قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
بابا شما ها دیگه شورش در اوردین از اون موقعی که این تاپیک رو زدم در مورد همه چی صحبت شد الا پیش فروش ....... هر کی از راه می رسه از فتوحاتش می گه ..........

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
قیمت امروز توپخانه 1 میلیون تومان بازیها هم هر کدام 100 هزار تومان تعداد 3 عدد بازی.
باید صبر کنید نسخه های اصلاح شده را بخرید مخصوصا در ایران که دستتان به هیچ کجا بند نیست

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مسخره بازی دیگه تموم ...

یعنی کافیه چیزی نگی، انقدر شور را از مزه میبرین که آدم دلش نمیاد حتی یک لحظه به کسی رحم کنه ...

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
sorry for finglish. nemitonam farsi type konam felan, badan virayesh mikonam

Agha shoma ke consolo kharidi bia ye tozihe mokhtasari bede dar moredesh, on chizi ke entezaresho dashti hast ya na? eybi iradi maziati ,lotfan tosifesh kon yekam

mamnon

vahidmaster

کاربر سایت
Dec 3, 2011
28
اصلا عجله نکنید بچه ها!
2ماه دیگه که ویتا عرضه جهانی شد براحتی میتونید از بانه یا دبی به قیمت زیر 400تومن بخرید!
مگه ps3 و xbox360 اولش که آمده بود همین جریانو نداشت؟!!!
دیدید که سریع هک شد و ارزون شد!!!

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
ای دوستی که خریدی مبارکت باشه.
یه تاپیک باز کن و یه ریویو از دستگاهت اگه فرصت کردی بزار.

---------- نوشته در 09:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

اصلا عجله نکنید بچه ها!
2ماه دیگه که ویتا عرضه جهانی شد براحتی میتونید از بانه یا دبی به قیمت زیر 400تومن بخرید!
البته به شرطی که قیمت دلار ارزون بشه که نمیشه.
زیر 400 خیلی بعیده ولی فکر کنم زیر 500 ثابت بشه

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
اصلا عجله نکنید بچه ها!

PS3 زود هک شد ؟ 4 سال زوده ؟ امیدوارم ویتا هم همین وضع رو داشته باشه { دلیلم رو هم تو یکی از تاپیکها برای این حرفم گفتم }
در مورد بانه من زیاد شنیدم ولی تا الان هر چی شنیدم این بوده که میکنن تو پاچه.دبی رو بگی باز یه چیزی.در مورد قیمت هم باهاتون موافقم،بعد از مدتی قیمتش به حد معقولی میرسه.
حالا قیمت خود کنسول اونطرف،قیمت بازیهاش اینطرف.خدا کنه بازیهاش قیمت معقولانه ایی تو ایران داشته باشه وگرنه فکر کنم سالی بشه دو تا بازی براش خرید :-s

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستانی که می خوان کنسول رو بخرن برای اطلاعات بیشتر حتما برن به سایت ign اطلاعات خوبی داره مثلا اینکه شبکه psn برای ویتا فعلا فقط ژاپنیش هست و نمیتونین به زبان های دیگه وارد این شبکه بشین در ضمن من فکر کنم از سایت play-asia بخواین بگیرین کمتر از یک میلیون براتون دربیاد

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستانی که می خوان کنسول رو بخرن برای اطلاعات بیشتر حتما برن به سایت ign اطلاعات خوبی داره مثلا اینکه شبکه psn برای ویتا فعلا فقط ژاپنیش هست و نمیتونین به زبان های دیگه وارد این شبکه بشین در ضمن من فکر کنم از سایت play-asia بخواین بگیرین کمتر از یک میلیون براتون دربیاد
یک نفر میشناختم از سایت playasia بازی uncharted 3 خرید کرد براش هم اومد اما 70 تومان پول پست داد اگر براتون به صرفه هست میتونید از این سایت بخرید ایران هم پشتیبانی میکنه

vahidmaster

کاربر سایت
Dec 3, 2011
28
آره من داداشم هرچند وقت یکبار میره بانه جنس میاره!ایکسباکس با هارد 250 رو از اونجا آورد 350 اینجا نمیدونم چقدره!یه تلویزیون سامسونگ46 ال ای دی هم آورد به 1میلیون و 200هزار تومنفقط بدیش اینه که جنساش گارانتی نداره!داداشم آخرین بار 6روز پیش بود که رفته بود بانه و گویا چندتا از مغازه دارهای معتبر بهش گفته بودن که بیانه بده و برج12 بیا و هر چندتا PSVITA میخوای رو با قیمت زیر 500 بیا بهت بدیم!و یکی از دلالهای بانه ضاهرا بهش گفته که برج 12 اینجا پر میشه از PSVITA و بیا دونه 450 خودم اینجا با گارانتی خود بانه بهت بدم!

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
آره من داداشم هرچند وقت یکبار میره بانه جنس میاره!ایکسباکس با هارد 250 رو از اونجا آورد 350 اینجا نمیدونم چقدره!یه تلویزیون سامسونگ46 ال ای دی هم آورد به 1میلیون و 200هزار تومنفقط بدیش اینه که جنساش گارانتی نداره!داداشم آخرین بار 6روز پیش بود که رفته بود بانه و گویا چندتا از مغازه دارهای معتبر بهش گفته بودن که بیانه بده و برج12 بیا و هر چندتا PSVITA میخوای رو با قیمت زیر 500 بیا بهت بدیم!و یکی از دلالهای بانه ضاهرا بهش گفته که برج 12 اینجا پر میشه از PSVITA و بیا دونه 450 خودم اینجا با گارانتی خود بانه بهت بدم!

با این اوصاف برادر شما قشنگ به پیچ و خم اونجا وارد شده و میدونه از کجا باید خرید کنه.اگه هم ویتا بیارن و بشه همونجا جلوی طرف کنسول رو تست کرد خیلی عالی میشه و آدم با اطمینان خرید میکنه.حتماً خبرش رو تو تاپیک بزارید که تو بانه چه خبره.
موفق باشید

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
PS3 زود هک شد ؟ 4 سال زوده ؟ امیدوارم ویتا هم همین وضع رو داشته باشه { دلیلم رو هم تو یکی از تاپیکها برای این حرفم گفتم }
در مورد بانه من زیاد شنیدم ولی تا الان هر چی شنیدم این بوده که میکنن تو پاچه.دبی رو بگی باز یه چیزی.در مورد قیمت هم باهاتون موافقم،بعد از مدتی قیمتش به حد معقولی میرسه.
حالا قیمت خود کنسول اونطرف،قیمت بازیهاش اینطرف.خدا کنه بازیهاش قیمت معقولانه ایی تو ایران داشته باشه وگرنه فکر کنم سالی بشه دو تا بازی براش خرید :-s

حرف این دوستمون تایید میشه!

یک نفر میشناختم از سایت playasia بازی uncharted 3 خرید کرد براش هم اومد اما 70 تومان پول پست داد اگر براتون به صرفه هست میتونید از این سایت بخرید ایران هم پشتیبانی میکنه

485 دلار خودشه
50 دلار EMS
دلار هم 1500

فروشنده بانه معنی کنسول نمیدونه چیه برادر!
اگه داداش شما الان میره بانه من 7 سال پیش رفتم!

چیزی که تو بانه میارن عمدتا از دوبی وارد میشه و خیلی گرون تر از دوبی میفروشند!
همین الانش هم شما یه دونه کنسول هم تو بانه پیدا نمیکنید!

با وجود دوبی بانه معنی نداره! بانه میشه دست سوم!

(ناگفته نماند بانه فقط جنس بنجل و آشغال میارند میفروشند)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر