قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام آقا ما بالاخره پی اس 3 هم خریدیم
قبل از هرچی ممنونم از بعضی دوستان که هروقت ازشون راهنمایی خواستم کمک کردن دمشون گرم
من یه 160 گیگ هک شده با 2 بازی رایگان kill zone3.god of ware3 ریخت تو هارد برام شد 460 . گرون نگرفتم که دوستان؟

مبارک باشه عزیز
ایشاللا که درایوش برات بچرخه !
میبینم که همون اول هم زدی تو کار انحصاریا !
از خریدت پشیمون نمیشی مطمین باش
خیلی هم خوب خریدی هم قیمت و هم بازیا

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
ممنون از همه شما عزیزان
قبل از هرچیز خوشحالم که عضو انجمنی هستم با این همه دوست با مرام
یه سوال من وقتی با هاش بازی میکنم دستگاه بیشتر از ایکس باکس داغ میکنه این طبیعیه؟
به 1 ساعت نرسیده قاب دستگاه داغ میشه و هوایه خروجیشم از ایکس باکس گرمتره

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
ممنون از همه شما عزیزان
یه سوال من وقتی با هاش بازی میکنم دستگاه بیشتر از ایکس باکس داغ میکنه این طبیعیه؟

اقا شما 3 پست پشت سر هم دادید
پست های تکراری ندید که ما هم مجبور نشیم پست های جواب تکراری شما رو دوباره تکرار کنیم
درضمن جاش اینجا نبود
اینم جوابتون

above0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
ممنون از همه شما عزیزان

از کجا گرفتی انقدر شد ؟ ما که هرجا رفتیم گفتن 30 تومن پول هکش میشه . آدرس بده ما هم بریم همونجایی که شما رفتی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان قیمتای مکه چطوریاست؟ فامیل ها دارن میرن منم یه دونه میخوام بگیرم
اگه قیمتای اونجا خوبه بگم واسم بگیرن
من خام میخوام و واسه آنلاین بازی کردن میخوام و نمیخوام هک کنم

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
یکی از دوستان سفارش کرده بود که فریمور دستگاهی که میخری بالای 3.55 نباشه (البته من خواهان دستگاه هک شده هستم)
کسی با این صفاتی که دوستمان گفته است ارزش دستگاه را میداند؟ و آیا فروشند روراستی میشناسند که خریدکنیم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان قیمتای مکه چطوریاست؟ فامیل ها دارن میرن منم یه دونه میخوام بگیرم
اگه قیمتای اونجا خوبه بگم واسم بگیرن
من خام میخوام و واسه آنلاین بازی کردن میخوام و نمیخوام هک کنم

قیمت های اینجا خیلی گرون هستند و اصلا بدرد بخور نیستند بهتر بگی از همون جا برایت بیارند
و البته اسلیم نه فت
موفق باشی:d

fireamin

کاربر سایت
Aug 1, 2008
20
من نمیفهمم مگه سونی تو ایران نمایندگی نداره!!! پس واسه چی این همه اختلاف قیمت با قیمت جهانی باید داشته باشه!

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
من نمیفهمم مگه سونی تو ایران نمایندگی نداره!!! پس واسه چی این همه اختلاف قیمت با قیمت جهانی باید داشته باشه!

نمایندگی داره ولی خب ایران مالیات و عوارض ورود و طمع بازاریا و بازار بی حساب و کتاب ایران و عدم همخوانی عرضه و تقاضا همه و همه باغث میشن که خود نماینده هم گرون بده و احتکار کنه دیگه وای بحال ...!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
نمایندگی داره ولی خب ایران مالیات و عوارض ورود و طمع بازاریا و بازار بی حساب و کتاب ایران و عدم همخوانی عرضه و تقاضا همه و همه باغث میشن که خود نماینده هم گرون بده و احتکار کنه دیگه وای بحال ...!
شما یه نمایندگی به ما نشون بده !!
ایران رهجو و شرکت بازرگانی ایران که انقد میگن تنها نمایندگی انحصاری سونی در ایران فقط TV و لوازم دیگه سونی رو گارانتی میکنن اگر نماینده اصلی تو ایران داشت حتما برای ایران هم تو لیست Supportش یه شماره پشتیبانی میزاشت !

fireamin

کاربر سایت
Aug 1, 2008
20
اگه سونی نمایندگی داره و با این قیمت ها میدن یعنی واسه مشتریاش ارزش قایل نیست پس نباید ازشون هم توقع داشته باشه کپی بازی نکنن برن اریجینال بخرن

• Like
Reactions: littlebigplane

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
اگه سونی نمایندگی داره و با این قیمت ها میدن یعنی واسه مشتریاش ارزش قایل نیست پس نباید ازشون هم توقع داشته باشه کپی بازی نکنن برن اریجینال بخرن

زدی تو خال واسه همینم من کپیخورم عزیز

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
شما یه نمایندگی به ما نشون بده !!
ایران رهجو و شرکت بازرگانی ایران که انقد میگن تنها نمایندگی انحصاری سونی در ایران فقط TV و لوازم دیگه سونی رو گارانتی میکنن اگر نماینده اصلی تو ایران داشت حتما برای ایران هم تو لیست Supportش یه شماره پشتیبانی میزاشت !

بفرما
اینم خرده فروشهای رسمی سونی بنقل از سایت رسمی سونی

بابا ما هم همینو میگیم
چجوریه که واسه فروش نمایندگی داره ولی برای گارنتی نه ؟؟!!
برا همینم من کپیخورم !

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
سونی در مورد دستگاه های بازی در ایران نمایندگی نداره
ایران رهجو برای لوازم کامپیوتر است و بازرگانی ایران هم برای صوت و تصویر

شما هم اگر به بخش محصولات برید می بینید که هیچ گونه دستگاه بازی در لیست ندارد

علتش هم این است که سونی میگه این بخش مربوط به سونی آمریکا است و چون ایران تحریم است ما به ایران نمایندگی نمیدیم
تمام این شرکت هایی هم که مثل صوت و تصویر پایتخت و بانیان میگن با گارانتی و نماینده رسمی ، کاملا کشک است
شما اگر در یک جای سایت های خود سونی تو اینترنت اسم و یا ادرسی برای ایران پیدا کردید که بگه در مورد دستگاه های بازی فعالیت میکند ، اونوقت بیاید بگید نمایندگی

هیچ کدام از شرکتهای تولید دستگاه های بازی به ایران هیچ گونه نمایندگی رسمی ندادند و نمی دهند

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سونی در مورد دستگاه های بازی در ایران نمایندگی نداره
ایران رهجو برای لوازم کامپیوتر است و بازرگانی ایران هم برای صوت و تصویر

شما هم اگر به بخش محصولات برید می بینید که هیچ گونه دستگاه بازی در لیست ندارد

علتش هم این است که سونی میگه این بخش مربوط به سونی آمریکا است و چون ایران تحریم است ما به ایران نمایندگی نمیدیم
تمام این شرکت هایی هم که مثل صوت و تصویر پایتخت و بانیان میگن با گارانتی و نماینده رسمی ، کاملا کشک است
شما اگر در یک جای سایت های خود سونی تو اینترنت اسم و یا ادرسی برای ایران پیدا کردید که بگه در مورد دستگاه های بازی فعالیت میکند ، اونوقت بیاید بگید نمایندگی

هیچ کدام از شرکتهای تولید دستگاه های بازی به ایران هیچ گونه نمایندگی رسمی ندادند و نمی دهند
شما اصلا پست منو دیدین ؟
اون سایت سونی رو که لینک دادم رفتین ؟
خوب تو سربرگ کالا " بازی " رو انتخاب کنین ببینین چی میگه!

برادر منظور ما نمایندگی خدمات پس از فروشه وگرنه نمایندگی فروش که تو همین تهرون بی دروپیکر خودمون پره !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر