قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
ماشا الله ....تاپیک تو 12 ساعت 5 صفحه رفته جلو.....
دوستان من قیمتی که ص 38 گذاشتم همین امروز بود برای فروشگاه سونی که یکی از قابل اعنماد ترین فروشگاه های توپخونه است و داش همایونی که اونجا کار میکنه خیلی مرد آقاییه .....بهم گفت قیمتا بالاترم میره تو روز های بعد و ممکنه جاهای دیگه ارزونتر بدن.....فروشگاه حقیقتم جای خوبیه برای خرید....من اون داش میثم میشناسم....مرد آقاییه..
بخدا برید مسافرت با این پول ها بهتره تا پولتونو بریزید تو حلقه اینا....
سیاوش جان شما کوتاه بیاه
داش بخدا اعصابم ریخته بهم.....به سرم زده بود بریم امروز با اکیپ دوستان شیشه و کنسول چند فروشگاه رو بیاریم پایین....دزدی هم حدی داره.....
دوستان رعایت کنند توهیت نکنن به فروشندها !!!!
داش بریم دستشونو ببوسییم پس.....اینا خیلی پررو شدن.....همینجوری بذاریم برن جلو قیمتا رو به مرز 1 تونم میبرن بالا.
بچه ها همه با هم به مغازه ها حمله میکنیم چندتا چیزشونو میشکونیم البته دسته جمعی ها
بعدا اینا میفهمن نباید با اعصاب جماعت گیمر بازی کرد
داش بدجوری باهات موافقم......اگه میخواستی برین بگو من بروبکسو جور کنم.:d
نمیخریم فوقش پولشو میدیم سیستم ارتقا میدیم یا LED برا خونمون میگیریم
حالا تکلیفه منی که ledدارم و اصلانم با pc حال نمیکنم چی پس؟؟؟ :d
خاک بر سر سونی که قیمت یه دستگاشو نمیتونه جمع کنه
داش اینجا اصلا ربطی به اون سونی بدبخت نداره که.....
خب عزیز من یکی مثل من بیچاره که قصد خریدن ps3 دارم نمیتونم 3ماه تابستون رو از دست بدم موقعه ای که درس و دانشگاه شروع میشه تازه برم ps3 بخرم با کلی بازی های انجام نداده و.....
من خودمم درس و هزار بدبختیم شروع میشه تو پاییز......بخدا ارزش نداره الان بگیریم......چرا بحث میکنی......همون x360 هر چی بازی توپ بخوای براش میاد امسال.....انقد درسو و مشقو بازی توپ و خفن داریم رو x360 که وقت نمیکنی دیگه ps3 هم بازی کنی.....
بنظر خودم دوستانیکه ps3 دارن بفروشن الان عین بنز فروش میره کنسولشون ....فکر کنم سودم بکنن.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
آقایون این قیمته روز 3/29 فروشگاه حقیقت که یکی از بهترین فروشگا ه های ایرانه و قابل اطمینان ترین فروشگاه تو اون جهنم(توپخونه)... هست که به احتمال زیاد قیمتاشون بالاتر رفته:
160 گیگ ۴۷۰ تومن
320 گیگ ۵۲۵ تومن

اینم قیمته فروشگاه سونی که اینم فروشگاه عالی هستش تو اون جهنم ولی قیمتاش وحشتناک بالا رفته:
پلی استیشن3 اسلیم 320 گیگ 620 هزار تومان
پلی استیشن3 اسلیم 160 گیگ 550 هزار تومان

حالا خودتون قضاوت کنید........چه خبره بازار......افتضاح تر از این نمیشه.

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
کلا فکر اینکه دقیقا مثل قبل بشه رو دیگه از مغزتون بیرون کنید چی بوده تو ایران که 200 گرون شه بعد 200 ارزون شه!!! ... نهایتش 50 ارزون میشه... اینجا حساب کتاب که نداره ... همین ps3 فردا زیر 700 نیست !!! کم کم هم ملت عادت میکنن یکی بده 695 با کلی تعریف میگن دمت گرم که اینقدر ارزون تر از بقیه میدی... و قیمت های قبلی یادشون میره...
آلان دلار ارزون شد اما ps3 گرون تر!!!!
کی میگه نمیشه ؟
اگر همه با هم بخوایم و ازشون یه چند وقتی هیچی نخریم و موقع چک هاشون برسه زیر قیمت خریدم حاضرن بدن .
و بعد از اون هم دیگه قیمت یکمی از قیمت جهانی بالاتره در حد معقول که هزینه ی وارد کردن و یکمی هم سود منصفانه بیاد روش و اگر بازم خواستن گرون کنن ما باز نمیخریم دوباره ادم میشن .
مغازه دارا ازشون نخرید ناراحت نمیشن چون میدونن قیمت بالا 750 اینام شاید تو این هفته بره و از اون ور ps3 مشتری های خاص خودش رو داره که یک میلیون هم شه میخرن
از خریتشون نیست ها... از پول داریشونه
یه مدت نخری ناراحت که میشن هیچ التماستم میکنن تا ازشون حتی با قیمت زیر قیمت خرید خودشون بخری که فقط چکاشو پاس کنه .
اون تیکیه قرمزم باید بگم هر چقدر هم ادم پولدار باشه نباید با این قیمتا بخره تا فروشنده ها ادم بشن اگر با این قیمتا بخرن یعنی حماقت محض .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,922
دوستان تو خونه زیر باد کولر نشستین میاین میگید نخرید و نخرید
همین داستان اینجا زمانی که xbox گرون شد هم بود همین حرفا و ...
چه اثری داشت !!! ما ایرانی ها خوب حرف میزنیم اما تو عمل کاری نمیکنیم حالا منظورم چیه میگم واستون
من و شما نخریم که اینجا رو میخونیم همه ایران که اینجا رو نمی خونن ... یا خیلی ها که واقعا فکر میکنن الان قیمت جهانیش همینه !!! حالا راه حل پاشید از زیر کولر و یک 20 تا 30 تایی بشیم برید تو توپخونه کسایی که می خواستن ps3 بخرن رو براشون توضیح بدید و توجیه کنید که نخرن ... و منصرفشون کنین... این جوری 2 هفته ادامه پیدا کنه بازار میخوابه همه چی میشه مثل قبل ... اما تو خونه نشستن زیر باد کولر و اینجا پست دادن باور کنین تاثیری رو کمتر شدن قیمت ps3 نداره ...

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
باید به مردم اطلاع رسانی بشه ..
بهترین راه اینه که 10-15 نفر جمع بشید و برید توپخونه و چند تا هم کاغذ نوشته بگیرید دستتون و کاملا مسالمت آمیز به ملتی که میخوان کنسول بخرن توضیح بدید که قیمت جهانی اینقدره و مثلا اینجا دولا پهنا با مردم حساب میکنن و از خرید منصرفشون کنین . نه هیاهویی به پا کنین نه به کسی ضرر بزنید اگر هم فروشنده ها خواستن بهتون تعرض و بی احترامی کنن با پلیس جوابشون رو بدید (اگه این وسط کتک هم بخورید شاید یه پلی3 مجانی کاسب بشید)
این صرفا یک نظریه بود و جنبه دیگری نداشت

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
دوستان تو خونه زیر باد کولر نشستین میاین میگید نخرید و نخرید
همین داستان اینجا زمانی که xbox گرون شد هم بود همین حرفا و ...
چه اثری داشت !!! ما ایرانی ها خوب حرف میزنیم اما تو عمل کاری نمیکنیم حالا منظورم چیه میگم واستون
من و شما نخریم که اینجا رو میخونیم همه ایران که اینجا رو نمی خونن ... یا خیلی ها که واقعا فکر میکنن الان قیمت جهانیش همینه !!! حالا راه حل پاشید از زیر کولر و یک 20 تا 30 تایی بشیم برید تو توپخونه کسایی که می خواستن ps3 بخرن رو براشون توضیح بدید و توجیه کنید که نخرن ... و منصرفشون کنین... این جوری 2 هفته ادامه پیدا کنه بازار میخوابه همه چی میشه مثل قبل ... اما تو خونه نشستن زیر باد کولر و اینجا پست دادن باور کنین تاثیری رو کمتر شدن قیمت ps3 نداره ...
میشه ولی زمان میبره .
من به یکی میگم اون به فامیل و دوستش میگه اون دوست و فامیل ها به دوست و فامیل های خودشون میگن و الی اخر ...
پس هی نگو نمیشه و زیر باد کولر نشستین حرف میزنین و از این حرفا .
بالاخره باید یه کاری کرد اینا دیگه شورشو در اوردن .
میگم شما خودت احیانا فروشنده نیستی ؟

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
یه بمب بزاریم توبخونه رو نا امن جلوه بدیم خوبه:gunner:
بازی سنترم مسولیتشو به عهده میگیره
الان فروشنده ها اینطوری بهمون میخندن :crying1:
:gathering:
بچه ها نظر بدید از فکرتون استفاده کنین شاید به یه جایی رسیدیم

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
اقا بیاین از همین حالا شروع کنیم
به دوست -همسایه- اشنا- فامیل
هرکی که میشناسید و میخواد بخره شرایط رو توضیح بدید و منصرفش کنید

یا بگید کسی از خارج براش بیاره ولی از فروشنده ها نخرین

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
اقا بیاین از همین حالا شروع کنیم
به دوست -همسایه- اشنا- فامیل
هرکی که میشناسید و میخواد بخره شرایط رو توضیح بدید و منصرفش کنید

یا بگید کسی از خارج براش بیاره ولی از فروشنده ها نخرین
خوب منم همینو میگم .
ولی همه باید همکاری کنن .
دوستان تو تاپیک فروشنده دیدین تیکه تیکش کنین :d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
نمیشه اخه عزیز حداکثر خیلی همت کنیم ۱سومشونو منصرف کنیم#:-s

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان تعجب میکنم تو بازی سنتر چنین پستهایه ... ای میبینم
اولا که تابستون هر سال قیمتها میرفت بالا
ثانیا فیرمویرهایه بالایه 3.55 کپیخور نمیشن و دستگاه هایی که 3.55 و پایینتر هستن
تعدادشون کم هست ( که کپیخور میشن )
چه توقعی دارید؟
معلومه وقتی تعداده محدود از یه جنس برای عرضه باشه و تقاضا بیش از اون تعداد ( خیلی بیشتر )
همین میشه که میبینید
حالا من و شما هم که نخریم اونایی که بدونن چه خبره و بخوان کپی بازی کنن مطمئن باشید
همین چند تا دونه رو هم میخرن ( البته اینا در صورتی هست که 3.55 به بالا ها کپیخور نشن)

آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
ثانیا فیرمویرهایه بالایه 3.50 کپیخور نمیشن و دستگاه هایی که 3.50 و پایینتر هستن
چه توقعی دارید؟
معلومه وقتی تعداده محدود از یه جنس برای عرضه باشه و تقاضا بیش از اون تعداد ( خیلی بیشتر )
همین میشه که میبینید
حالا من و شما هم که نخریم اونایی که بدونن چه خبره و بخوان کپی بازی کنن مطمئن باشید
همین چند تا دونه رو هم میخرن ( البته اینا در صورتی هست که 3.50 به بالا ها کپیخور نشن)
3.56 به بالا کپی خور نمیشن.

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
نمیشه اخه عزیز حداکثر خیلی همت کنیم ۱سومشونو منصرف کنیم#:-s
میشه عزیز

ماها همت کنیم میشه
یه مدت نخریم قیمت میاد پایین
این روند ریشه ای میرسه به همه

uncharted3

کاربر سایت
Nov 27, 2010
23
ثانیا فیرمویرهایه بالایه 3.50 کپیخور نمیشن و دستگاه هایی که 3.50 و پایینتر هستن
چه توقعی دارید؟
همین میشه که میبینید
همین چند تا دونه رو هم میخرن ( البته اینا در صورتی هست که 3.50 به بالا ها کپیخور نشن)

با تمام احترامی که براتون قائل هستم ولی این مورد قابل قبول نیست.
منم میتونم بیام گرون بدم.
اینا خیلی خیلی زیاد تو انبارهاشون ذخیره دارن و نگه میدارن تا کم که بشه بعد بفروشن .
خدا میدونه ثروت هاشون تا الان به میلیارد هم رسیده دوست عزیز.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر