قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
توجه به اطمینان زیادی و تجربه خریدهایی چه حضوری و چه اینترنتی از پی اس پرو داشتم (قبلا کنسول میفرستادن پلمپ کارخونه دست نخورده بود حالا که میگن فقط باز میکنیم چک کنیم) یه غلطی کردم یدونه سری ایکس سفارش دادم با تیپاکس بیاد (تیپاکس به کرج برای من نهایتا 3.4روزه میرسه اگه روزای شلوغ باشه) وقتی ارسال کردن دیدم با پست پیشتاز فرستادن توی دلم خالی شد با توجه تجربه های بدی که با پست داشتم اونم توی اخر سال! زنگ زدم فروشگاه گفتم چرا با پست ارسال شده گفتن بچه ها اشتباه کردن و گفت پست بهتره پست قول داده قبل تا 28 میرسه، 28ام ظهر شد نیومد توی رهگیری دیدم رسیده کرج رفتم اداره پست گفت نرسیده وزن مرسوله رو دید گفت این اصلا دست ما نمیاد بچه های دیگه میارن اینطور که فهمیدم یه انباره (سمت قزلحصار و فرودگاه پیام) بیرون شهره گفت اونجا نرو هنوز هم نرسیده اونجا صبرکن ما فقط 1ام تعطیلیم میاد خلاصه صبر کردن ما الان شده 5ام بسته دست ما نرسیده هنوز، دیروز صبح اس اومد بسته دست نامه رسانه بیاد دم خونه کل روز نشستم خونه نیومد رفتم سایت رهگیری دیدم زده نامه رسان اومده حضور نداشتین! غیرممکنه یا دروغ میگه یا آدرس اشتباهی رفته ببین این پست چقدر مذخرفه اگه اومدی هم در خونه یه زنگ به شمارم خب!
باورم نمیشه بخاطر 50 100 تومن پی اس پرو اعتبارش رو خراب کنه اخه بی انصاف 17تومن پولو و وصیله به این حساسی رو با ارزون ترین روش ارسال که میشد ارسال کرده منو درگیر این پست آشغال کردن شنبه میرم پست ببینم میتونم بگیرمش گرفتم دست نمیزنم بهش میرم حضوری فروشگاه پس میدم چون خدا میدونه تو این 10 15 روز چه بلایی سر دستگاه اومده تو پست

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
توجه به اطمینان زیادی و تجربه خریدهایی چه حضوری و چه اینترنتی از پی اس پرو داشتم (قبلا کنسول میفرستادن پلمپ کارخونه دست نخورده بود حالا که میگن فقط باز میکنیم چک کنیم) یه غلطی کردم یدونه سری ایکس سفارش دادم با تیپاکس بیاد (تیپاکس به کرج برای من نهایتا 3.4روزه میرسه اگه روزای شلوغ باشه) وقتی ارسال کردن دیدم با پست پیشتاز فرستادن توی دلم خالی شد با توجه تجربه های بدی که با پست داشتم اونم توی اخر سال! زنگ زدم فروشگاه گفتم چرا با پست ارسال شده گفتن بچه ها اشتباه کردن و گفت پست بهتره پست قول داده قبل تا 28 میرسه، 28ام ظهر شد نیومد توی رهگیری دیدم رسیده کرج رفتم اداره پست گفت نرسیده وزن مرسوله رو دید گفت این اصلا دست ما نمیاد بچه های دیگه میارن اینطور که فهمیدم یه انباره (سمت قزلحصار و فرودگاه پیام) بیرون شهره گفت اونجا نرو هنوز هم نرسیده اونجا صبرکن ما فقط 1ام تعطیلیم میاد خلاصه صبر کردن ما الان شده 5ام بسته دست ما نرسیده هنوز، دیروز صبح اس اومد بسته دست نامه رسانه بیاد دم خونه کل روز نشستم خونه نیومد رفتم سایت رهگیری دیدم زده نامه رسان اومده حضور نداشتین! غیرممکنه یا دروغ میگه یا آدرس اشتباهی رفته ببین این پست چقدر مذخرفه اگه اومدی هم در خونه یه زنگ به شمارم خب!
باورم نمیشه بخاطر 50 100 تومن پی اس پرو اعتبارش رو خراب کنه اخه بی انصاف 17تومن پولو و وصیله به این حساسی رو با ارزون ترین روش ارسال که میشد ارسال کرده منو درگیر این پست آشغال کردن شنبه میرم پست ببینم میتونم بگیرمش گرفتم دست نمیزنم بهش میرم حضوری فروشگاه پس میدم چون خدا میدونه تو این 10 15 روز چه بلایی سر دستگاه اومده تو پست
من از پست خاطره خوبی ندارم بخاطر همین خرید های گرون قیمت و به هیچ وجه اینترنتی انجام نمیدم و حضوری میخرم. یدونه گوشی خریدم تو اداره پست دزدیدن و گردن هم نمیگرفتن. خلاصه با کلی پیگیری و شکایت از پست(حدود ۲ هفته درگیر بودم) مال مو زنده کردم و گوشی یکی دو مدل بالا تر گرفتم.

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
دوستانی که قصد خرید دارن حتما حضوری خرید کنن که دچار مشکلات و سردرد نشن.
زمانی که خودم خواستم بخرم تو شهرمون سفارشی میاوردن یعنی باید میرفتم پول میدادم به طرف بعدش فردا دستگاه رو تحویل میگرفتم،طبق گفته خودشون هر نوع اتفاقی که توی این فاصله میوفتاد گردن مشتریه و خودشون صرفا فقط یه واسطه ن تازه 300 تومنم بغیر از پول کرایه راهی که میخواستن ازم بگیرن حق واسطه ای میخواستن(نهایت کلاه برداری)،فرداش رفتم اهواز کنسولو دیدم و تست کردم و خریدم،آنالوگ سمت راست وقتی آروم به سمت راست میرفت یه صدای تقه کوچیکی میداد(بخاطر اینکه قبلا آنالوگ شکسته بودم حساس شده بودم بهش)بهش گفتم که اینطوریه گفت خشکه بعد یه هفته درست میشه(درستم گفت بعد یه هفته خودش درست شد)بهش گفتم اگه دست نشد میارمش گفت باشه بیارش ولی نمیتونم یه کنسول دیگه رو باز کنم دسته اونو بهت بدم بجاش دسته پکی بهت میدم منم قبول کردم و گفتمش حتما توی فاکتور بنویسه که بعدا نخواد بزنه زیرش.
و حتما هم زمان تست بگیرن و بگین که براتون توی فاکتور قید کنن.

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
والا من شاخ در میارم تازه حضوریش دستگاه به آدم میندازن .شماها چطوری ۱۷ میلیون غیر حضوری به حساب اینها میزنیدخدایی دل گنده ای دارید.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
از فروشگاه پی اس پرو دسته 20 سالگی ایکس باکس و باتری اورجینال اش رو خریدم.

جعبه دسته داغون شده بود زنگ زدم هزار و یک بهونه آوردن که تو بار اینطوری شده منم گفتم هر جا میخواد شده باشه؛ با اسم تخفیف جنسایی که جعبشون شده رو رد میکنن حواستون باشه حتما تخفیف دیدین زنگ بزنین چک کنین.
وکیوم باتری هم باز شده بود و اونم بهم گفتن که آره باید باز کنیم چک کنیم که جنس موردی نداشته باشه گفتن کنسول خریدیم و بازش کردیم دیدیم خود کنسول نیست آجر گذاشتن جاش.
تهران بودم حتما میبردم مینداختم جلوشون منتها حال و حوصلشو نداشتم.
از این جا خرید نکنید.

(خود اجناس موردی نداشتن و باتری هم کارکرد عالی داره و سلفون داخل سر جاش بود ولی باز خیلی میخوره تو ذوق آدم)

من خودم تهرانم دسته فورزا پيش خريد كردم از شيراز برام فرستادن داخلش كد بازي بود و خودم قبلا يوتوب ديده بودم چيا بايد داشته باشه چند وقت بعد ديدم تو اينستاشون انباكس كردن هيچ كدي نبود تو كامنت هم ازشون پرسيدم گفتن خير كد نداره! گفتم من چطور خريدم داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Sega_genesis

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
584
کلان تو دسته های ایکس باکس 90درصد فروشنده ها گیم پس 14روزهشو بر میدارن از داخل باکس هر چند گیم پس 14روزه هست و چندان ارزش مادی نداره ولی برش میدارن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
کلان تو دسته های ایکس باکس 90درصد فروشنده ها گیم پس 14روزهشو بر میدارن از داخل باکس هر چند گیم پس 14روزه هست و چندان ارزش مادی نداره ولی برش میدارن
نه سری جدیدها ندارن روشون نمیازن مخصوصا اونا که از امارات میاد
نسخه های متفاوت انباکسش تو یوتوب هم هست
تو خود امارات هم دیدم ندارم
اما ترکیه پیدا کنید توش هست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
من خودم تهرانم دسته فورزا پيش خريد كردم از شيراز برام فرستادن داخلش كد بازي بود و خودم قبلا يوتوب ديده بودم چيا بايد داشته باشه چند وقت بعد ديدم تو اينستاشون انباكس كردن هيچ كدي نبود تو كامنت هم ازشون پرسيدم گفتن خير كد نداره! گفتم من چطور خريدم داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست عزیز مربوط به مناطق مختلف هست بعضی ها دارن بعضی ها نه
تا وقتی که پلم بخرید میتونید کامل متوجه بشید
تو پستهای دیگه توضیح دادم

• Like

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
شما فکر میکنی تهران باشی بهت جنس نو میدن ؟ من تهران هستم و چند ماه پیش برای خرید سریز ایکس که رفتم پشت شهرداری پاساژ لباف که اتفاقا همین فروشگاه پی اس پرو هم اونجاس بالاخره بعد کلی قیمت گرفتن یک مغازه را برای خرید انتخاب کردم و بعد طرف شروع کرد به باز کردن جعبه جلوم که وقتی جعبه باز شد فهمیدم دستگاه کار کرده هست اینقدر تابلو بود که حتی مدل بسته بندی سریز ایکسم نداشت که بعدش که به چسب روی جعبه نگاه کردم متوجه شدم دو چسب هست یعنی قبلا باز شده و یه لایه چسب زدن روی چسب قبلی خلاصه دعوام شد با سرو صدا از مغازه اومدم بیرون و رفتم یه مغازه دیگه و داستان را براش تعریف کردم گفتم ببین یه دستگاه آک تک چسب ترو تمیز برام میاری وگرنه اگر باز کنی بفهمم دست دوم هست نمیخرم .تا این گفتم بهم گفت دستگاهی که میخوام ۲۰۰ هزار تومان گرانتر هست بعدش با اینکه تو مغازش ۴ ایکس باکس داشت زنگ زد به جایی گفت یه دستگاه تک چسب بردار بیار .خلاصه طرف دستگاه آورد باز کرد اصلا بوی نو دستگاه با آدم حرف میزد .اینها گفتم که بهتون بگم تو خرید حضوریش میخوان به آدم بندازن . بعد شما چطوری اینجور چیزها اینترنتی میخرید؟ شما الان اگر تهران هم بودی و دسته براش میبردی فکر میکنی پس میگرفت ازت؟بهت میگفت دسته باز کردی دسته دومه😁 .من بعد خرید دستگاه کل اونجا برای خرید یه دسته و باطری گشتم به جرات میگم حتی ۱ دونه مغازه هم پیدا نکردم که دسته و باطری جعبه سالم و باز نشده داشته باشن آخرشم از یه مغازه همون جعبه باز شده خریدم که شکر خدا فعلا داره کار میکنه.
خرید فقط حضوری انجام بدین
آخه دستگاهی که تازه اول عمرشه، از کجا ۴ تا دسته دومش رو بخرن بذارن تو مغازه؟
در واقع با همین لفظ تک چسب بودن، الکی ۲۰۰ هزار تومن کرده تو پاچه شما

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
آخه دستگاهی که تازه اول عمرشه، از کجا ۴ تا دسته دومش رو بخرن بذارن تو مغازه؟
در واقع با همین لفظ تک چسب بودن، الکی ۲۰۰ هزار تومن کرده تو پاچه شما
خوب شما 2 حالت داره یا خودت فروشنده هستی😂 حالت دومش خیلی تو باغ نیستی و خبر نداری تو این بازار آدم رنگ میکنن و آکش میکنن چه برسه به دستگاه .الان تو بازار بیشتر دستگاها یا جعبه داغونن و تقریبا همشون باز شدن وقتی هم ازشون میپرسی چرا جعبه باز شده میگن باید چک میکردیم تو جعبه آجر نباشه .یعنی چرندی که از خودشون درآوردن.
بعدم چه ربطی داره از عمر دستگاه حداقل 1 سال گذشته و من خودم الان قصد دارم دستگاه خودم که چند ماه هست خریدم بفروشم .همین دستگاه اون کسی که این کاره باشه میخره جای آکش به ملت میندازه .من رفتم تو مغازه طرف دستگاه جلوم باز کرده میبینم دستگاه کردن تو یه پلاستیک . داره جای نو بهم میندازه .
در نهایت اینجا یه محیط عمومی هست از الفاظ درست استفاده کنید .اینجا کوچه خیابان که نیست .

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
584
نه سری جدیدها ندارن روشون نمیازن مخصوصا اونا که از امارات میاد
نسخه های متفاوت انباکسش تو یوتوب هم هست
تو خود امارات هم دیدم ندارم
اما ترکیه پیدا کنید توش هست
منظور من قبلا بود من 8 ماه پیش گرفتم ازلیون کامپیوتر 1750 داخل باکس گیم پس نبود
دیجی کالا 1900 یا 1850 میداد داخلباکس گیم پس داشت
منم دیدم گیم پس 14 روزه توجیح مالی نداره چون خودم 14 ماهه گیم پس دارم

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
داداش ایکس باکس سری ایکس فابریکی 4 چسبه، تک چسب و دو چسب نداریم
100 ها ویدیو آنباکس توی یوتیوب هست ببین همه 4 چسبن
این ی نمونه:
View attachment 250268
از تک چسب منظورش این بود که بعضیا رو چسب اصلی یه چسب دیگه میزنن که بسته بشه. نه اینکه یدونه چسب داشته باشه :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
منظور من قبلا بود من 8 ماه پیش گرفتم ازلیون کامپیوتر 1750 داخل باکس گیم پس نبود
دیجی کالا 1900 یا 1850 میداد داخلباکس گیم پس داشت
منم دیدم گیم پس 14 روزه توجیح مالی نداره چون خودم 14 ماهه گیم پس دارم

این مورد بستگی به خریدشو از کشورهای مختلف داره
همین مورد رو خودم هم از دیجی خرید کردم دسته قرمز
یکیم ابی اشنام خرید مال اون داشت مال من نه
۲تاشم پلم بودن و باز هم نشده بود
ابن موارد که میگید بیشخر کاربرا رو گمراه میکنه
میتونید بگید این نظر شخصیم هست
اگر پلم جعبه باز شده باشه یا روش باز برچسب زده شده باشه بلی این حرف شما متین هست جز این ربطی به دزدی فروشنده نداره

• Like

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
خوب شما 2 حالت داره یا خودت فروشنده هستی😂 حالت دومش خیلی تو باغ نیستی و خبر نداری تو این بازار آدم رنگ میکنن و آکش میکنن چه برسه به دستگاه .الان تو بازار بیشتر دستگاها یا جعبه داغونن و تقریبا همشون باز شدن وقتی هم ازشون میپرسی چرا جعبه باز شده میگن باید چک میکردیم تو جعبه آجر نباشه .یعنی چرندی که از خودشون درآوردن.
بعدم چه ربطی داره از عمر دستگاه حداقل 1 سال گذشته و من خودم الان قصد دارم دستگاه خودم که چند ماه هست خریدم بفروشم .همین دستگاه اون کسی که این کاره باشه میخره جای آکش به ملت میندازه .من رفتم تو مغازه طرف دستگاه جلوم باز کرده میبینم دستگاه کردن تو یه پلاستیک . داره جای نو بهم میندازه .
در نهایت اینجا یه محیط عمومی هست از الفاظ درست استفاده کنید .اینجا کوچه خیابان که نیست .
باید تک چسب رو هم به همون قیمت می‌خریدی نه ۲۰۰ تومن گرونتر! دیده شما حساسی الکی کشیده رو قیمتش.
اگر دست دو بهت میفروخت، اختلاف ۲۰۰ تومن نبود!

• Like

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
اینکه کنسول و کرده تو نایلون دیگه خیلی ضایع بوده :D .طرف حداقل دوتا آنباکس دیده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر