قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻨﮑﻪ نخر
آقا نخر چیه
ببین ریفر یعنی اینکه کارخونه یک سری دستگاه هایی که مورد داشته یا مرجوع شده تعمیر کرده به وسیله ی ماشین آلات و با قیمت کمتر وارد بازار کرده من که خریدم مشکلی نداشت نمیدونم چرا بعضی ها الکی مردمو میترسونن البته اینم بگم حواستون باشه که اشتباهی دستگاه مورد دار نگیرین

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام
کسی میتونه لیست همه ی فروشگاه ها با شماره تلفنشون رو ئاسه من pm کنه

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
دقیقا مشکل اینه که همه اینجوری فکر نمیکنن

من و شما میشیم دو نفر که نمیریم خرید
ولی 1002 نفر دیگه میرن خرید واین باعث میشه که فروشنده ها :
1 - هر جور میخوان با خریدار رفتار میکنن
2 - هر قیمتی که میخوان میفروشن جنسشونو

بهر حال
40 گیگ ریفر فت 335 تومن
160 گیگ اسلیم 428 تومن
320 گیگ اسلیم 460 تومن
250 گیگ اسلیم موو باندل 540 تومن

منبع : نیما - کنج - حقیقت

آقا خوشحالیا !! :d خوب با منم شدین 3 نفر ولی که چی ؟!!! این پدر مادر های محترم رو نگا کن که با چی ذوق و شوقی برای بچه های نازشون کنسول رو که می خرن هیچ ، کلی ام پول هک کردن و حتی گیم اوریج می دن !!! بدون اینکه اصلا بدونن اینا چی هست !!! بابا طرف چه می دنونه CFW چیه !!! خوب همین می شه دیگه !! ما چی کار کنیم !؟ تا مرگمونم صبر کنیم فایده نداره !!! پس تنها راه چاره اینه که تا تابستون نشده و هنوز تو امتحانا ایم بریم با همین قیمت بخریم که اگه تابستون بیاد بابا مامانای مهربون به سمت پشت شهرداری حجوم میارن و اونوقته که دیگه بی چاره ایم :d:d

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
آقا نخر چیه
ببین ریفر یعنی اینکه کارخونه یک سری دستگاه هایی که مورد داشته یا مرجوع شده تعمیر کرده به وسیله ی ماشین آلات و با قیمت کمتر وارد بازار کرده من که خریدم مشکلی نداشت نمیدونم چرا بعضی ها الکی مردمو میترسونن البته اینم بگم حواستون باشه که اشتباهی دستگاه مورد دار نگیرین

تایید میشه شدید ;)

من تو کار خزید و فروش لپ تاپ هستم . کلی سیستم ریفر میاد زیر دستم ........ هیچ مشکلی هم ندارن . اگه مشکل دارن ، خوب سیتم های نو هم دارن !!!!!!!

به نظر من یکم داره بی انصافی میشه در حق ریفر .

اگه یکم فکر کنید متوجه میشید که شرکتی که دستگاه رو میسازه ، همون دوباره تعمیرش میکنه . اگه میدادن یه تعمیرکار !!! خارج از شرکت . اون موقه میشد گفت ریفر بدرد نمیخوره ! اما وقتی خود سازنده تعمیرش میکنه ........ مشکل چیه ;)

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
تایید میشه شدید ;)

من تو کار خزید و فروش لپ تاپ هستم . کلی سیستم ریفر میاد زیر دستم ........ هیچ مشکلی هم ندارن . اگه مشکل دارن ، خوب سیتم های نو هم دارن !!!!!!!

به نظر من یکم داره بی انصافی میشه در حق ریفر .

اگه یکم فکر کنید متوجه میشید که شرکتی که دستگاه رو میسازه ، همون دوباره تعمیرش میکنه . اگه میدادن یه تعمیرکار !!! خارج از شرکت . اون موقه میشد گفت ریفر بدرد نمیخوره ! اما وقتی خود سازنده تعمیرش میکنه ........ مشکل چیه ;)

مشکل تنها یه چیزه : قیمت ! :d
ما اینجا ریفر می خریم گرونتر از نو ! در حالی که در اصل باید خیلی ارزونتر باشه ! ( البته با توجه به شرایط و در مورد جنسای مختلف فرق می کنه . من کلی گفتم. باز کسی شاکی نشه !)

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
مشکل تنها یه چیزه : قیمت ! :d
ما اینجا ریفر می خریم گرونتر از نو ! در حالی که در اصل باید خیلی ارزونتر باشه ! ( البته با توجه به شرایط و در مورد جنسای مختلف فرق می کنه . من کلی گفتم. باز کسی شاکی نشه !)

دقیقا همینه
اگه سونی همین ریفرها رو با تبلیغ و جنجال ادعای الکی بکنه مثلا بگه توشون از سیستم فیبر نوری و درایو با لنز الماس !! استفاده کرده قیمتشم 2 میلیون تومن همه میرن صف وامیستن واسش!!

حکایت این ریقرها هم حکایت کار ماست
ما تو کار ماهی آبشوریم
نمک چینی بیکیفیت میارن کیلویی 10 تومن باید از قبل زنبیل بزاری
حالا یه شیر پاک خورده نمک ایرانی با کیفیت عالی زده ( خودم دادم آزمایشگاه تستش کردن کیفیت 100% بهتر از اون چینیس !!) میده کیلویی 3 تومن هیچکی نمیخره میگن بدرد نمیخوره

آره داداشی که میگه ریفر یعنی نخر !! چون ارزونه بدرد نمیخوره شما برو 320 اسلیم بخر 500 همون واسه شما بدرد میخوره !

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
سلام این پک رو کجا میتونم تهیه کنم ؟ قیمتش چنده ؟

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
آقا من یه جا دیدم می گه فت نو داره !!! یعنی ریفر نیست ! از کجا می تونم بفهمم که راست می گه؟ می گه از قبل برام مونده !!!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
آقا من یه جا دیدم می گه فت نو داره !!! یعنی ریفر نیست ! از کجا می تونم بفهمم که راست می گه؟ می گه از قبل برام مونده !!!
این روزا کسبه پشت شهرداری 1 کلمه از حرفاشون هم راست نیست !
بهتره ریفر نگیری اسلیم بگیر خیال خودتو راحت کن تا حالا هم مشکلی مبنی بر YLOD شدن و...... گزارش نشده از Slim .

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
این روزا کسبه پشت شهرداری 1 کلمه از حرفاشون هم راست نیست !
بهتره ریفر نگیری اسلیم بگیر خیال خودتو راحت کن تا حالا هم مشکلی مبنی بر YLOD شدن و...... گزارش نشده از Slim .

اون که حرفاشون راست نیست که 100% ! :d ولی می گم راهی اصلا نیست که بتونم بفهمم واقعا نوعه یا ریفر ؟! :-s آخه فت خوشگلترم هست :d مشکل فقط هاردشه !

سلطان Correy taylor رو عشقه :d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
اون که حرفاشون راست نیست که 100% ! :d ولی می گم راهی اصلا نیست که بتونم بفهمم واقعا نوعه یا ریفر ؟! :-s آخه فت خوشگلترم هست :d مشکل فقط هاردشه !

فک نمیکنم ;چون خود سونی تعمیر کرده فک نمیکنم راهی برای تشخیص ش باشه ! چون تنها راه فهمیدن تعمیری بود Fatها برچسب زیر کنسوله همونی که بالای هارده که اگر برچسب کنده شده باشه یا مشکلی داشته باشه تعمیری هست کنسول.ممکنه خود سونی اون برچسب رو دوباره زده باشه !خوشگلی زیاد مهم نیست من خودم فت داشتم مال یکی از دوستامم که فت بود YLOD شد منم از ترس اینکه یه موقه برای مال خودم مشکلی پیش نیاد فروختمش یه 250Slim خریدم .
SlipKnot For Ever..........

آخرین ویرایش:

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد

با خیال راحت بخر و ازش مث اسب کار بکش
هیچیش نمیشه:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر