قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
یکی از رفیقام از زبون دوستش که مغازه داره تو تهرون میگفت یه عده مشتری بالا شهری داره که میان بازی ps3 میخرن . اگه بهشون قیمت کمتر از 150 تومن بده بازی رو نمیخرن فکر میکنن بازیش مزخرفه .... با وجود همچین موجوداتی فروشنده ها ککشونم نمیگزه اگه 4 نفر مثل شما مثلا نرن ازشون خرید کنن تا ارزون تر بدن .
ماه های اول Vita رو دوبل و سوبل حساب میکنن کاریشم نمیشه کرد.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یکی از رفیقام از زبون دوستش که مغازه داره تو تهرون میگفت یه عده مشتری بالا شهری داره که میان بازی ps3 میخرن . اگه بهشون قیمت کمتر از 150 تومن بده بازی رو نمیخرن فکر میکنن بازیش مزخرفه .... با وجود همچین موجوداتی فروشنده ها ککشونم نمیگزه اگه 4 نفر مثل شما مثلا نرن ازشون خرید کنن تا ارزون تر بدن .
ماه های اول Vita رو دوبل و سوبل حساب میکنن کاریشم نمیشه کرد.
دقيقا تاييد ميشه من خودم يه دوستي داشتم ميگفت كلا بعضي از مغازه داران بالاشهري اگه جنساشونو خيلي گرون ندن مشتريها فك ميكنن بنجله و نميخرن

king of vampir

کاربر سایت
Oct 7, 2011
26
نام
مهران
داداش اینجا نوشتی قیمت ویتا در فروشگاه های مختلف بعد این چه ربطی به پیش فروش داره؟؟؟؟؟؟؟باز همین که بچه ها میان پست میدن خیلیه.......

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
موقعه عرضه اصلان عجله نکنید بزارید قیمتش مشخص بشه بعد اول بیاد تو بازار هر کی یه قیمت میده یک ماهی به این صورت هست بعد کم کم قیمت مرجع در میاد بد اون موقعه با خیال راحت خرید کنید.

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
داداش اینجا نوشتی قیمت ویتا در فروشگاه های مختلف بعد این چه ربطی به پیش فروش داره؟؟؟؟؟؟؟باز همین که بچه ها میان پست میدن خیلیه.......
ربطش رو با این فرمول می تونی پیدا کنی .....
اول تاپیک رو بخون :-b

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
کاملا نامعتبره. برای iPad 2 هم همین جمله رو نوشته و من تصمیم گرفتم ازشون بخرم. اصرار داشتن که با پیک رایگانشون بفرستند و من قبول نکردم چون نقد نداشتم با کارت می خواستم بخرم. بعد که رفتم با بدبختی مغازه شون رو پیدا کردم بعد یکی دو ساعت از یه مغازه دیگه سفارش داد و آورد دیدم اونی که من می خواستم نبود!!!/:)
فرداش رفتم پایتخت ۱۰۰ تومن ارزون‌تر خریدم.:p
اونایی هم که می‌زنه سایتش نصفش رو نداره نصف دیگه هم زنگ بزنی می‌گه قیمت قدیمه ۱۰۰ تومان قیمت اصلی بالاتره!! 8-|
با این Sony PS VITA چه می خواد بکنه خدا می دونه!
آره مثله اینکه سایتش خیلی کم آپدیت میشه منم تعجب کردم اولش گفتم این XBOX چقدر ارزون اما ....:((

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
من صبر میکنم با عرضه جهانی میرم از دبی میگیرم به این فروشنده های با انصاف توپخونه نمیشه اطمینان کرد مطمئن باشید ویتا به محض ورود به ایران زیر 600 پیدا نمیکنین

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بالاخره تاریخ عرضه اعلام شد؟؟؟؟
دوست عزیز خیلی وقت هست که اعلام شده ..........
در ژاپن 17 دسامبر که میشه 13 روز دیگه و در کل دنیا 22/2/2012 که میشه 2 اسفند ........ Free region هم هست که دیگه فرقی نداره از کجا بخری

---------- نوشته در 08:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:26 PM ارسال شده بود ----------

من صبر میکنم با عرضه جهانی میرم از دبی میگیرم به این فروشنده های با انصاف توپخونه نمیشه اطمینان کرد مطمئن باشید ویتا به محض ورود به ایران زیر 600 پیدا نمیکنین
اگر کمتر از 600 نباشه من میزنم تو کار خرید فروش ویتا البته منصفانه !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر