قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
من قبلن پی اس پی داشتم کیفیت ساخت خیلی پایینی داشت و خیلی باهاش حال نکردم و فروختمش میخام بدونم پی اس ویتا کیفیت ساخت خوبی داره و کیفیت بازیهاش در حد پی اس 3 هست .
و در حال حاضر طولانی ترین بازیش کدوم بازیش هست

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من قبلن پی اس پی داشتم کیفیت ساخت خیلی پایینی داشت و خیلی باهاش حال نکردم و فروختمش میخام بدونم پی اس ویتا کیفیت ساخت خوبی داره و کیفیت بازیهاش در حد پی اس 3 هست .
و در حال حاضر طولانی ترین بازیش کدوم بازیش هست

کیفیتیش به نظر من در حد قابل قبولیه.بازی هاش هم کیفیتی خیلی نزدیک به پی اس 3 داره ولی نه دقیقا مثل اون که خوب طبیعی هم هست.این یک کنسول دستیه و پی اس 3 یک کنسول خانگی.طولانی ترین بازیش هم فکر کنم آنچارد باشه که گفته میشه 10 ساعت گیم پلی داره.البته فیفا که بی نهایت می تونی بازی کنی.

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
کیفیتیش به نظر من در حد قابل قبولیه.بازی هاش هم کیفیتی خیلی نزدیک به پی اس 3 داره ولی نه دقیقا مثل اون که خوب طبیعی هم هست.این یک کنسول دستیه و پی اس 3 یک کنسول خانگی.طولانی ترین بازیش هم فکر کنم آنچارد باشه که گفته میشه 10 ساعت گیم پلی داره.البته فیفا که بی نهایت می تونی بازی کنی.

البته تصحیح کنم که اینا بازی های لانچه و بعدا گرافیکش به پای ps3 میرسه و شایدم جلو بزنه (این نظر شخصیمه)

کسی راهنمای فارسی تروفلی های انچارتدو داره؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان، من پی اس ویتا رو قیمت کردم فقط ویتای خالی

ps vita 3g +wifi version=695 هزارتومان

ps vita wifi version = 510 or 520 هزار تومان

می ارزه؟

مموری 8 گیگ 79 هزار تومان و 16 گیگ 113 هزار تومان

خوبه قیمتش؟

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل

می ارزه؟

خوبه قیمتش؟

قیمت عالیه فقط مموری یکم گرونه ولی می ارزه . در ضمن از سایت قیمت کردی یا فروشگاه ؟

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد

می ارزه؟

خوبه قیمتش؟

کجا قیمت گرفتی؟
چقدر ارزون!!
ایران بود؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کجا قیمت گرفتی؟
چقدر ارزون!!
ایران بود؟

نه ، تو کویتم. یک فروشگاه زنجیره ای داره که فقط ماله چیزهای الکتریکی و الکترونیکی و از این جور چیزاست. شعبش هم معروفه رفتم تو سایتش قیمت کردم. ولی خداییش پول ایران خیلی بی ارزش شده 1 دیناره اینجا مساوی 6 هزارتومان اونجاست در واقع 6 و خورده ای هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
نه ، تو کویتم. یک فروشگاه زنجیره ای داره که فقط ماله چیزهای الکتریکی و الکترونیکی و از این جور چیزاست. شعبش هم معروفه رفتم تو سایتش قیمت کردم. ولی خداییش پول ایران خیلی بی ارزش شده 1 دیناره اینجا مساوی 6 هزارتومان اونجاست در واقع 6 و خورده ای هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم اخه ایران این قیمت نمیشه
بخر قیمتش عالیه.خیلی باحاله;)

---------- نوشته در 05:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:35 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید می خواستم بدونم ویتا یه مدت دیگه ارزون میشه یا گرون؟

بستگی داره به قیمت ارز
ممکنه بیاد پایین ولی در حد 50-40 تومن
اگه ارز صابت بمونه اگه نه هم نسبت به ارز بالا پایین میشه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
یه سری به این فروشگاه بزنین ......سانتک PlayStation

من نمیدونم اینا به خودشون میگن چی ؟ ویتا رو 1200 میده اشغالا
این فروشگاه که میگن همه چیزش فضایی=))
psp go روببین چند زده...
اینا لابد به نرخ دلار 10 سال بعد قیمت زدن=))

Juggernut

کاربر سایت
Feb 13, 2012
6
نام
امیر
سلام من میخواستم یه ps vita بخرم اما با وجود این همه تفاوت بین قیمت ها سر درگم شدم . میشه یکی قیمت واقی و همچنین مطمعن ترین فروشگاه(مناسبترین :d) رو بگه؟ ممنون

gamebazzz

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
حامد افشار
دوستانی که ویتا خریداری کرده اند لطفا به من بگند که:
من چون حتی پول خرید ویتارو هم به زور جور میکنم و تا مدتها نمیتونم بازی واسش بخرم تا پول جمع کنم,میخواستم ببینم که ویتای خالی رو بخرم داخل خودش چیزی هست(بازی ای بازی آرکیدی و...) که بتونه موقتا سرگرمم کنه؟!!!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دوستانی که ویتا خریداری کرده اند لطفا به من بگند که:
من چون حتی پول خرید ویتارو هم به زور جور میکنم و تا مدتها نمیتونم بازی واسش بخرم تا پول جمع کنم,میخواستم ببینم که ویتای خالی رو بخرم داخل خودش چیزی هست(بازی ای بازی آرکیدی و...) که بتونه موقتا سرگرمم کنه؟!!!

نه هیچی توش نیست خشک و خالیه.حتی اگه بازی اورجینالش هم خریدی باید به اجبار واسش مموری بخری تا بتونی بازی اجرا کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر