قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من کارم در حوزه اقتصاده. اون زمان که پلی ۵ حدودا ۲۳-۲۴ بود، اینجا پست دادم و در جواب یه دوستی که منتظر بود ارزون تر بشه گفتم که همین الان بخر، چون ابر تورم در راهه.

اصلا جدای مباحث اقتصادی، بعضیا انگار تو این مملکت زندگی نمیکنن. تو این خراب شده چی و کی ارزون شده که شما منتظر بودین پلی ۵ ارزون تر بشه؟؟؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,529
نام
Nightwing
من کارم در حوزه اقتصاده. اون زمان که پلی ۵ حدودا ۲۳-۲۴ بود، اینجا پست دادم و در جواب یه دوستی که منتظر بود ارزون تر بشه گفتم که همین الان بخر، چون ابر تورم در راهه.

اصلا جدای مباحث اقتصادی، بعضیا انگار تو این مملکت زندگی نمیکنن. تو این خراب شده چی و کی ارزون شده که شما منتظر بودین پلی ۵ ارزون تر بشه؟؟؟
حسین هنوز کامنتایی که میگفتن صبر میکنیم تا بشه ۱۱ میلیون و تو دبی ارزون تره و کنسول به تولید انبوه برسه مجبورن ارزون بدن هست٬ واقعن هیچکدوم درست در نیومد اون تحلیل ها ٬ هرچی و هروقت بگیرید سود کردید

آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
961
فروشگاه خوبی بود ولی متاسفانه پاچه خوار ea از آب در اومد ، دسته رو خیلی از فروشگاهها دارن
ولی متاسفانه پاچه خوار ea از آب در اومد : تاثیری رو خرید ازش این فروشگاه داره ؟ مشکلی ایجاد میکنه ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,923
دوستان میخوام از pspro دسته ps5 بگیرم، از کدوم شعبش بگیرم؟؟
شخصا وقتی از pspro خرید میکنم که جنس اش توی تخفیف باشه وگرنه وقتی قیمت با بقیه فروشگاه ها یکی باشه از تکسیرو خرید میکنم چون جنس هاش پلمپ هست
pspro سه تا شعبه داره از اونی که توپخونه هست نگیر اونی که پاساژ چهارسو هست از نظر من از همش بهتره

• Like
Reactions: rahmanshahi

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,603
نام
امین
شخصا وقتی از pspro خرید میکنم که جنس اش توی تخفیف باشه وگرنه وقتی قیمت با بقیه فروشگاه ها یکی باشه از تکسیرو خرید میکنم چون جنس هاش پلمپ هست
pspro سه تا شعبه داره از اونی که توپخونه هست نگیر اونی که پاساژ چهارسو هست از نظر من از همش بهتره

بارها گفتیم هیچ فروشگاهی جنس پلمپ تحویل نمیده و تموم برندها باز میشن و چک میشن.
حتی برچسب های پلمپ هم باز میکنن و دوباره میچسونن.
چون کنسول و مشتقاتش همگی قاچاق میان، حتی معروفترین گارانتی ها هم همینه.
دسته و مانیتور ، تلویزیون و کلا هر چی که قاچاق بیاد همینه.

این فروشگاه ها هم همشون از دم پلمپ و برچسب محصولات رو دارن و خودم از نزدیک تو انبارشون بودم که چطور باز میکنن و میچسبونن دوباره.
اینا مجبورن این کار رو انجام بدن چون مواردی هست که شوتی میاد و توی جعبه رو خالی میکنه و چیز دیگه جاش می‌گذاره .

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
242

این فروشگاه ها هم همشون از دم پلمپ و برچسب محصولات رو دارن و خودم از نزدیک تو انبارشون بودم که چطور باز میکنن و میچسبونن دوباره.
اینا مجبورن این کار رو انجام بدن چون مواردی هست که شوتی میاد و توی جعبه رو خالی میکنه و چیز دیگه جاش می‌گذاره .
من برای یه ps5 برای اقوام از تکسیرو خریدم جعبه رو جلو من باز کرد کنسول رو روشن کرد و اون کلیپی که اولین بار روشن میکنی پخش شد(خودشم میگفت این کلیپ باید پخش شه موقع روشن شدن برای اولین بار خودمم از قبل اطلاع داشتم )و بازی ASTRO هم روش بود چون برای بخش اون کلیپ باید ریست فکنوری کنی و اگه ریست کنی بازی astroهم حذف میشه البته آنلاین بخری احتمالا خودشون چک کنن یه بار البته نمیدونم اینو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: eeeeee

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,923

خدمتت عرض کنم پلمپ اصلی سونی رو از نزدیک دیده باشی جنس خاصی داره که نمونه اش رو نمیتونن اینجا تولید کنن فکر کنم قبلا در یکی از تاپیک ها عکس اش رو گزاشته باشم . جنس هایی مثل کنسول و vr2 و مانیتور حرف شما کاملا درسته جنس باز میشه دیده میشه و نهایت یک طلق شیشه ای شفاف روش میزنن به اسم پلمپ اما جنس هایی که لوازم جانبی هستن مثل کنترلر و هدفون و شارژر و ... خیر پلمپش توی بازار پیدا میشه و جنس پلمپ اش هم طوری هست که نه توی بازار پیدا میشه نه میشه تولید کردش یک بار هم باز بشه کاملا مشخص هست و نمیشه دیگه چسبوندش
این رو هم میتونید تشریف ببرید از همه ی فروشگاه های معروف راجب بهش سوال کنید و از نزدیک هم برید ببینید ... این موضوعی که میگم رو با اطمینان کامل دارم میگم چون تا دلتون بخواد من جنس خریدم از اکثر این فروشگاه ها ( برای استفاده شخصی البته )
همین فروشگاه pspro که نام برده شد هم باهاشون تماس بگیرید دقیقا بهتون همین مطلب من رو میگن. خود من اوایلی که xbox series x اومده بود کنسول رو با پلمپ 4 تایی خود ماکروسافت خریدم و خودم بازش کردم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,603
نام
امین
من برای یه ps5 برای اقوام از تکسیرو خریدم جعبه رو جلو من باز کرد کنسول رو روشن کرد و اون کلیپی که اولین بار روشن میکنی پخش شد(خودشم میگفت این کلیپ باید پخش شه موقع روشن شدن برای اولین بار خودمم از قبل اطلاع داشتم )و بازی ASTRO هم روش بود چون برای بخش اون کلیپ باید ریست فکنوری کنی و اگه ریست کنی بازی astroهم حذف میشه البته آنلاین بخری احتمالا خودشون چک کنن یه بار البته نمیدونم اینو
نه اینکه کنسول رو تست کنن
منظورم اینه پلمپ کنسول باز میشه و چک میشه محصول از نظر ظاهری، نه اینکه روشن کنن.
البته مانیتور و تلویزیون رو چک تصویر روشن میکنن.

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر