قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
سلام دوستان یه سوال دارم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

شاید طلبیده شدم رفتم بانه:d اونجا پلی 3 گیر میاد؟ قیمتاش فرق داره اصلن؟

فکر نکنم گیر بیاد !
من قبلا رفته بودم ، تو کاره کنسول نیستن زیاد

• Like
Reactions: DRIVER

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
الان میشه یه 3.61 که هک نمی شه و 160 گیگ رو 450 گرفت یا نه؟ اگه هست که مغازش رو معرفی کنید من برم یه دونه بگیرم.

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
الان میشه یه 3.61 که هک نمی شه و 160 گیگ رو 450 گرفت یا نه؟ اگه هست که مغازش رو معرفی کنید من برم یه دونه بگیرم.

این ایرانی ها که هیچی حالیشون نمیشه
ولی توی پایتخت اگه بگردی می تونی 160 3.6X رو زیره 500 گیر بیاری

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
سلام دوستان .....:x

اقا قضیه این فریمر چیه ؟؟؟

در واقع الان تا 3.55 قابل هک هست ! میخواستم بدونم مثلا بازی های جدید که چند ماه دیگه میان مثل Uncharted 3 و .... روی این 3.55 جواب میده یا نه ؟ باید اپ دیت کنی ؟؟؟ :-/

3.55 فقط میشه بازی های قدیمی رو بازی کرد یا بازی های جدید رو هم میشه بازی کرد ؟ :-s

آخرین ویرایش:

blakziro23

کاربر سایت
Jun 22, 2011
43
سلام

سلام دوستان امروز آبادان قیمت جدید گرفتم یه دونه ps3 Slime 320GIG را با یه دو.نه بازی اورجینال و 15 تا بازی کپی میگفت 650 تومان خوبه یا نه نگیرم؟؟؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام دوستان .....:x

اقا قضیه این فریمر چیه ؟؟؟

در واقع الان تا 3.55 قابل هک هست ! میخواستم بدونم مثلا بازی های جدید که چند ماه دیگه میان مثل Uncharted 3 و .... روی این 3.55 جواب میده یا نه ؟ باید اچ دیت کنی ؟؟؟ :-/

3.55 فقط میشه بازی های قدیمی رو بازی کرد یا بازی های جدید رو هم میشه بازی کرد ؟ :-s

سوال شما دوست عزیز مربوط به این قسمت نمیشه!
مطمئنا روی این فریمور جواب گو نخواهد بود ولی اینده خبر نمیکنه شایدم ....

سلام دوستان امروز آبادان قیمت جدید گرفتم یه دونه ps3 Slime 320GIG را با یه دو.نه بازی اورجینال و 15 تا بازی کپی میگفت 650 تومان خوبه یا نه نگیرم؟؟؟
با توجه به قیمت های الان بازار تهران عالیه!
ولی قبلش از اک بودن و سلامت دستگاه مطمئن شو.

blakziro23

کاربر سایت
Jun 22, 2011
43
سلام

سلام دوست عزیز که من را راهنمایی کردید الان میخوام بگیرم چ را باید دقت کنم درست باشه ریجین و... ؟؟؟؟؟
ممنون

mohammad47

کاربر سایت
Mar 7, 2010
2
نام
mohammad
سلام ببخشید من می خواستم یه ps3 هک شده با یه هار 1 ترا بایت بگیرم و موو و نویگیشن ودسته و 10 تا یازی کپی بگیرم چقدر قیمتش در میاد من تهرانم ومی خواهم از جمهوری یا توپخونه بگیرم قیمت چنده این جاها؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ببخشید من می خواستم یه ps3 هک شده با یه هار 1 ترا بایت بگیرم و موو و نویگیشن ودسته و 10 تا یازی کپی بگیرم چقدر قیمتش در میاد من تهرانم ومی خواهم از جمهوری یا توپخونه بگیرم قیمت چنده این جاها؟

اگر تهرانی نزدیک 700 یا 800 تومانی باهات در میاد:((:((

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
البته بستگی داره بخوای اسلیم بگیری یا فت...اگه بخوای فت بگیری مثلا یه 80 گیگ با یه هارد 1 ترا و پک کامل موو و یه دسته و 10 تا بازی میشه تقریبا 640 تومن...

PLAY3R

کاربر سایت
Jul 1, 2011
12
نام
مصطفی
سلام دوستان یه سوال دارم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

شاید طلبیده شدم رفتم بانه:d اونجا پلی 3 گیر میاد؟ قیمتاش فرق داره اصلن؟
نمیدونم رفتی یا نه . ولی اگه نرفتی هنوز بهت بگم که حدود 70 تومن فرق داره قیمتش با تهران چون من خودم از بانه گرفتم حدود 6 ماهی میشه که دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره فقط اومدم بگم که اگه خواستی بگو آدرس بهت بدم چون تو بانه کنسول یا اصلا گیر نمیاد یا اگرم گیر بیاد گرون میدن ولی اگه خواستی بگو ادرس بدم بهت با اختلاف حد اقل 70 تومن بگیر حالشو ببر :d . آدرس رو خواستی برام pm بفرست تا برات بفرستم .

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دوستان سلام.من میخواهم یه پلی استیشن بگیرم،قیمت slim 320 gig رو میخوام،و این خبر هکی که میگن چیه؟میگن بازیهایی که از این به بعد بیان رو پلی استیشن هک شده نمیخونه،لطفا توضیح بدین.ممنون و مرسی

blakziro23

کاربر سایت
Jun 22, 2011
43
سلام

سلام
دوستان من میخوام برم پلی استیشن بگیرم به چه نکاتی باید توجه کنم خواهشا به من جواب بدید دارم میرم بخرم فردا صبح ریجیون و ...... کلا چی را باید تست کنم ؟ ورژن که هک شده میدونم با 1 بازی اورجینال و 15 تا بازی کپی ولی بقیه را نمیدونم مخصوصا ریجیون.
مرسی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان سلام.من میخواهم یه پلی استیشن بگیرم،قیمت slim 320 gig رو میخوام،و این خبر هکی که میگن چیه؟میگن بازیهایی که از این به بعد بیان رو پلی استیشن هک شده نمیخونه،لطفا توضیح بدین.ممنون و مرسی
قیمت 320 گیگ الان 630 تومن هستش...دوست عزیز منظور این بوده که اگر فرمور 3.60 هک نشه بازی هایی که قراره بیاد معلوم نیست بشه اجرا کرد یا نه...
سلام
دوستان من میخوام برم پلی استیشن بگیرم به چه نکاتی باید توجه کنم خواهشا به من جواب بدید دارم میرم بخرم فردا صبح ریجیون و ...... کلا چی را باید تست کنم ؟ ورژن که هک شده میدونم با 1 بازی اورجینال و 15 تا بازی کپی ولی بقیه را نمیدونم مخصوصا ریجیون.
مرسی
تقریبا همه نکات میدونی...اگر میخوای اسلیم بگیری که نکته خاصی نداره ولی اگر میخوای فت بگیری مواظب باش که دستگاه رفریر شده نگیری...:|:|در مورد رجین هم که سعی کن پال بگیری...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر