قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
کنسول استاندارد هم که ۵۰۰ دلاره حدود بیست و هفت تومنه، یعنی با قیمت دلار روز هم میشه تقریبا ۲۶ میلیون تومن، این نزدیکی قیمت کنسول تو ایران با قیمت جهانیش عجیبه واقعا، در شرایطی که هیچ نمایندگی هم ندارن و با چندتا واسطه کنسولها میرسم به دست مصرف کننده
تصحیح می کنم قیمت ورژن استاندارد هم تو بازار ما الان ۲۶ تومنه، یعنی هم قیمت بازار جهانی!

• Like
Reactions: milad3d

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,701
تصحیح می کنم قیمت ورژن استاندارد هم تو بازار ما الان ۲۶ تومنه، یعنی هم قیمت بازار جهانی!
مسئله اینه که با درهم میخرن
و عمده
شا عمده بخری تا 16% ممکنه قیمت پایین تر از خرده فروش گیرت بیاد
مثالش تلویزیونش qn85b یه دوره 2 م ارزون تر از قیمت اروپا میتونستی بخری
تا فعلا که خبردرمانی و اخبار مثبت هست وقته خریده
معلوم نیست چی پیش بیاد

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
خوب داداش الان ناراحتی که قیمت مطابق قیمت جهانیه؟ :D باید خوشحال باشی که :D
نه داداش این خیلی هم خوبه، منتها جای تعجبه، همه چیز تو ایران از قیمت جهانیش کلی گرون‌تره، بخیر از این کنسول بازی.
واقعا عجیبه

• Like
Reactions: Need-More-Speed

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542
استاندارد قیمت ۲۶۵۰۰
دیجیتال ۲۳۳۰۰‌
همشون هم سری ۱۲
قیمت ها رو به کاهش بخاطر عرضه زیاد

رو به کاهش نیست.
همینقدر میمونه شاید هم بره بالا .
لطفا از جایی که قیمت داری بفرست .ببینم کجا قیمت این هست
ممنون
ناموسا بازی haven باحال نیست؟ خیلی ریکسیشن هست باهاش حال کردم

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
نه داداش این خیلی هم خوبه، منتها جای تعجبه، همه چیز تو ایران از قیمت جهانیش کلی گرون‌تره، بخیر از این کنسول بازی.
واقعا عجیبه
هم قیمت بازار جهانی نیست. اولا که آمریکا و نرخ دلاری کنسول گرانترین قیمت فروش تو دنیاست چون به خاطر اینکه ایالت های مختلف نرخ مالیات مختلف دارند مالیات توش لحاظ نمیشه ولی قیمت یورو یا پوند کنسول ۲۱٪ مالیات قبلا محاسبه شده روش. یعنی اگه پلی استیشن ۵۰۰ دلار باشه قیمت مصرف کننده از ۵۰۰ دلار تا ۵۷۰ تاست بسته به جایی که خرید میکنی. (البته مسلما پلی استیشن از آمریکا وارد نمیشه ایران مگه مسافری) قیمت پلی استیشن دیسک درایو دار تو اروپا و آسیا حدود ۴۲۰/۳۰ یورو هست و ۲۱٪ درصد قیمتش در حقیقت مالیاته ارزش افزوده است (حتی تو هند هم ۲۰٪ مالیات ارزش افزوده میاد روش) که کسی که وارد میکنه مالیات ارزش افزوده نمیده. تو مغازه که نمیخرن بذارند تو چمدون بیارند! (تازه اگه تکی هم بیاری هم باز حداقل ۲۰ درصد ارزون تره چون مالیاتش رو تو فرودگاه پس میگیری). این جا هم معمولا یا قاچاقی میاد یا یک پولی به کارگزار گمرک میدن. طرف تو بارش پلی استیشن هست میگن مثلا کنجاله سویاست! یا اصلا بار وارداتی یک چیز دیگست اینارو میذارن قاطیش (چون کارم این بوده میشناسم وارد کننده ها رو. طرف مداد وارد میکرده تو بارش وسایل جانبی بنز و بی ام و میاورده!)‌ تازه معمولا دستگاه ها یا ریفربیشد هستند یا پس داده شدن به هر علتی که قیمتشون بازم افت میکنه. کلا نگران وارد کننده تو ایران نباشین سودشون سرجاشه! حداقل حداقل به قیمت ارز روز هم بفروشند ۲۰ تا ۳۰ درصد سود روشه بلکه بیشتر!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب با اجازتون یک تعداد دستگاه خریدم برای افتتاح گیم نت که خب عکسشو توی تاپیک اش میگذارم
قیمت ها
پلی ۵ دیجیتال ۲۳۵۵۰‌
دسته رنگی ۳۱۰۰
شارژر اصلی ۱۵۴۰
قراره روشون آنلاین هم بزارم 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر