قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اقا این توپخونه که شما میگید کجاش من نمی دانم میشه لطفا بگید
البته قديم اسمش توپخونه بوده الان ميدون امام خميني شده ايستگاه مترو هم داره به هركسي هم بگي راهنماييت ميكنه;)
دادا حالا فرض کن من صبر کنم دوباره گران بشه بعد ان موقع ضرر می کنم من نمی دانم شما مطمئنی میاد پایین اگه مطمئنی نخرم؟

الان میداننید شما ps3 360 g با move کپی چند است؟
اگه با بنده هستيد به نظرم هيچوقت ارزون نميشه مگر اينكه نسل جديد بياد چه الان بخري چه بعدا هردوش ضرره;)
-----
دقيقا اطلاع ندارم ولي بايد چيزي حدود 1 و 200 تا 1 و 350 اينطورا برات بيوفته;)
چرا جای خوبی نیست ؟
به هرحال بازاره كلاه بردار توش زياد پيدا ميشه;)

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
اقایان من الان 650 تومان دارم 350 تومان 3ds را میفروشم بعد 150 تومان مادرم کمکم می کنه میشه پولم 1 میلیون و 150 تومان کافی است باسه ps3 320 g ?
این move ان دسته اش که چراغ سرش داره من تو تریلر بازی ای دیدم که 2 تا از انها دستش داشت باید یکی اضافه لخری یا اینکه داخل پک هست؟
من بخواهم ps3 با move و از ان دسته ها که داره هر کدام 2 تا بخرم تا بتوانم 2 نفره بازی کنم کلا چه قدر باسم خرج داره کلا ابدیت و پول بازی ها حدود چه قدر باسم در می اید در جمهوری که ارزان است؟
ممنون میشوم که به این سوالات پاسخ دهید و ممنون اقای dark war از راهنمایی هاتون:-*>:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اقایان من الان 650 تومان دارم 350 تومان 3ds را میفروشم بعد 150 تومان مادرم کمکم می کنه میشه پولم 1 میلیون و 150 تومان کافی است باسه ps3 320 g ?
این move ان دسته اش که چراغ سرش داره من تو تریلر بازی ای دیدم که 2 تا از انها دستش داشت باید یکی اضافه لخری یا اینکه داخل پک هست؟
من بخواهم ps3 با move و از ان دسته ها که داره هر کدام 2 تا بخرم تا بتوانم 2 نفره بازی کنم کلا چه قدر باسم خرج داره کلا ابدیت و پول بازی ها حدود چه قدر باسم در می اید در جمهوری که ارزان است؟
ممنون میشوم که به این سوالات پاسخ دهید و ممنون اقای dark war از راهنمایی هاتون:-*>:d<
خوب عزيز پولت براي خريد يه Slim 320 كافيه و ميتوني يه خوبش رو بخري;)

در مورد Move هم هردوي اونا تو يه پكيج هستش يكي مربوط به سنسور و شبيه ساز اعمال شماست و ديگري به دكمه هاي ديگه مربوط ميشه كه وجودشون واجب و لازمه.حالا اگه شما بخواي از هر جفت اينا دوتا بخري فكر كنم چيزي حدود 200 تا 300 تومن برات تموم بشه;)

حالا اگه مي خواي كپي بازي كني كه به يه ديسك بوت نياز داري ( يه بازي اصل كه هنگام كپي بازي كردن و پايرت حتما بايد تو دستگاهت باشه ) كه البته پيشنهاد ميكنم اين يه مورد رو از بچه هاي همين سايت بخري چون تو بازار الكي گرون ميدن ولي اينجا يه بازي دسته دوم رو راحت ميتوني حدود 30 تومن گير بياري.

براي خريدم هم جمهوري خوبه و هم توپخونه ولي اگه مي خواي بري حتما با يكي برو كه اطلاعات كافي داشته باشه و يا اگه خودت تنها ميري حتما حواست رو جمع كن و حواست به برخي موارد باشه.مثلا سريال نامبر كنسول رو با جعبه چك كن و جعبه خود كنسول و دسته رو خوب بررسي كن.

ولي سر جمع فكر كنم چيزي حدود 1 و 400 برات خرج برداره.

بازم اگه سوالي داري بگو كه انشاالله بتوني يه كنسول خوب بخري عزيز:d

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دادا گل من در رابطه با دسته موو ان را نمی گم که انال.گ داره ان را که چراغ داره ان را دیدم مثلا در تیر کمان یکی از ان چراغی ها در یک دست و یگ چراغی در دست دیگرش یا در شمشیر زنی هم این طوری بود یکی از چراغ ها ابی و دیگری نارنجی بود یا قرمز

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
دادا گل من در رابطه با دسته موو ان را نمی گم که انال.گ داره ان را که چراغ داره ان را دیدم مثلا در تیر کمان یکی از ان چراغی ها در یک دست و یگ چراغی در دست دیگرش یا در شمشیر زنی هم این طوری بود یکی از چراغ ها ابی و دیگری نارنجی بود یا قرمز
ببين گلم ميدونم چي رو ميگي اون همون موردي هست كه گفتم مربوط به سنسور و شبيه ساز اعمال شما ميشه و به همراه اون يكي كنترلر تو يه پك قرار داره;)

img_19835-2.jpg

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
اقا از این ps3 ها هستن که move هم توش هست با هم و ps3 هم 320 g باشد چه قدر است انها که با هم است در جمهوری چه قدر است ؟
من جایی دیدم 1 میلیون و 420 تومان خوبه بخرم ؟ یا که گران میدهد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ارزونترین PS3 اسلیم چنده؟!
الان بايد Slim 160 بدون قابليت هك باشه كه حدود 600 هستش;)
من جایی دیدم 1 میلیون و 420 تومان خوبه بخرم ؟ یا که گران میدهد
نميدونم ولي فكر كنم ارزون تر هم بتوني گير بياري;)

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
الان اسلیم 160 کپی خور چنده دقیق ؟معمولیش که دوستان گفتن حدود 600

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
حالا در هر صورت ...
اگه میشه لطفا قیمت به روز تمام مدل های ps3 ها رو بذارید
ممنون میشم

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
الان بايد Slim 160 بدون قابليت هك باشه كه حدود 600 هستش;)
800 منظورشه:D
دوستان این ps3 اسلیم جدیدا 500 گیگ ها ....بگو چند:D
1.400:D

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
قیمت توی اهواز
160 گیگ 450 تا 550 گیرت میاد
320 هم 50 تا 650 حدود 600 به بالا

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
320gغير كپي خور٨٨٠ قيمت دارم كجا مي تونم كمتر پيدا كنم؟(تهران) فت داشتم چراغ زرد شد:( پايتخت هم گفت٧٨٠!!!!!!!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر