قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

hamid_mcp

کاربر سایت
Nov 28, 2010
13
سلام
دوستان .
بجه ها من خودم با چشمام psvita رو تو شهرک غرب دیدم
فقط خیلی گرون می گفت
البته با ین الان و هزینه ارسال شایدم درست بگه
psvita با یه بازی uncharted va و یه مموری 16 همه رو میده 1.200.000

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
سلام
دوستان .
بجه ها من خودم با چشمام psvita رو تو شهرک غرب دیدم
فقط خیلی گرون می گفت
البته با ین الان و هزینه ارسال شایدم درست بگه
psvita با یه بازی uncharted va و یه مموری 16 همه رو میده 1.200.000

اینجا میده 750 تومان بدون مموری

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خود شیرینی...

متاسفانه سن کم هم یکی از دلایلش هستش دوست عزیز!

بنده عرض کردم آدرس مغازه رو بدید فرمودید نمیشه (که واقعا دلیلی نمی بینم)

گفتم تهیه بفرمایید با پیک بفرستید پولش رو بدم به پیک گفتید نه نمیشه!

گفتم بریم نزدیک مغازه طرف من پول رو میدم به شما منتظر میمونم شما برو بگیر بیار گفتید نمیشه!

پس خواهش می کنم ازتون الکی حرفی نزنید! باور کنید به خودشیرینی تو این انجمن جایزه ای به کسی نمیدند!

هدف اطلاع رسانی صحیح و درست هستش دوست من!

موفق باشید!
شما خوبی؟
من با پول خودم بخرم بعد شما نگیری چی؟
پول و بریز به حسابم 1 روزه واست می فرستم
اون سایتی که زده 750 با پست از خارج میاد محض اطلاع ولی اینی که من می گم خودش رفته آورده یکم فک کنی میبینی که درسته قیمتش

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

الان چون به ين هست اين قيمته موقع ريليز جهاني مياد پايين ديگه؟
يهو نگن باز 750:((
من موندم این چه حرفیه میزنین مگه ین و دلار داره؟
قیمتش همه جا 250 دلار هستش به ین هم همین 250 دلار در میاد اصلا ربطی نداره
مگه شما از psn uk خرید کنی یا psn us قیمتش بالا پایین داره.....یه جوری تبدیل میکنن یکی بشه
این سایت که جوک میگه...میگه که ما 500 دلار می خریم...و فقط 10 دلار سود میکنیم...اگه اینجوری بود سونی در E3 میگفت قیمت در ژاپن 500 دلار
حالا اگه این 500 دلار رو حساب کنین می بینین که طرف از جیب داره پول میزاره میده 750=))
شما صبر کن موقعه عرضه قیمتش میشه 450 تومن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مگه شما از psn uk خرید کنی یا psn us قیمتش بالا پایین داره.....یه جوری تبدیل میکنن یکی بشه
این سایت که جوک میگه...میگه که ما 500 دلار می خریم...و فقط 10 دلار سود میکنیم...اگه اینجوری بود سونی در E3 میگفت قیمت در ژاپن 500 دلار
حالا اگه این 500 دلار رو حساب کنین می بینین که طرف از جیب داره پول میزاره میده 750=))
ميدونم عزيز ولي اين دوستمون هي دائم ميگه به ين ميشه 500 دلار كاش 500 تومن نقد داشتم بهت ميدادم همين الان برام ميگرفتي ديگه تمامه اين حرفو حديثا تموم ميشد:((

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
شما خوبی؟

اولا که من سوابقم رو نشون دادم که شما مطمئن بشی حرف مفت نمی زنم!

دوما شما خودت اصرار داری که غیر حضوری معامله بشه والا من که میگم حضوری ازت بگیرم!

سوما شما اگر بگیری و من نخواستم کافیه براش یه تاپیک باز کنی و رو هوا میبرنش ولی اگر من پول رو به حسابتون واریز کنم و شما پول رو بخری من دستم به هیچ کجا بند نیست!

لطفا بس کنید این بچه بازی رو و خودتون رو بیش از این خراب نکنید!

موفق باشید!

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
شما خوبی؟
اون سایتی که زده 750 با پست از خارج میاد محض اطلاع ولی اینی که من می گم خودش رفته آورده یکم فک کنی میبینی که درسته قیمتش

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

داداش ميتوني بگي ورژن فعلي دستگاه PSVita چيه ؟؟

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان به نظر من 750 رجیون ژاپن هم تازه دستگاه معقول نیست من خودم 250 پوند پیش خرید کردم میشه حدود 500 هزار تومان به نظر من صبر کنید قیمتا بیاد تو بازار ایران پایین بعد بخرید
حالا اگه این 500 دلار رو حساب کنین می بینین که طرف از جیب داره پول میزاره میده 750
yahoo_24.gif

دلار 1450 تومان بعدم فروشنده بیار سودم روش نخواد بکشه؟ فکر نکنم زیر 600 تومان دیگه اوایل بیاد تو ایران!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر