قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
عجبز . والا الآن خودمون بلیط رفت و برگشت دوبی بگیریم بریم کنسول بگیریم بیایم قیمتش از بعضی جاهای ایران کم تر میشه :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
خب شاید این سوال بار ها پرسیده باشه ولی ممنون میشم کسی به صورت منطقی به این سوال ها یک بار دیگه پاسخ بده!
خب الان 3 تا ریجنی که داریم تفاوت کیفیتی هم دارن؟! الان ریجن 1 بهتره یا 2 و یا 3؟!
بازی ها چطور؟! الان بازی ریجن 1 روی دستگاه ریجن 2 اجرا میشه یا نه؟!
اگه اجرا میشه پس باید این 3 تا ریجن تفاوتهایی داشته باشن که باعث اختلاف قیمتشون میشه!
و اگه اجرا نمیشه پس کدوم کنسول رو بگیریم که بازی های اون ریجن تو کشورمون بیشتر باشه!؟

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
خب شاید این سوال بار ها پرسیده باشه ولی ممنون میشم کسی به صورت منطقی به این سوال ها یک بار دیگه پاسخ بده!
خب الان 3 تا ریجنی که داریم تفاوت کیفیتی هم دارن؟! الان ریجن 1 بهتره یا 2 و یا 3؟!
بازی ها چطور؟! الان بازی ریجن 1 روی دستگاه ریجن 2 اجرا میشه یا نه؟!
اگه اجرا میشه پس باید این 3 تا ریجن تفاوتهایی داشته باشن که باعث اختلاف قیمتشون میشه!
و اگه اجرا نمیشه پس کدوم کنسول رو بگیریم که بازی های اون ریجن تو کشورمون بیشتر باشه!؟
اطلاعات مفید درباره تفاوت بین ریجن های مختلف PS4

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,676
نام
محمدرضا
پیشنهاد من اینه که به هیچ عنوان از توپخونه خریداری نکنید، من خیلی اونجا رفتم، فروشنده ها هم کرایه مغازه، خرج سفر خارج از کشور و تحصیل مدرسه فرزندانشون رو می خوان از مشتری در بیارن به اضافه اینکه خیلی بد برخورد می کنن و اصلاً احترام و ادب هم ندارند، البته همه فروشندگان اونجا منظورم نیست و حتماً آدم با انصاف و محترم هم اونجا هستش، اما اگه بدون اطلاعات قبلی برای خرید در اونجا اقدام کنید خیلی سرتون کلاه میره، البته با اطلاعات هم برید بی نصیب نمی مونید.
اگر صبر کنید تا قیمت ها متعادل شه و بخرید خیلی بهتر از اینه که به چند نفر اجازه بدید که احساس کنن جنسی رو به شما انداختن و احساس زرنگی کنن !! با حرف زور فرقی نداره این قضیه.
داداش من از فروشنده ها نمي خوام دفاع كنم ولى خب اينا درآمدشون از اين راهه پس قاعدتا هزينه ى زندگيشون رو از اين راه تامين ميكنن، از اين راه تامين نكنن از چه راهى پول در بيارن؟!؟ (حالا يكيشون به سود معقول راضيه يكيشونم حريصه)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
ممنونم!
خب پس تقریبا میشه گفت ریجن 1 بهترین گزینه هست؟!
پس این حرفهایی که بعضی ها میگن ریجن 1 ها مشکل دارن و هنگ میکنن صحت نداره؟!

این سوالات رو در همون لینکی که دادن بپرسید، جاش اونجاست.

داداش من از فروشنده ها نمي خوام دفاع كنم ولى خب اينا درآمدشون از اين راهه پس قاعدتا هزينه ى زندگيشون رو از اين راه تامين ميكنن، از اين راه تامين نكنن از چه راهى پول در بيارن؟!؟ (حالا يكيشون به سود معقول راضيه يكيشونم حريصه)

درسته، هر کسی راه درآمدی داره و روی هر جنسی سودی می کنه، اما مشکل اینه که روی یک کنسول 600 شایدم 700 هزار تومن سود گرفتن کار درستیه ؟! برای درآوردن هزینه باید سر مشتری رو برید ؟ و از کمبود و موارد دیگر سو استفاده کرده برای بهتر تامیشن شدن هزینه های زندگی ؟!، بهرحال این پیشنهاد من شایدم اشتباه باشه اما خب نظر بنده بود :)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ممنونم!
خب پس تقریبا میشه گفت ریجن 1 بهترین گزینه هست؟!
پس این حرفهایی که بعضی ها میگن ریجن 1 ها مشکل دارن و هنگ میکنن صحت نداره؟!
سری اول یک سری از دستگاه ها مشکل داشت ولی امارش نسبت به دستگاه های فروخته شده چیزی نبود!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

ما هم وارد کننده سروریم اما روی جنس 400 دلاری هیچ وقت انقدر سود نمی کنیم ، یعنی نباید هم بکنیم ، قرار نیست شما روی جنس 400 دلاری 200-300 دلار سود کنی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ما هم وارد کننده سروریم اما روی جنس 400 دلاری هیچ وقت انقدر سود نمی کنیم ، یعنی نباید هم بکنیم ، قرار نیست شما روی جنس 400 دلاری 200-300 دلار سود کنی
درسته اما مشکل ریشه ای داریم ما و مشکل اصلی اونا نیستند!
شما گمرک خودمونو درنظر بگیر دقیقا حکایت همین جمله اخریه که گفتی!

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,676
نام
محمدرضا
اگه ٤٠٠ دلار خريده باشن و اينقدر دارن ميكشن روش كه ايشالله از گلوشون نره پايين، ولى در حال حاضر با توجه به شرايط كشورهاى ديگه فك ميكنم بيش از ٤٠٠ دلار ميخرن، فقطم بايد صبر كرد تا سونى بازارو پر كنه.

amir7aghajani

کاربر سایت
Jan 3, 2012
30
نام
amir
اينا قيمتاشون نسبتا درسته دوبي لصلا كنسولللللل نيست اصلاااااااا اينا اموكه ميبينيد ريجن يكن ريجن دو تا دوباره تو امارات عرضه بشه نيس بعدش مياد رو ١٨٠٠ اينا مطمئن باشيد

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اگه ٤٠٠ دلار خريده باشن و اينقدر دارن ميكشن روش كه ايشالله از گلوشون نره پايين، ولى در حال حاضر با توجه به شرايط كشورهاى ديگه فك ميكنم بيش از ٤٠٠ دلار ميخرن، فقطم بايد صبر كرد تا سونى بازارو پر كنه.

اگه این حرف رو ماه پیش می زدی شاید قبول می کردم (بماند که اکثر دستگاه هایی که توی ایران اومدن پیش خرید بودن و به قیمت پیش خرید خریده شدن) اما الان کنسول راحت گیر میاد ریجن 1 و 3 ، رجین 2 هم تا چند روز دیگه دبی رو پر می کنه، قیمت الان فروشنده ها غیر منطقی اه
بر فرض این که این ها گرون خریدن ، اشتباه خودشون بوده به خریدار چه ، قرار نیست چون وارد کننده دلش خواسته با قیمت 600-700 دلاری کنسول بخره و انبار کنه خریدار ضرر بده ، این چیزی هست که شما توی بازار موبایل و کامپیوتر به راحتی می بینید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر