قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
:-o:-o:-o:-o
حالا اگه بخواهم move و دسته نگیرم چه قدر باید بزارم؟
fat را بخواهم با move و دسته و ابدیت روز و کپی بخرم چه قدر باید داشته باشم؟
هر دو را لطفا جواب بدید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
:-o:-o:-o:-o
حالا اگه بخواهم move و دسته نگیرم چه قدر باید بزارم؟
fat را بخواهم با move و دسته و ابدیت روز و کپی بخرم چه قدر باید داشته باشم؟
هر دو را لطفا جواب بدید

اینو باید بذارید دوستانی که همش توی بازار هستند بیاند بگند من دیگه نمیتوانم دقیقا بهت بگم اونم گفتم تقریبا بود تا کارت راه بیافتده
اگر خودت به خودت زحمت بدی بری بازار یه قیمتی بگیری خیلی خوبه فوقش یه 50 تومانی بالا پایین میشه نه بیشتر:(

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
من که تو جمهوری رفتم یک جا کپی 320 G SLIM بدون Move را میداد 1 میلیون و 170 تومان نمی دانم چیکار کنم حالا شما حسین گل میشه بگید fat با slim چه فرقی داره من شنیدم یک مشکلایی fat داره که slim نداره نمی دانم حالا ان مشکلات جدی است یا مشکلات مهمی نیست این را نمی دانم
ممنون حسین جان که کمک کردی من را;)

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من که تو جمهوری رفتم یک جا کپی 320 G SLIM بدون Move را میداد 1 میلیون و 170 تومان نمی دانم چیکار کنم حالا شما حسین گل میشه بگید fat با slim چه فرقی داره من شنیدم یک مشکلایی fat داره که slim نداره نمی دانم حالا ان مشکلات جدی است یا مشکلات مهمی نیست این را نمی دانم
ممنون حسین جان که کمک کردی من را;)
اگه میخوای ارجینال بازی کنی به نظر من حتی برو سوپر اسلیم بگیر!اگرم میخوای اسلیم بگیری حتما از این جدیدا بگیر که 3000 هستش و دیگه نمیشه کپی خورشون کرد!
این اسلیم های مدل 3000 مصرف برقشون کمتره و یه سری چیزاشون از اسلیم معمولی بهتره و سوپراسلیم که دیگه حرف نداره!
اینا برای اینه که کیخوای ارجینال بازی کنی.
اما اگه میخوای کپی بازی کنی همون اسلیم معمولی های که کارخونه ای 3.55 بودند بگیر
فت روکلا بی خیال شو به نظر من!یه وقت یه اتفاقی میوفته و 1 تومنت سوخت میشه اونم به خاظر 200-300- تومن اختلاف فت و اسلیم

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
من در یک جاهایی دیدم ارزان تر شده انگار این دلار لعنتی پایین رفته خدا را شکر:d شنیدم شده 1 میلیون و 70 تومان خیلی خوبه کپیخور هم بود
حالا می توانیم بخریم ps3 هوراااااااااااااا

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
من در یک جاهایی دیدم ارزان تر شده انگار این دلار لعنتی پایین رفته خدا را شکر:d شنیدم شده 1 میلیون و 70 تومان خیلی خوبه کپیخور هم بود
حالا می توانیم بخریم ps3 هوراااااااااااااا
اونقدرا هم ارزون نشده من تقریبا ساله پیش یه slim 160 نو کپیخور واسه دوستم گرفتم 330 تومن با تمام مخلفاتش.خدا رو شکر روز به روز دلار داره میاد پایین
من خیلی کوچیکم ولی از کسایی که میخوان وسایل الکتریکی بگیرن خواهش میکنم یه مدتی دست نگه دارن.قیمتا داره به شدت افت میکنه.نمونشم گوشی که از نسبت به ماهه پیش خیلی ارزون شده یه چند وقت ملت نگیرن فروشنده ها دیگه قیمت خون باباشونوو از ملت نمیگیرن

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
آقا جریان این قیمتایی که تو سایت دی جی کالا زده چیه؟ یعنی اینقد قیمت اومده پایین؟!!!! فکر کنم دی جی همیشه قیمتاش بروزه.
اسلیم 160 گیگ>>> 699000 تومن
اسلیم 320 گیگ>>> 799000 تومن

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
آقا جریان این قیمتایی که تو سایت دی جی کالا زده چیه؟ یعنی اینقد قیمت اومده پایین؟!!!! فکر کنم دی جی همیشه قیمتاش بروزه.
اسلیم 160 گیگ>>> 699000 تومن
اسلیم 320 گیگ>>> 799000 تومن
اینا مدلایین که کپیخور نمیشن و فقط باید اورجینال بازی کنی

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
الان قیمت اسلیم 160 gb کپی خور چنده ؟
دوستان الان اسلیم 320 گیگ قیمت چنده
قيمتا متغيره ولي بنده چند وقت پيش از پاساژ لباف توپخونه قيمت كردم به شرح زير بود:

slim 320 GB بين 1 تا 1 و 200 بود;) بدون كپي هم از 750 تا 850 بود
slim 160 GB هم حدود 900 و خرده اي بود و بدون كپي حدود 600 آب ميخوره

كلا وضع عاليه:d

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
اقا این توپخونه که شما میگید کجاش من نمی دانم میشه لطفا بگید

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

دادا حالا فرض کن من صبر کنم دوباره گران بشه بعد ان موقع ضرر می کنم من نمی دانم شما مطمئنی میاد پایین اگه مطمئنی نخرم؟

---------- نوشته در 04:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

الان میداننید شما ps3 360 g با move کپی چند است؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر