قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من خودم میرم بازار قیمت میگیرم تمام مغازه ها رُ میگردم قیمتی که اکثرا میدن اینجا میزارم حالا یک دوستی میاد میتونه تخفیف بگیره یا قیمت پایین گیر میاره به نظرم ملاک نمیشه

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
320 گیگ با یک عدد موو ۷۴۰ تومن ps3 320 GIG
160 گیگ با یک عدد موو ۶۶۰ تومن ps3 160 GIG

فروشگاه حقیقت 90.12.7

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان من یه جا 3 قیمت کردم امروز 160 اسلیم کپی خور 540 - 320 گیگ کپی خور 605 مغازه کنارش میگفت نگیری ریفره بیا از ما بگیر 620 320 گیگ هم میدو بهت 670 مگه اسلیمه ریفرم داریم؟؟؟؟؟:-o مغازه معروفی هم هست

jabbawockeez

کاربر سایت
Nov 17, 2011
114
بیشتریاشون که قیمت فت رو میدن .

این 430 و 500 تومنا اوناست بیشترشون .

سعی کنید تو سوالاتون حتما کلمه slime رو بگید .

ولی قیمتا فعلا که خیلی بالاست

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
قیمت از پایتخت با گارانتی
320 گیگ 750
160 گیگ 650
اگه قیمت ها بالاست چون پول جاشون رو می خورن در ضمن من از چند نفر که دست تو کار تعمیر کنسول دارن شنیدم که چند تا بار اسلیم ریفر شده تو بازار پخش شده ..... نشونه هاش رو تا چند روزه دیگه با عکس می زارم تو سایت ... احتیاط فعلا چیزه خوبی...

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
لباف-توپخوخه
320 گیگ کپی خور 620
320 گیگ غبر کپی(ارجینال) 520
160 گیگ کپی خور 575 با انصاف ها 595 و 600 بی انصاف ها
یک مغازه معروف توی لباف طبقه پایین :
320 گیگ کپی 605
160 گیگ کپی 535 علت تفاوت قیمت رو از همسایگانش جویا شدم میگفتن اسلیماش ریفره با خودشون در میون گذاشتم گفتن به شرط میفروشند این قیمت.
خودم هر چی توی نت گشتم اسلیم ریفر ندیدم گویا اینم مثل خیلی چیزهای دیگه بهانه ایه برای گرانفروشان عزیز

dr_ecstasy

کاربر سایت
Jun 14, 2011
47
درود دوستان
من زیاد تو امور فنی ps3 وارد نستم اما یه یه چیزی خدمت همه دوستان بگم شاید حل بکنه مشکل رو
دستگاه یا جنس ریفر یا در اصل refurbished دستگاهیست که به هر دلیل بازگشت خورده به کارخونه که میتونه خرابی باشه یا هر دلیل دیگه ای
از جمله اینکنکه خیلی از محصولات خیلی از شرکت های معروف یه امتیازی داره به نام free 30 day return یعنی مشتری میتونه تو 30 روز نخست به هر دلیلی جنس رو پس بفرسته پولش رو پس بگیره که این دلیل حتی میتونه این باشه که مشتری پشیمون شده یا از رنگش خوشش نیامده یا ...
این در واقع تبلیغ شرکت هست که میگه شما هرگز از خریدت پشیمان نمیشی
جنسی که برگشت خورد اگر مشکلی داشت برطرف میشه و برمیگرده تو بازار ولی از اونجایی که چیزی به نام وجدان و اعتبار شرکت وجود داره این جنس با نام ریفر و با بهای کمتر فروش میره وگرنه در خیلی موارد نه من و شما که هیچ کس نمیتونه فرقش رو با نو بفهمه من خودم برای خرید لپ تاپ با مشاور فروش شرکت دل تو آمریکا حرف میزدم پرسیدم چطور میشه جنس ریفر رو تشخیص داد بهم یه لینک داد از سایت رسمی دل گفت نو رو از این لینک بخر یه لینک هم داد برا ریفرها
گفتم نمیخوام از سایت بخرم گفت به نمایندگیامون بگی هر کدوم رو بخواهی بهت میدن گفتم اینجا نمایندگی نیست گفت پس هیچ راه نیست حتی من خودم هم نمیتونم تو بازار تشخیص بدم
پس چون تو کشور ما چیزی به نام نمایندگی رسمی یا نظارت وجود نداره.......
هر جنسی هم میتونه ریفر باشه دوستان چنان از اسلیم ریفر میگن انگار خلاف نظریه نسبیت پیدا شده
این حرف مثل اینه که بگیم یه بنز تعمیرگاه نمیره
توی نت هم بعید میدونم چیزی در مورد ریفر یه جنس بنویسند
اسلیم هم چون هر جنسی میتونه بازگشت بخوره مگه اونها ساخت خداست که ریفر نشند؟
فرمودند که یه مغازه گفته به شرط میدم که ریفر نباشه مگه هندوانه میفروشه به احتمال 99.99%شما تا واپسین روز عمر دستگاهتون متوجه نخواهید شد دستگاهتون نو هست یا ریفر
حالا اگر دوستان چیزی جز این در مورد ریفر میدونن من هم خوشحال میشم بدونم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باو ... به نظر من هرچی 3.55 تو بازار باشه ریفری چون حدودا یک سالی میشه سونی دیگه تولید نداره از این مدل ! احتمال دانگرید کردن هم خیلی کمه به نظرم !
به نظر من برید از جای مطمئن خرید کنین ... دی سی !

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
باو ... به نظر من هرچی 3.55 تو بازار باشه ریفری چون حدودا یک سالی میشه سونی دیگه تولید نداره از این مدل ! احتمال دانگرید کردن هم خیلی کمه به نظرم !
به نظر من برید از جای مطمئن خرید کنین ... دی سی !

قیمت های DC چنده؟؟؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
درود دوستان
من زیاد تو امور فنی ps3 وارد نستم اما یه یه چیزی خدمت همه دوستان بگم شاید حل بکنه مشکل رو
دستگاه یا جنس ریفر یا در اصل refurbished دستگاهیست که به هر دلیل بازگشت خورده به کارخونه که میتونه خرابی باشه یا هر دلیل دیگه ای
از جمله اینکنکه خیلی از محصولات خیلی از شرکت های معروف یه امتیازی داره به نام free 30 day return یعنی مشتری میتونه تو 30 روز نخست به هر دلیلی جنس رو پس بفرسته پولش رو پس بگیره که این دلیل حتی میتونه این باشه که مشتری پشیمون شده یا از رنگش خوشش نیامده یا ...
این در واقع تبلیغ شرکت هست که میگه شما هرگز از خریدت پشیمان نمیشی
جنسی که برگشت خورد اگر مشکلی داشت برطرف میشه و برمیگرده تو بازار ولی از اونجایی که چیزی به نام وجدان و اعتبار شرکت وجود داره این جنس با نام ریفر و با بهای کمتر فروش میره وگرنه در خیلی موارد نه من و شما که هیچ کس نمیتونه فرقش رو با نو بفهمه من خودم برای خرید لپ تاپ با مشاور فروش شرکت دل تو آمریکا حرف میزدم پرسیدم چطور میشه جنس ریفر رو تشخیص داد بهم یه لینک داد از سایت رسمی دل گفت نو رو از این لینک بخر یه لینک هم داد برا ریفرها
گفتم نمیخوام از سایت بخرم گفت به نمایندگیامون بگی هر کدوم رو بخواهی بهت میدن گفتم اینجا نمایندگی نیست گفت پس هیچ راه نیست حتی من خودم هم نمیتونم تو بازار تشخیص بدم
پس چون تو کشور ما چیزی به نام نمایندگی رسمی یا نظارت وجود نداره.......
هر جنسی هم میتونه ریفر باشه دوستان چنان از اسلیم ریفر میگن انگار خلاف نظریه نسبیت پیدا شده
این حرف مثل اینه که بگیم یه بنز تعمیرگاه نمیره
توی نت هم بعید میدونم چیزی در مورد ریفر یه جنس بنویسند
اسلیم هم چون هر جنسی میتونه بازگشت بخوره مگه اونها ساخت خداست که ریفر نشند؟
فرمودند که یه مغازه گفته به شرط میدم که ریفر نباشه مگه هندوانه میفروشه به احتمال 99.99%شما تا واپسین روز عمر دستگاهتون متوجه نخواهید شد دستگاهتون نو هست یا ریفر
حالا اگر دوستان چیزی جز این در مورد ریفر میدونن من هم خوشحال میشم بدونم

من خودم هم الان خیلی وقته ps3فت زیفر دارم.روز اولی هم که رفتم بخرمش اصلا برچسب پلمب بغل دستگاه نبود همون موقع فهمیدم زیفره.

من خودم هم ازتعمیرات والکترونیک اطلاعات نسبتا زیادی دارم.

دستگاه رو باز کردم تا مشکل رو جویا بشم .جالب بود مشکل این بود که فقط فیوز فن کنسول روی مادر برد سوخته بود.وقشنگ جای سوختنش معلوم بود.

برد دستگاه هنوز یک ذره گرد وخاک هم روش ننشته بود وتوی رادیاتور زیر کنسول پلاستیک پلمب رو شکوندم وباز کردم بسیار کم گرد وخاک بود.

برد کنسول وپلاستیک رادیاتور هنوز بوی نویی میداد.کاملا معلوم بود دستگاه یک ماه هم کار نکرده وبخاطر اینکه فن فتها دور زیاد میگیره جریان بالایی میکشه وباعث سوختن فیوزش شده بود وهیچ مشکل خاص دیگری وجود داشت.
البته در همه موارد اینطور دستگاه زیفری گیرتون نمیاد .بدترین حالتی که میشه اتفاق بیافته کنسول حتما مخصوصا فتها داخل رادیاتور رو نگاه کنید گردوخاک زیاد نباشه چون پلاستیک اون قسمت پلمب هست وباید برای تمیز کردن داخل رادیاتور پلاستیک شکسته بشه تا بتونید داخلش رو تمیز کنید و وقتی کنسول رو باز میکنید میفهمید شکسته یا پلمب هست.داشتم میگفتم بدترین حالت تعمیری چراغ زرد هست که دیگه قابل تعمیر نیست وبا هربار حرارت دادن به چیپها دستگاه یکی دو ماه نهایتن کار میکنه ودوباره چراغ زرد میده اینم بیشتر در پلی3های اولیه که چهار usbداشتن شایع بوده واز cechgبه این ور این مشکل خیلی کمتر شد. البته اگه دستگاه این مشکل چراغ زرد رو داشته باشه شرکت برد کنسول رو کاملا عوض میکنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر