه اگه روزای شلوغ باشه) وقتی ارسال کردن دیدم با پست پیشتاز فرستادن توی دلم خالی شد با توجه تجربه های بدی که با پست داشتم اونم توی اخر سال! زنگ زدم فروشگاه گفتم چرا با پست ارسال شده گفتن بچه ها اشتباه کردن و گفت پست بهتره پست قول داده قبل تا 28 میرسه، 28ام ظهر شد نیومد توی رهگیری دیدم رسیده کرج رفتم اداره پست گفت نرسیده وزن مرسوله رو دید گفت این اصلا دست ما نمیاد بچه های دیگه میارن اینطور که فهمیدم یه انباره (سمت قزلحصار و فرودگاه پیام) بیرون شهره گفت اونجا نرو هنوز هم نرسیده اونجا صبرکن ما فقط 1ام تعطیلیم میاد خلاصه صبر کردن ما الان شده 5ام بسته دست ما نرسیده هنوز، دیروز صبح اس اومد بسته دست نامه رسانه بیاد دم خونه کل روز نشستم خونه نیومد رفتم سایت رهگیری دیدم زده نامه رسان اومده حضور نداشتین! غیرممکنه یا دروغ میگه یا آدرس اشتباهی رفته ببین این پست چقدر مذخرفه اگه اومدی هم در خونه یه زنگ به شمارم خب!
باورم نمیشه بخاطر 50 100 تومن پی اس پرو اعتبارش رو خراب کنه اخه بی انصاف 17تومن پولو و وصیله به این حساسی رو با ارزون ترین روش ارسال که میشد ارسال کرده منو درگیر این پست آشغال کردن شنبه میرم پست ببینم میتونم بگیرمش گرفتم دست نمیزنم بهش میرم حضوری فروشگاه پس میدم چون خدا میدونه تو این 10 15 روز چه بلایی سر دستگاه اومده تو پست
پست وسایلی که یکم سنگین باشه نمیاره من همین داستان رو سر خرید ps4 pro هم داشتم آخر سر رفتم حضوری از انبارشون تحویل گرفتم با یک هفته تاخیر ... لاستیک هم چند ماه پیش خریدم همین داستان بود رفتم انبار گرفتم فقط نمیدونم چرا ما باید پول پست بدیم وقتی نمیارن تحویل بدن !!!
اگر کنسول رو با نایلون حباب دار درست بسته بندی کرده باشه مشکلی پیش نمیاد اما اگر عادی فرستاده باشن که احتمال مشکلات در کوتاه مدت و دراز مدت هست

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
پست وسایلی که یکم سنگین باشه نمیاره من همین داستان رو سر خرید ps4 pro هم داشتم آخر سر رفتم حضوری از انبارشون تحویل گرفتم
اگر کنسول رو با نایلون حباب دار درست بسته بندی کرده باشه مشکلی پیش نمیاد اما اگر عادی فرستاده باشن که احتمال مشکلات در کوتاه مدت و دراز مدت هست

من بسته های بزرگ کنسول هم با پست هم فرستادم هم دریافت کردم مشکلی نبوده
احتمالاً مرکز پست شما یه ذره تنبل تشریف دارن

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
برای ثبت سفارش Xss
پس مطمعن نیست
من از همینجا ss گرفتم ولی حضوری. اول که رفتم یدونه ss با کارتن درب و داغون که چسبش باز شده بود گذاشت جلوم بعد کلی بحث کردم که این و نمیخرم. رفت یدونه پلمپ آورد که خودم چسبشو باز کردم. همونجا هم کنسول و باز کردم و خود کنسول و دسته و کابل و چک کردم که نو باشه. کلا دسته دو باشه معلومه مثل خاک نشستن رو کنسول و فن کنسول و دسته و... . الان دو هفته دستمه دسته کثیف شده یکم و کنسولم تا حدودی خاک نشسته روش. فقط موردی که اتفاق افتاد و اونجا هم نمیشد چک کرد این بود که کنسولی که بهم داد باندل راکت لیگ و فورتنایت بود ولی کاور روی جعبه اصلی که این باندل باید داشته باشه و نداشت که بعدا بهشون زنگ زدم گفتن شاید تو بار پاره شده و... . در کل حسش هم نبود برم سرشون خراب شم ولی قبلش طی کردم که اگر مشکلی داشته باشه حضوری میام جلو مشتری هات سرت خراب میشم :D ‌. در مجموع اگر میتونی حضوری بگیر. شاید اگر منم اینترنتی میگرفتم همون جعبه درب و داغونه رو برام میفرستادن. موفق باشی

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من از همینجا ss گرفتم ولی حضوری. اول که رفتم یدونه ss با کارتن درب و داغون که چسبش باز شده بود گذاشت جلوم بعد کلی بحث کردم که این و نمیخرم. رفت یدونه پلمپ آورد که خودم چسبشو باز کردم. همونجا هم کنسول و باز کردم و خود کنسول و دسته و کابل و چک کردم که نو باشه. کلا دسته دو باشه معلومه مثل خاک نشستن رو کنسول و فن کنسول و دسته و... . الان دو هفته دستمه دسته کثیف شده یکم و کنسولم تا حدودی خاک نشسته روش. فقط موردی که اتفاق افتاد و اونجا هم نمیشد چک کرد این بود که کنسولی که بهم داد باندل راکت لیگ و فورتنایت بود ولی کاور روی جعبه اصلی که این باندل باید داشته باشه و نداشت که بعدا بهشون زنگ زدم گفتن شاید تو بار پاره شده و... . در کل حسش هم نبود برم سرشون خراب شم ولی قبلش طی کردم که اگر مشکلی داشته باشه حضوری میام جلو مشتری هات سرت خراب میشم :D ‌. در مجموع اگر میتونی حضوری بگیر. شاید اگر منم اینترنتی میگرفتم همون جعبه درب و داغونه رو برام میفرستادن. موفق باشی

ممنونم از راهنمایی 💐
پس باید با دقت و وسواس خرید کرد

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
پست وسایلی که یکم سنگین باشه نمیاره من همین داستان رو سر خرید ps4 pro هم داشتم آخر سر رفتم حضوری از انبارشون تحویل گرفتم با یک هفته تاخیر ... لاستیک هم چند ماه پیش خریدم همین داستان بود رفتم انبار گرفتم فقط نمیدونم چرا ما باید پول پست بدیم وقتی نمیارن تحویل بدن !!!

من بسته های بزرگ کنسول هم با پست هم فرستادم هم دریافت کردم مشکلی نبوده
احتمالاً مرکز پست شما یه ذره تنبل تشریف دارن
تجربه خودم پست کرج کلا بدترین پسته ایرانه همیشه یه داستانی داشتم تقصیر فروشگاه هم بود بجای تی پاکس دوباره منو درگیر این پست لعنتی کردن
اینطور که اون مامور پست به من گفت این انبار تو منطقه نظامیه نمیتونی بری گفت صبرکن تا 48ساعت دیگه دوباره میاریم 48ساعت دیگه شد 14ام دیروز!
با اینکه با فروشگاه هماهنگ کرده بودم مرجوع کنم بسته بندی دقت کردم وضعیت بدی نداشت دیدم با پیشتاز بیمه فرستادن روی کارتون برچسب زده بود مرسوله بیمه شده شکستی یکم خیالم راحت شد با احتیاط حمل شده یه بدشانسی دیگه هم اوردم یه حادثه برام پیش اومد حالم خوب نبود خلاصه نتونستم صبرکنم بازش کردم
خب همینطور که خودشون هم گفتن پلمپ باز شده بود با اینکه چشباش یبار باز شده بود به سختی باز کنده شد یه چیز جالبی که فهمیدم نایلون دور کنسوله میخواین مطمئن بشین کارتون اگه باز شده پلمپ کنسول باز شده یا نه همین نایلون رو دقت کنید
کاور سیاهی که دوره کنسوله دو لایه هست روی یه فوم نازک یه نایلون دیگه هست بخوای چسبا رو باز کنی هرچقدر با دقت و اروم اینکارو کنی نایلونش بلند میشه یا از ریخت میوفته (اگه اشتباه میکنم بگین چون شاید چسب خودش نیس)
کنسول و دسته هم معلوم بود از کاورش خارج نشده ورودی خروجی هوا با دقت برسی کردم حتی سوراخای پایین کنسول کنار سوکت hdmi نور بندازید بخش بزرگی از پایین هیت سینک معلومه برق میزد کلا همه ورودی خروجی ها اثری خاک ندیدم اون بوی نویی وصیله الکترونیکی از فن میاد هم معلومه.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
تجربه خودم پست کرج کلا بدترین پسته ایرانه همیشه یه داستانی داشتم تقصیر فروشگاه هم بود بجای تی پاکس دوباره منو درگیر این پست لعنتی کردن
اینطور که اون مامور پست به من گفت این انبار تو منطقه نظامیه نمیتونی بری گفت صبرکن تا 48ساعت دیگه دوباره میاریم 48ساعت دیگه شد 14ام دیروز!
با اینکه با فروشگاه هماهنگ کرده بودم مرجوع کنم بسته بندی دقت کردم وضعیت بدی نداشت دیدم با پیشتاز بیمه فرستادن روی کارتون برچسب زده بود مرسوله بیمه شده شکستی یکم خیالم راحت شد با احتیاط حمل شده یه بدشانسی دیگه هم اوردم یه حادثه برام پیش اومد حالم خوب نبود خلاصه نتونستم صبرکنم بازش کردم
خب همینطور که خودشون هم گفتن پلمپ باز شده بود با اینکه چشباش یبار باز شده بود به سختی باز کنده شد یه چیز جالبی که فهمیدم نایلون دور کنسوله میخواین مطمئن بشین کارتون اگه باز شده پلمپ کنسول باز شده یا نه همین نایلون رو دقت کنید
کاور سیاهی که دوره کنسوله دو لایه هست روی یه فوم نازک یه نایلون دیگه هست بخوای چسبا رو باز کنی هرچقدر با دقت و اروم اینکارو کنی نایلونش بلند میشه یا از ریخت میوفته (اگه اشتباه میکنم بگین چون شاید چسب خودش نیس)
کنسول و دسته هم معلوم بود از کاورش خارج نشده ورودی خروجی هوا با دقت برسی کردم حتی سوراخای پایین کنسول کنار سوکت hdmi نور بندازید بخش بزرگی از پایین هیت سینک معلومه برق میزد کلا همه ورودی خروجی ها اثری خاک ندیدم اون بوی نویی وصیله الکترونیکی از فن میاد هم معلومه.
آقا مبارک باشه. صفا کن. منم پشیمون شدم سری اس گرفتم . سری ایکس خیلی بهتره ولی دلم نمیومد ۱۶ ۱۷ پول کنسول بدم. :D

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
آقا مبارک باشه. صفا کن. منم پشیمون شدم سری اس گرفتم . سری ایکس خیلی بهتره ولی دلم نمیومد ۱۶ ۱۷ پول کنسول بدم. :D
من سری ایکس دارم خودم ولی چند وقته با سری اس بازی می کنم خیلی خوشم اومده ازش ، جمع و جور و پر قدرت نسبت به قیمتش.تقریبا تجربه مشابهی دارم روش ولی با رزولوشن کمتر .واقعا خودم تعجب کردم که کنسول به این کوچکی و ارزان قیمتی همچین خروجی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر