قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
من پارسال دیجیتال با دو دسته خریدم 21500 برج 11 اونموقع دیسکی نزدیک 24 بود با دسته میشد 26 تقریبا
کاملا بدون صدا ولی از دو دسته یکیش با اینکه اصلا استفاده نکردم کمی دریفت گرفته یکی از انالوگها ولی یکی دیگه اصلا مشکل دریف براش پیش نیومده تا الان
بازی far cry 6 و هورایزن هم تا آخر رفتم کلی حال دادن رو ps5 با اینکه هر دو روی 4 هم میشد تجربه کنم ولی 4 رو فروختم 5 گرفتم ارزشش رو داشت با دوال سنس و ssd 5 واقعا بازی کردن بیشتر لذت داره با اینکه همش سر کارم و دو بچه دارم که پسر 6 سالم بیشتر من بازی میکنه
الانم قیمتا اومده پایین ولی از آینده کسی خبر نداره به غیر از ps5 بقیه چیزا کلا رو به بالا هستن گیمر هستی و قصد خرید داری بخر 2 میلیون اختلاف چیزی نیست( من برا پسرم یه شب تولد میخوام بگیرم 2 میلیون خرجشه)

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
نزدیک 2ماه گذشت و این ps pro هنوزم گردن نمیگیره 2تا کنسول کارکرده و یدونه دسته کارکرده انداخته!

یه ثبت شکایت زده تو سایت فقط یک شماره ست

دروغ هایی مثل مجوز از فلان گفته تا وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانه یی! چیزایی که اصلا کاری با این صنف ندارن

کلا سایتش 4تا قانون داره 90% قوانین ش هم مربوط میشه به اکانت های ps4 !

کامنت مردم هم تو سوشیال مدیا ش پاک میکنه و جالب اینکه داداشمون که تاپیک رو دست گرفته هنوز داره ازش اسکرین شات میذاره :D خیلی هم اصرار داشت بگه که نه حلال خوارن و فلان
مشکلش چی بوده و از کجا فهمیدین کارکرده بوده؟ اینترنتی خریدین؟ من قرار بود چند وقته دیگه بخرم از سایتشون ولی با این پست ترسوندین ادمو

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,840
دوستان در مورد مشکل دریفت دسته بگم که قبل از بازی دستتون رو بشورید و دسته رو در محفظه یا کشو دور از گرد و خاک قرار بدید روی زمین یا فرش نذارید . گرد و خاک و کثیفی تاثیر زیادی روی دریفت کردن داره . من خود دسته ی اصلی رو لای پلاستیک پیچیدم و کنار گذاشتم چون کمتر استفاده میکنم و دسته ابی که خریدم ازش بیشتر استفاده میکنم و وقتی کنسول خاموشه میذارم توی کشو .

اگر دریفت کرد من شنیدم این اسپری ناهید خوب جواب میده .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان در مورد مشکل دریفت دسته بگم که قبل از بازی دستتون رو بشورید و دسته رو در محفظه یا کشو دور از گرد و خاک قرار بدید روی زمین یا فرش نذارید . گرد و خاک و کثیفی تاثیر زیادی روی دریفت کردن داره . من خود دسته ی اصلی رو لای پلاستیک پیچیدم و کنار گذاشتم چون کمتر استفاده میکنم و دسته ابی که خریدم ازش بیشتر استفاده میکنم و وقتی کنسول خاموشه میذارم توی کشو .

اگر دریفت کرد من شنیدم این اسپری ناهید خوب جواب میده .
به اینا نیستش والا این دسته ها بخواد دریفت بگیره هر طور مراقبت کنی باز اینجور میشن ... من همه اینارو رعایت میکردم دو تا دستم تو فاصله کوتاه این مشکل واسشون پیش اومد ،
در کل یک ساله حدودا دارم بازی میکنم ولی هنوز که هنوز میگم دسته هایps4 خیلی راحت تر بود و اینقدر هم باگ نداشت ...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,913
اگر حساس هستید به هیچ وجه اینترنتی و غیر حضوری خرید نکنید . به خصوص در حالت تخفیفات .
کلا اوضاع خیلی خرابه و کلاه برداری بشدت زیاد شده به هیچ فروشگاهی اعتماد نکنید فقط به خودتون اعتماد داشته باشید و تست های کامل انجام بدید و خرید کنید
به اینا نیستش والا این دسته ها بخواد دریفت بگیره هر طور مراقبت کنی باز اینجور میشن ... من همه اینارو رعایت میکردم دو تا دستم تو فاصله کوتاه این مشکل واسشون پیش اومد ،
در کل یک ساله حدودا دارم بازی میکنم ولی هنوز که هنوز میگم دسته هایps4 خیلی راحت تر بود و اینقدر هم باگ نداشت ...
اینا تاثیر داره ولی کلا دسته PS5 طوری هست هر بار باهاش بازی میکنی یک درصد کمی دریفت میگیره مخصوصا بازی هایی که حرکات سریع توشون انجام میشه و زیاد با آنالوگ ها باید بازی کنید که بعد یک مدتی این ها به حدی میرسه که دریفت کامل خودش رو نشون میده و بعد هم دیگه نمیشه باهاش بازی کرد اوایل کار میشه با الکل و اسپری مشکل رو حل کرد اما بعد مدتی دیگه اونم کارساز نیست و باید قطعه تعویض بشه که چون قطعه با کیفیت اش تو بازار نیست هر چند ماه یکبار درگیر تعویض قطعه میشید که اکثرا ترجیه میدن 2 میلیون هزینه کنن کنترلر سری جدید که این مشکل درش کمتره رو بگیرن
ولی سونی واقعا اون همه زحمت خودش رو در تکنولوژی های جدید با این داشتن این مشکل در کنترلرهاش به باد داد چون هر بازیکنی بعد یک مدت از این قضیه شاکی میشه

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,840
کلا اوضاع خیلی خرابه و کلاه برداری بشدت زیاد شده به هیچ فروشگاهی اعتماد نکنید فقط به خودتون اعتماد داشته باشید و تست های کامل انجام بدید و خرید کنید

اینا تاثیر داره ولی کلا دسته PS5 طوری هست هر بار باهاش بازی میکنی یک درصد کمی دریفت میگیره مخصوصا بازی هایی که حرکات سریع توشون انجام میشه و زیاد با آنالوگ ها باید بازی کنید که بعد یک مدتی این ها به حدی میرسه که دریفت کامل خودش رو نشون میده و بعد هم دیگه نمیشه باهاش بازی کرد اوایل کار میشه با الکل و اسپری مشکل رو حل کرد اما بعد مدتی دیگه اونم کارساز نیست و باید قطعه تعویض بشه که چون قطعه با کیفیت اش تو بازار نیست هر چند ماه یکبار درگیر تعویض قطعه میشید که اکثرا ترجیه میدن 2 میلیون هزینه کنن کنترلر سری جدید که این مشکل درش کمتره رو بگیرن
ولی سونی واقعا اون همه زحمت خودش رو در تکنولوژی های جدید با این داشتن این مشکل در کنترلرهاش به باد داد چون هر بازیکنی بعد یک مدت از این قضیه شاکی میشه
بنظرم الان کسی میخواد کنسول بگیره بهتره دسته اضافه رو بذاره بعدا که مدلهای جدیدش میاد تهیه کنه که مشکل دریفتش کمتر شده باشه .

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
بنظرم الان کسی میخواد کنسول بگیره بهتره دسته اضافه رو بذاره بعدا که مدلهای جدیدش میاد تهیه کنه که مشکل دریفتش کمتر شده باشه .
بنظرم الان رنگی هاش رو بگیره بهتره حداقل تا فیکش نیومده
اونموقع باید کلی تحقیق کنی ببینی کدوم فیکه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,840
همیشه سعی کنید از جای معتبر خرید کنید فیک نباشه ، ولی قطعا مشکل دریفت در مدلهای اینده خیلی کمتر از الان میشه .

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,913
خیلی خیلی بعیده فیک این دسته قابل ساخت باشه نه تکنولوژیش رو چینی ها دارن نه براشون میصرفه بخوان دنبال ساختش برن
فقط ممکنه هر چی میگذره در بازار دسته دوم و تعمیری و ریفر بیشتر بشه که به بقیه به عنوان نو و آک فروخته میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان رفتم توپخونه و پشت شهرداری
بعضیا با گارانتی شرکت گاندو داشتن 20.500
و بدون گارانتی گاندو با مهلت تست داشتن 19500
بنظرتون خرید کدوم به صرفه تره؟

Cyruss

کاربر سایت
Apr 11, 2022
47
قطعا بدون گارانتی
چه چیزی تو ایران گارانتی داره ک جنس قاچاق بخواد داشته باشه پول مفت دادن به نظرم

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,840
من خودم بدوم گارانتی گرفت چون تا حالا گارانتی به کارم نیومده .

• Like
Reactions: ehsas1

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
اینا که میگن با گارانتی میدیم خیلی باحالن.
جنس ایرانی میخری با گارانتی، بعد که یه مشکل پیدا میکنه شرکت گردن نمیگیره. بعد جنسی که تو ایران عرضه رسمی نمیشه و قاچاقی وارد میشه، چجوری گارانتی دار میشه، از اون عجایبی هست که فقط تو ایران میشه شاهدش بود.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
قطعا بدون گارانتی
چه چیزی تو ایران گارانتی داره ک جنس قاچاق بخواد داشته باشه پول مفت دادن به نظرم

من خودم بدوم گارانتی گرفت چون تا حالا گارانتی به کارم نیومده .

اینا که میگن با گارانتی میدیم خیلی باحالن.
جنس ایرانی میخری با گارانتی، بعد که یه مشکل پیدا میکنه شرکت گردن نمیگیره. بعد جنسی که تو ایران عرضه رسمی نمیشه و قاچاقی وارد میشه، چجوری گارانتی دار میشه، از اون عجایبی هست که فقط تو ایران میشه شاهدش بود.
فرمایش همه شما متین
خب بدون گارانتی رو از کجا ممطئن بشم که تا حالا روشن نشده؟
طبیعتا ps5 فیکشو نزدن.پس ممکنه دست دوم بندازن بهمون.از کجا مطمئن بشیم که دست دوم نمیندازن بهمون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر