قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اصلا ویتا سیم کارت همراه اول و ایرانسل و نمیشناسه:-o
فقط سیمکارت دیتا 3g
فک نکنم کسی رایتل داشته باشه
الان iPad هم 3G داره
یعنی به جز رایتل بقیه سیم کارتها باهاش کار نمیکنن!
3G منظور امکان استفاده از دیتای سبکه موبایل هست نه انحصارا نسل سوم شبکه موبایل

---------- نوشته در 12:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 PM ارسال شده بود ----------

کلا الان یک توضیحی میدید؟ویتا 3g ریجن کجا بگیرم روش سیم رایتل و همراه اول و ایرانسل کار میکنه؟
صدرصد تست شده؟
من مال دوستم j هست اصلا سیم رو نمیشناسه!!!
فعلا تمام مدل های 3G در ژاپن و آمریکا منتشر شده است به صورت قفل شده یا همون Lock هستن و فقط با اپراتور که مشخص شده کار میکنه
حالا اگر بعدا ابزاری برای Unlock بیاد یا نیاد نمیدونم ولی در حالت عادی با سیمکارتی به عیز از اپراتور مشخص شده کار نمیکنه
ولی اگر Hong Kong یا کشور دیگه آسای شرقی باشه احتمال اینکه Unlock باشه هست

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
الان iPad هم 3G داره
یعنی به جز رایتل بقیه سیم کارتها باهاش کار نمیکنن!
3G منظور امکان استفاده از دیتای سبکه موبایل هست نه انحصارا نسل سوم شبکه موبایل
تا اون جا که من میدونم 3g یعنی انحصارا نسل سوم موبایل...شبکه gprs فرق میکنه...
چه قفل باشه و چه قفل نباشه نه ویتا نه آیپد 3g با سیمکارت ایرانسل و همراه اول کار نمیکنه چون باندشون فرق می کنه:-/

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
تا اون جا که من میدونم 3g یعنی انحصارا نسل سوم موبایل...شبکه gprs فرق میکنه...
چه قفل باشه و چه قفل نباشه نه ویتا نه آیپد 3g با سیمکارت ایرانسل و همراه اول کار نمیکنه چون باندشون فرق می کنه:-/

پس من در توهم 1.5 سال دارم با ایرانسل و آیپد میرم تو اینترنت ، همین الان این پست رو دارم با آیپد و ایرانسل میدم .

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پس من در توهم 1.5 دارم با ایرانسل و آیپد میرم تو اینترنت ، همین الان این پست رو دارم با آیپد و ایرانسل میدم .
من دیگه نمی دونم:d
یه سری که با آیپد sms هم میزنن اینو خودم هم می دونم:">
من منظورم این بود که باندشون فرق داره اینجوری نیس که بگی منظور از 3g یا 4g خدمات دیتاست
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 /HSDPA 850 / 1900 / 2100
2100 - LTE

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
درود
فقط نسخه 3g ریجن 2 هست که unlock هست طبق فرمایش دوستان.حتی من جعبه ریجن 2 رو توی نت دیدم روی جعبه چیزی در مورد سیمکارت ننوشتن.جای تعجب هست با اینکه اروپا با vodafone قرارداد داره وشرکت سونی هم روش, اما روی جعبه ریجن 2 سیمکارت قرار ندادن برخلاف نسخه های ژاپنی و آمریکایی.البته باید دید که در آینده برای اروپا هم این کارو میکنند یا نه.همه چیز به سونی ربط داره شاید برای همیشه نسخه های آمریکایی و ژاپنی lock بمونه.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
می دونید دوستان ما ایرانیا فقط مدعی و فقط اهل غر غر کردن ونق زدن از بالا سریامون تو مملکت هستیم ................... یه کار ساده که ندادن پست بی ربط باشه ازمون بر نمیاد .......... اینجا تاپیک قیمته نه اموزش

بگذریم ...... دیروز واسه یکی از دوستان به مبلغ 650 تومن مدل 3g رو گرفتیم ...کسی ادرس مغازه رو خواست .... pm بده

Panormic

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
مدل وای فای +رم 4 گیگ+انچارتد 1399
مدل 3جی +رم 8 گیگ + انچارتد+ سیم کارت du 1799
فیفا رو هم باید جدا بخری درست یادم نیست ولی من فکر کنم حدود 200 درهم خریدم فیفا رو

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
می دونید دوستان ما ایرانیا فقط مدعی و فقط اهل غر غر کردن ونق زدن از بالا سریامون تو مملکت هستیم ................... یه کار ساده که ندادن پست بی ربط باشه ازمون بر نمیاد .......... اینجا تاپیک قیمته نه اموزش

بگذریم ...... دیروز واسه یکی از دوستان به مبلغ 650 تومن مدل 3g رو گرفتیم ...کسی ادرس مغازه رو خواست .... pm بده
از دوستان امروز رفتن اون مغازه گفته اون قیمت به خاطر ته بار بودن بوده ...... ولی به نظرم پیچونده چون همون موقع هم تعداد داشت تو ویترین .... الان می گه 710 .......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر