قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه ps3 گرفتم کمتر از 30 ساعت کارکرد و کپی خور(که میخوام اوریج خورش کنم) و 250 گیگ چند می ارزه؟

400 خریدم.

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خيلى عالى گرفتى.... انصافا مفت گرفتى.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

ممنون.

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

البته چند تا خط بغلاش داره.

راستی ریجن دستگاه رو باید از کجا بفهمیم چنده؟

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
ممنون.---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------البته چند تا خط بغلاش داره.راستی ریجن دستگاه رو باید از کجا بفهمیم چنده؟
داداش دستگاهت اسليمه يا فت؟؟؟؟

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
ممنون.

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

البته چند تا خط بغلاش داره.

راستی ریجن دستگاه رو باید از کجا بفهمیم چنده؟

داداش خطاش مهم نیست که. ریجن دستگاه رو من خودم از رو جعبه بلدم بخونم:d رو جعبشو نگاه کن عکس یه کره ی زمین زده و یه عدد روشه. معمولا 2 هست واسه منم 2 هه.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
داداش خطاش مهم نیست که. ریجن دستگاه رو من خودم از رو جعبه بلدم بخونم:d رو جعبشو نگاه کن عکس یه کره ی زمین زده و یه عدد روشه. معمولا 2 هست واسه منم 2 هه.

2ـه قربونت برم عزیز.:d

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
2ـه قربونت برم عزیز.:d

مبارک باشه حالت و بکن فنش واست بچرخه خوب کلاهی سر یارو گذاشتی مفت کنسولشو گرفتی ازش. راستی حتما یه جای باز بزارش. یعنی داخل کمد یا میز تلویزیون بسته نزارش. مثل یک انسان بازی کن:d هر 3-4 ساعت یک بار خاموشش کن. خودتم استراحت کن. بعد دوباره ادامه بده.:d

اینو بخون:

این جا جاش نیست وگرنه .......... قربونت برم من رفیق:d

ar2

کاربر سایت
May 12, 2012
21
نام
علیرضا
بچه ها این اول هفته ای یکی قیمت ها رو بزاره ببینیم چه خبره بازار......
فقط از سره کوچتون قیمت نگیرین. ممنون

NotroN

کاربر سایت
Jun 26, 2008
26
نام
reza
سلاااام.
آقا من یه ps3 دارم فت 40 گیگ بوده من با 500 عوضش کردم.kill zone3وgod of war 3 رو هم رو هاردش داره.دسته اورجینال خیلی هم تمیزه کلا فقط 4 تا بازی باهاش تموم کردم.کالکشن gow 1و2 رو هم اورجینال دارم به نظرتون چقد بفروشم خوبه؟؟
واسه خرید عمده بازی و کنسول کدوم فروشگاه پیشنهاد میشه(با آدرس باشه ممنون میشم)

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
(⊙o⊙)

سلاااام.آقا من یه ps3 دارم فت 40 گیگ بوده من با 500 عوضش کردم.kill zone3وgod of war 3 رو هم رو هاردش داره.دسته اورجینال خیلی هم تمیزه کلا فقط 4 تا بازی باهاش تموم کردم.کالکشن gow 1و2 رو هم اورجینال دارم به نظرتون چقد بفروشم خوبه؟؟واسه خرید عمده بازی و کنسول کدوم فروشگاه پیشنهاد میشه(با آدرس باشه ممنون میشم)
الان يه فت هشتاد سيصدى ميارزه حالا واسه شما رو ميگيم370-380 اون بازى اورجينالم حدود 30-35 اگه جدا بدى بره البته اگه دستگاه سالم باشه و ريفر هم نباشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر