قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Sina.ahmadi

کاربر سایت
Aug 25, 2011
26
از یکی از دوستانم که مغازه دار هست پرسیدم گفت از شنبه( فردا ) همه قیمتارو میارن پایین تا 2 هفته بعد دوباره میره بالا . قیمت الآن هم گفت 610 با ممری 4 گیگ

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ویتا ۳ جی به علاوه ۸ گیگ رم و 55 دلار دانلود 680 البته ریجن یک هست
اون 55$ یعنی :یک رم 8 گیگ + سیمکارت + 15 دلار دانلود از psn به شرط فعالسازی و شارژ سیمکارت
حداقل مبلغ هم برای شارژ اولیه و فعالسازی سیمکارت 15 دلار هست که بعد میزاره 15 دلار از psn دانلود کنی!

GBOX

کاربر سایت
Apr 15, 2011
67
من که بندرعباسم چی کار کنم؟ قیمتا اینجا هنوز ناجوان مردانس!wifi+3g+uncharted+memory8:1,150,000 toman
از اینترنت بگیرم می صرفه؟

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من که بندرعباسم چی کار کنم؟ قیمتا اینجا هنوز ناجوان مردانس!wifi+3g+uncharted+memory8:1,150,000 toman
از اینترنت بگیرم می صرفه؟

فروشگاه های معروف پست هم میکنند شما پایین ترین قیمتو پیدا کن بگو برات پست کنه
فقط بپا که جنس بنجول جعبه خراب و.. رو تو پست کردن نندازند بهت چون اینا جنس بونجولشونو پست میکنند

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیروز وای فای با رم 8 گیگ گرفتم 650
نکته ازار دهنده این بود که همه می خواستند یه بازی مسخره بهت قالب کنند یعنی مجبور بودید با یه بازی بخرید .اینم از عجایب خرید از ایرانه دیگه:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ویتا ۳ جی به علاوه ۸ گیگ رم و 55 دلار دانلود 680 البته ریجن یک هست

این 55 دلار دانلود حرفه مفته
فروشنده های ما ماشا الله سوادشون خیلی سطح بالاست. گوشه پک زده 55 دلار bonus value که شامل رم 8 گیگ میشه و یه بازی دانلودی رایگان اونم برای زمان محدود هست( یعنی همه اینا توی یه پک هست به قیمت ویتای تری جی معمولی که لانچ عرضه شده که البته توی ایران بی معناست و فقط زمینه رو واسه دزدی بیشتر فراهم کرده) که بازیه فکر کنم به شرط فعال کردن سیم کارت هست . بعد فروشنده ها تبلیغ می کنن که 55 دلار توش هست که میشه باهاش بازی خرید!

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان قیمت هر دو مدل ویتا رو میخواستم
قیمت مموری ها رو هم میخواستم 8 و 16
البته اگه لطف کنید بهم بگید الان بگیرم یا 10 روز دیگه
کدوم ریجین ؟
چون PS3 دارم ، میخواستم ببینم کنسولم ریجین 2 هستش و اکانتم ریجین 2 ، حتما باید کنسول ریجین 2 بگیرم ؟
میخوام یه آنچارتد هم بگیرم اون چه قیمته؟
بازم ممنون

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان قیمت هر دو مدل ویتا رو میخواستم
قیمت مموری ها رو هم میخواستم 8 و 16
البته اگه لطف کنید بهم بگید الان بگیرم یا 10 روز دیگه
کدوم ریجین ؟
چون PS3 دارم ، میخواستم ببینم کنسولم ریجین 2 هستش و اکانتم ریجین 2 ، حتما باید کنسول ریجین 2 بگیرم ؟
میخوام یه آنچارتد هم بگیرم اون چه قیمته؟
بازم ممنون

امروز ویتا ریجن یک مدل تری جی با رم 8 قیمتش 670 تومن بود.
اگه 26 فروردین مذاکرات خوب پیش بره قیمت پایین ترم میاد چون دلار میاد پایین اگرم نره قیمت خیلی بالا میره چون دلار جهش زیادی میکنه.تصمیم با خودته ولی به نظرم قیمت فعلی مناسبه برای خرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر