قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
درود

وقتی در مورد چیزی اطلاع ندارید صحبت نکنید. قیمت ویتا 24980 ین ژاپن هستش! حالا برای درک بهتر این مسئله از شما دعوت میکنم که به این دو لینکی که برات میزارم بری:

250 دلار = 19434 ین

24980 ین = 322 دلار

از همه اینا که بگذریم و به بازار ایران برسیم در حال حاضر برای خرید از ژاپن به صرفه نیست چون باید ین رو به دلار تبدیل کنید و بعد دلار رو به تومن که کلی این وسط پرت سرمایه دارید که امری طبیعی تو تبدیل ارزها بهم دیگه هست.

در ضمن بنده از PSN بیش از 4 بار خرید کردم و خیالت هم راحت باشه. هم با دلار خریدم و هم با پوند!
اولا کی به شما گفت از psn 4 بار خرید کردی یا نه؟؟
دوما خب اینجا رو نیگا کن...
شما که اطلاع دارین
24980 ین
24980/100=249
249*1750=436 تومن
این قیمتش به تومن....:d

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
با ترو جونه سونی ، ویتا یا هرکی دوست دارید این بحث های الکی رو ول کنید بخدا دارید وقت خودتون رو الکی صرف بی خودی:d می کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اولا کی به شما گفت از psn 4 بار خرید کردی یا نه؟؟
دوما خب اینجا رو نیگا کن...
شما که اطلاع دارین
24980 ین
24980/100=249
249*1750=436 تومن
این قیمتش به تومن....:d
اون جمله رو گفتم تا بدونی که اطلاعاتم تو این زمینه خیلی هست و رو هوا حرف نمیزنم.
باشه حرف شما قبول اما:

1- این 436 تومن شما اشتباه هست چون بر اساس نرخ امروز هر یک صد ین برابر با 1885 تومن هست که قیمتش میشه 470تومن.

2- هزینه شیپ که بر اساس وزن کالا هست رو باید به این مبلغ اضافه کنید. فکر می کنم اگه بخواید بیارید ایران برای هر یک کیلو باید حدود 25دلار بدید. وزن ویتا با بسته بندی و کلا پکش می دونی چقدر هست؟ پس این مبلغ رو بهش اضافه کن.

3- سود فروشنده رو به کمترین میزان خودش در نظر بگیر و اگر بخوای خیلی سریع بیاری از راه قاچاق به نتیجه نمیرسی و یک مقداری هم پول گمرک باید بدی که البته خیلی نیست.

4- پس با توجه به این حرف ها قیمت تموم شده این کلا در حال حاضر و در خشبینانه ترین حالت باید حدود 650تومن باشه(البته مدل WiFi)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
شما ها که تا الان صبر کردید 1 ماه دیگه هم صبر کنید تا عرضه جهانی بشه باز قیمت ها بیاد پایین ....... الان چون کمیاب هست هر کی داره به قیمت نجومی میفروشه ........ راستی D,OH عزیز ویتا free region هست

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
اون جمله رو گفتم تا بدونی که اطلاعاتم تو این زمینه خیلی هست و رو هوا حرف نمیزنم.
باشه حرف شما قبول اما:

1- این 436 تومن شما اشتباه هست چون بر اساس نرخ امروز هر یک صد ین برابر با 1885 تومن هست که قیمتش میشه 470تومن.

2- هزینه شیپ که بر اساس وزن کالا هست رو باید به این مبلغ اضافه کنید. فکر می کنم اگه بخواید بیارید ایران برای هر یک کیلو باید حدود 25دلار بدید. وزن ویتا با بسته بندی و کلا پکش می دونی چقدر هست؟ پس این مبلغ رو بهش اضافه کن.

3- سود فروشنده رو به کمترین میزان خودش در نظر بگیر و اگر بخوای خیلی سریع بیاری از راه قاچاق به نتیجه نمیرسی و یک مقداری هم پول گمرک باید بدی که البته خیلی نیست.

4- پس با توجه به این حرف ها قیمت تموم شده این کلا در حال حاضر و در خشبینانه ترین حالت باید حدود 650تومن باشه(البته مدل WiFi)

از ژاپن به ایران EMS
120 دلار میگیره فقط!
از چین به ایران 50 دلار
از ژاپن هم به چین 50 دلار

PSVita = 750000 تا عرضه ی جهانی

والسلام ختم کلام!

hamid_mcp

کاربر سایت
Nov 28, 2010
13
من psvita خریدم
دیوانه می کنه

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

من از شهرک غرب خریدم
موجود داره

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خنده نداره تهران 1 میلیون میدن دیگه چیش عجیبه؟ ما که انقدر ازین قیمت های هوا فضا و نجوم و ستارگان دیدیم عادت کردم
ارزون میشه حالا باید صبر کنیم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
میدونین قضیه چیه؟
یه نگاه به تاریخ عضویت و تعداد پست های یه سری از دوستان بندازین همه چیز دستگیرتون میشه;)
من هم تهران هستم و قیمت گرفتم 570...یه سری دارن جو سازی میکنن که قیمت رو بالا ببرن...
خود فروشنده که دوستمه به من گفت الان گرونه صبر کن میشه زیر 500...بعد اینا میگن 1.200...
شما معلومه خیلی ناشی هستین که اینجوری اسپم میدی...آخه کی 1.200 پول یه کنسول دستی میده؟:))

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
توجه توجه :

اونايي كه نخريدن توجه كنن كلا از اين محصول سه باندل بيرون اومده كه يك دونه از اونا اختصاصي ژاپنه هموني كه من عكسو تو تايپك باندل گذاشتم (بازي مارول و ...) يك پك ، پك Killzone و پك آخر پك بازي گلف و ... هست كه هيچ كدوم از اينها نه هدفون ، نه كيف ، نه بند ،نه يك مموري ميكرو 2GB و نه شارژر پايه دار . گفته ميشه جز شارژر پايه دار قراره ديگر وسايل براي پك مخصوص آمريكا گذاشته بشه پس صبر كنيد اونو بگيريد.

نظر شخصي خودم : مثل اين هپل ها رفتار نكنيد 2 ماه دندون رو جيگر بزاريد حتما يك چيزي هست كه 2 ماه تاخير دادن تا انتشار در آمريكا كلا مرض ندارن كه ...

majid2015

کاربر سایت
Feb 28, 2011
59
نام
majid
پک آمریکا اگر تو ایران بیاد خیلی از این فروشنده ها وسایلشو از توش برمیدارن دو برابر میفروشن
باید از جاهای معتبر خریداری بشه
این پک آمریکا کی میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر