قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها تورو خدا نرید بخرید ! بابا بزارید رو دستشون بمونه, هروقت رفتم توپخونه اعصابم خرد شده!! کنسولی که دوسال پیش خریدنو به قیمت روز میدن! خدایا از سر تقصیراتمون بگذر!

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
امروز تو دست به دست شدن دلار تا قیمت 4100 تومن تو بازار غیر رسمی معامله میشد و صرافی ها نرخ 3200 میگفتن ولی وقتی میرفتی سمتش هیچ کس حاضر به فروش نبود!
نمونه بارز بالا رفتن قیمت هم به این ترتیبیه که میگم چون به عینه تو اون 4 ساعتی که تو توپخونه بودم دیدم و شنیدم
ساعت 11 صبح قیمت کنسول کپیخور این بود
160 گیگ 910
320 گیگ 1070
بعد از گذشت 1 ساعت
160 گیگ 960
320 گیگ 1120
بعد از گذشت 1 ساعت
160 گیگ 1020
320 گیگ 1170
و در نهایت 1 ساعت آخر
160 گیگ 1100
320 گیگ 1200
----------------------
من به خاطر شما ها و اینکه بهتون ثابت کنم قیمت ها چجوری بالا پایین میشه امروز 4 ساعت تو توپخونه میچرخیدم آمار میگرفتم و امیدوارم واقعا درک کرده باشید غیر ممکنه قیمت ثابت داد
بعد از اون قضیه رفتم سمت ولی عصر برای خرید 3 عدد لپتاپ HP از همکارانم
تقریبا هم 2 ساعت اونجا بودم
ساعت اول قیمت بهم دادن 1380
1 ساعت بعدش همون مدل شد 1420
-------------------
بعد رفتم سراغ خرید هارد اکسترنال
در عرض نیم ساعت 20 هزارتومن رفت رو قیمت 1 ترا سیگیت پاسپورتی
من 50 تا میخواستم بخرم که پولم به 40 تا رسید
===========
در نهایت قیمت ها لحظه ایه و اصلا نمیشه قیمت دقیق داد (بهتون چند بار هم گفتم نمیشه)
ولی هرکی میاد میگه قیمت امروز چنده؟ خودتون به عینه یه روز برید توپخونه تجربه کنید
سروش جان من کوچیک شما و تمام بچه های این سایتم و اصلا دوست ندارم دلخوری ای به وجود بیاد (حالا خواسته یا ناخواسته)
ممنون آقا حامد از قیمت های به روزتون و اینکه زحمت میکشین______-آقا حامد شما آقایی

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
به سلامتی کنسول از سبد خانوار حذف شد.
دیگه بهونه ندارین. برین درساتونو بخونین.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
دوستان اینقدر توهم نرنن یه حساب سر انگشتی با $ 3800 قیمت روز :
کنسول 160 گیگ 250 $ = 950000 تومان
گمرک و حمل و نقل = 100000 تومان
سود 15% = 110000 تومان
جمع = 1160000 تومان
پس قیمت فروش مناسبه لازم به ذکر اونا هم از این وضعیت خوششون نمی آید با این عدد میتونستن 4 کنسول وارد کنن و روی هر کدوم سود کنن ولی الان فق یک عدد میارن و فروششون هم 1/4 شده منصف باشیم (البته تو پول پرست بودن بازاریها شکی نیست)

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
میگم دوستان الان این کونسول من چچند می ارزه؟
ps3 slim 500 GB
3.55
2تا کنترل
یه بازی ارجینال کیلزون 2
+ کابل hdmi 3d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اینقدر توهم نرنن یه حساب سر انگشتی با $ 3800 قیمت روز :
کنسول 160 گیگ 250 $ = 950000 تومان
گمرک و حمل و نقل = 100000 تومان
سود 15% = 110000 تومان
جمع = 1160000 تومان
پس قیمت فروش مناسبه لازم به ذکر اونا هم از این وضعیت خوششون نمی آید با این عدد میتونستن 4 کنسول وارد کنن و روی هر کدوم سود کنن ولی الان فق یک عدد میارن و فروششون هم 1/4 شده منصف باشیم (البته تو پول پرست بودن بازاریها شکی نیست)
چي گمرك؟:))=))
نه گفتي گمرك؟=))
ممنون كه مارو شاد كردي:))

!.MaGMaG.!

کاربر سایت
Aug 15, 2012
61
عجب واقعا این فروشنده ها یه مش...... :| به خدا اگه نخرید اینا جرات نمی کنن با این قیمت بفروشن.........تورو خدا نخریددد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پسر جون اونم ازش فاکتور بگیر میشه 1060000 تومان بازم قیمتا معقوله با نمک

استاد ميشه به سوال من جواب بدي؟
"چرا وقتي دلارميره بالا اين عزيزان همون كنسولهايي كه تو انبار دارن رو به قيمت بروز ميفروشن ولي وقتي دلار مياد پايين ميگن نه اين قيمت خريد قبليه ماست؟:|
اينا اگه آدم بودن و حلالو حروم سرشو بود ميگفتن اين فلان كنسول چون قبلا خريدم قيمتم اينه اما اگه تموم شد مجبور شدم جديد بيارم به قيمت خريد جديد حساب ميكنم .تموم شد رفت

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
استاد ميشه به سوال من جواب بدي؟
"چرا وقتي دلارميره بالا اين عزيزان همون كنسولهايي كه تو انبار دارن رو به قيمت بروز ميفروشن ولي وقتي دلار مياد پايين ميگن نه اين قيمت خريد قبليه ماست؟:|
اينا اگه آدم بودن و حلالو حروم سرشو بود ميگفتن اين فلان كنسول چون قبلا خريدم قيمتم اينه اما اگه تموم شد مجبور شدم جديد بيارم به قيمت خريد جديد حساب ميكنم .تموم شد رفت
منم قبول دارم سر گردنست و تا جا داشته باشه میدزدن ولی الان دقیقا زمانی هست که قیمتها تقریبا درسته و نمی تونن دزدی کنن دزد کسی دیگس که کانتینر کانتیره واسش مفت تموم میشه و منتظر نوسانات بازار میمونه جنسشو پخش میکنه کلا داریم تو جای جالب و تاسف انگیزی زندگی میکنیم اینا همه خورده فروشن یکی دو نفرن که قیمت بازار رو جهت میدن دزد واقعی اونان نمونش الان کارت گرافیک سری 6 تخمشو ملخ خورده ولی میبرمت جایی که یه انبار داره ولی الان نمی فروشه منتظر زمانه مناسبه تا خرخره گردن ببره

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم قبول دارم سر گردنست و تا جا داشته باشه میدزدن ولی الان دقیقا زمانی هست که قیمتها تقریبا درسته و نمی تونن دزدی کنن دزد کسی دیگس که کانتینر کانتیره واسش مفت تموم میشه و منتظر نوسانات بازار میمونه جنسشو پخش میکنه کلا داریم تو جای جالب و تاسف انگیزی زندگی میکنیم اینا همه خورده فروشن یکی دو نفرن که قیمت بازار رو جهت میدن دزد واقعی اونان نمونش الان کارت گرافیک سری 6 تخمشو ملخ خورده ولی میبرمت جایی که یه انبار داره ولی الان نمی فروشه منتظر زمانه مناسبه تا خرخره گردن ببره

حرف شما درسته ولي اينا هم بايد انصاف داشته باشن
فقط منتظرن دلار بره بالا همون جنسايي كه تو انبار دارن به قيمت روز بفروشن:|
كاش اين ps3 اصلا كپي خورنميشد اينا نميتونستن اينقد سواستفاده كنن اميدوارم ويتا هيچوقت هك نشه
نميدونم چرا فرق بين كنسول كپي خور و اريج خور بالاي 600 تومنه8-|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
یه سری از پست ها رو مجبور شدم پاک کنم. دوستان لطفآ بحث در مورد قیمت دلار و بحث های سیــــــاسی و ... رو تموم کنین و دیگه در این مورد پست ندین.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اين se.phi.roth كيه از همه ي انجمن تشكر ميكنه
چيكار داري اين بنده خدارو خب دوس داره همه نوشته ها رو لايك كنه:d

الان تو ديجي كالا يه نگاه كردم قيمت ها اين بود
160 گيگ 699000 تومان
320 گيگ 799000 تومان
هر دو مورد رو هم زده اوريج و غير قابل كپي احتمالا فريمور بالا هستن
اصلا بيان خودتون ببينين

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر