قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
320gغير كپي خور٨٨٠ قيمت دارم كجا مي تونم كمتر پيدا كنم؟(تهران) فت داشتم چراغ زرد شد:( پايتخت هم گفت٧٨٠!!!!!!!!!!

خو حتما باید صفر بخری!:D...دیگه پایین ترین قیمت توپ خونه ست....
یه کارکرده از همین بچه های سایت بگیر دیگه:D
قیمت ها داره میاد پایین؟ چه خوب
کجاش خوبه!...100% گرون شده..یه 20% ارزون شده!..میمونه تورم 80 %:D(چی گفتم:D)
بذار یه مثال بزنم..
پژو 405 ...پانزده میلیون بوده..شده 22 میلیون..بعد الان که میگن خیلی ارزون شده...قیمتش شده 20.500:D.....با این حال بازم خیلی گرونه:D

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
خو حتما باید صفر بخری!:D...دیگه پایین ترین قیمت توپ خونه ست....
یه کارکرده از همین بچه های سایت بگیر دیگه:D
]
نمي تونم:d
گرگ خونه?:d البته تعدادي هم با انصاف داره
دستگاه قبليم كه فت بود چراغ زرد شد هاردشو ٥٠٠كرده بودم و كلي بازي ديجيتالي توش داشتم يكي از بچه ها(مصطفي) پيشنهاد خوبي داد گفت يه ١٦٠ بخر هاردشو با ٥٠٠گيگت عوض كن اينجوري لازم نيست دوباره ٢٠-٣٠گيگ دانلود كنم
١٦٠گيگ. ٧٢٠ قيمته خوبيه نه؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
نمي تونم:d
گرگ خونه?:d البته تعدادي هم با انصاف داره
دستگاه قبليم كه فت بود چراغ زرد شد هاردشو ٥٠٠كرده بودم و كلي بازي ديجيتالي توش داشتم يكي از بچه ها(مصطفي) پيشنهاد خوبي داد گفت يه ١٦٠ بخر هاردشو با ٥٠٠گيگت عوض كن اينجوري لازم نيست دوباره ٢٠-٣٠گيگ دانلود كنم
١٦٠گيگ. ٧٢٠ قيمته خوبيه نه؟
بله ولی اقا مصطفی از قیمت هارد مثل این که چیزی نگفته:D ببین توپ خونه و پایتخت نداره(اگه میخوای دستگاه خام بخری یا همون کپی خور نشده) ps3یی که تو توپ خونه ست و پایتخت هیچ فرقی با هم ندارن من طرفداری توپ خونه رو نمیکنما!!:D اینا همشون یه شکر هستن از تجربه هام دارم بهت میگم:D
یا ابر فض! 160 کی شده 720:D یاد مه پارسال 400 خریدم اونم سفید:D......از قیمت دقیقش خبر ندارم ولی به نظر گرون مییاد این قیمت:D

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بله ولی اقا مصطفی از قیمت هارد مثل این که چیزی نگفته:D ببین توپ خونه و پایتخت نداره(اگه میخوای دستگاه خام بخری یا همون کپی خور نشده) ps3یی که تو توپ خونه ست و پایتخت هیچ فرقی با هم ندارن من طرفداری توپ خونه رو نمیکنما!!:D اینا همشون یه شکر هستن از تجربه هام دارم بهت میگم:D یا ابر فض! 160 کی شده 720:D یاد مه پارسال 400 خریدم اونم سفید:D......از قیمت دقیقش خبر ندارم ولی به نظر گرون مییاد این قیمت:D
البته هارد٥٠٠گيگ دارم اره خودمم يادمه مجبورم بازي جديد زياد گرفتم و حيف مي شه. تقصير اين فتست همه ي اينها:dنه توپخونه نه پايتخت احتمالن از لاكي گيم مي گيرم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
البته هارد٥٠٠گيگ دارم اره خودمم يادمه مجبورم بازي جديد زياد گرفتم و حيف مي شه. تقصير اين فتست همه ي اينها:dنه توپخونه نه پايتخت احتمالن از لاكي گيم مي گيرم
بابا زودتر بخر واسه 20-30 تومن تاخیر ننداز که شاید یهو خیلی بالاتر از این حرفا بره ها
شیرنی مام فراموش نشه:d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
شاید سوالم خنده دار باشه ولی PS3 الآن کپی خره یا هنوزم باید براش بازی های اورجینال گرفت؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان الان ps3 فت 40 گیگ کپی خور 3.55 حدودا چند بر میدارن؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بابا زودتر بخر واسه 20-30 تومن تاخیر ننداز که شاید یهو خیلی بالاتر از این حرفا بره ها
شیرنی مام فراموش نشه:d
مرتضي اگر بتونم اين پنجشنبه مي رم فوقش هفته ي بعد
اصلاً فراموش نميشه همون يك سنت تو اكانت فيفامون ماله تو:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
مرتضي اگر بتونم اين پنجشنبه مي رم فوقش هفته ي بعد
اصلاً فراموش نميشه همون يك سنت تو اكانت فيفامون ماله تو:d

واییییی من و اینهمه خوشبختی محاله:>

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
شما ها که میگید ps3 ارزان شده الان ps3 320g slim کپی خور در تهران داداشم ماه پیش خرید حدود 800 تومان بعدش شد 1 میلیون 300 تومان الان هم من از جمهوری پرسیدم میگن که شده 1 میلیون و 100 تا 1 میلیون و 200 البته این قیمت چهارشنبه است الان میدانید چند شده؟

masoudahura

کاربر سایت
Nov 28, 2012
16
نام
masoud
دوستان سلام.
من یه ps3 دست دوم قیمت دارم(720 هزار تومن) با این مشخصات(
دستگاه اسلیم 250 گیگ با دو عدد دسته و یک بازی اورجینال fifa2010 . کپی خور شده.ور 3.55).

میخواستم بدونم ارزش خرید داره؟؟
(در آخر معذرت چون نمیدونستم باید کجا سوال کنم!)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان سلام.
من یه ps3 دست دوم قیمت دارم(720 هزار تومن) با این مشخصات(
دستگاه اسلیم 250 گیگ با دو عدد دسته و یک بازی اورجینال fifa2010 . کپی خور شده.ور 3.55).

میخواستم بدونم ارزش خرید داره؟؟
(در آخر معذرت چون نمیدونستم باید کجا سوال کنم!)

سلام.
مطمئنا این قیمت ارزش نداره.

ولی با توجه به وضع موجود اگه سالمه و دانگریدی نیست 700(چون دو دسته داره) بگیر از فروشنده.

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
اقا من 1 میلیون و 250 تومان دارم میشه بگید می توانم با این پول هم ps3 slim 320 g بخرم ه مmove می توانم؟
یا که ps3 slim 320 g با یک هارد یا یک دسته میشه بگید چه چیز هایی می توانم بخرم؟
لطفا جواب بده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر