قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
870-80 هست 3DS xl اطلاعاته غلط ندید لطفن

اطلاعات غلط نیست برادر من ... طرف رفتم پیشش گفتم 3DS XL چند ؟ گفت برات به 700 تومن وارد میکنم ...(همین فرد وقتی که Wii U بیسیک توی تهران 1.600 بود ازش قیمت گرفتم گفت که به 1.250 وارد میکنه)

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
اطلاعات غلط نیست برادر من ... طرف رفتم پیشش گفتم 3DS XL چند ؟ گفت برات به 700 تومن وارد میکنم ...(همین فرد وقتی که Wii U بیسیک توی تهران 1.600 بود ازش قیمت گرفتم گفت که به 1.250 وارد میکنه)

داداش اگه می تونی من یه 3ds xl خریدارم.50 تومنم حق العمل شما !

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
3DS XL امروز قیمتش 690 ه
2 تا نکته :
1- این قیمت واسه مشهد هست
2- توی تهران حدودا 200 تومن گرون تر میفروشن

- - -ویرایش - - -

قیمت Gateway هم 190 تومنه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
بابا مگه میشه xl رو انقدر ارزون بدن قیمتش نزدیک قیمت معمولی تو تهرانه میگم دست دوم نیست ؟ ولی اگه نو با این قیمت باشه عالیه .

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
بابا مگه میشه xl رو انقدر ارزون بدن قیمتش نزدیک قیمت معمولی تو تهرانه میگم دست دوم نیست ؟ ولی اگه نو با این قیمت باشه عالیه .

نمیدونم ولی مطمئنم که طرف بیشتر کنسول هایی که میان مشهد رو خودش وارد میکنه ... از طرفی هم طرف خیلی اعتبارش بالاتر از این حرفاست که دست دو بده به جای نو :)

- - -ویرایش - - -

3*80=240

طرف داره از جیبش می زاره gateway به شما می فروشه :)
آره منم وقتی که بهم گفت 190 یکم رفتم تو فکر... ولی در هر صورت حرفیه که خودش زده از جزئیاتش با خبر نیستم من

oldgamer1

کاربر سایت
Aug 15, 2013
56
والله یه زمانی خیلی وقت پیش اومدم تهران جمهوری مغازه به نام ی...ه! که خدا لعنتش کنه گفت psp 3000 صد وپنجاه هزار تومن بعد یه نیم ساعت رفتم بخرم مسخره م کردش گفت سیصد هزار تومن کمتر psp 3000 نداریم منم رفتم توپخونه 190 هزار خریدم!!! کلا میگم زیاد به حرف بعضی از این مغازه دار ها مخصوصا آقایونی که فکر میکنن خیلی میفهمن که اتفاقا تعدادشون هم خیلی زیاد شده اهمیت ندین یه چیزی میندازن کلا من ترجیح میدم یه کم گرون بخرم اما از یه آدم با شخصیت خرید کنم.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
شماره طرف رو به ماهان دادم و ماهان هم به طرف زنگ زد که با طرف حرف بزنه ... طرف گفته 3DS XL نداره ... حالا چرا به من اون قیمت رو داده خدا میدونه :|

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
تایید می شه !البته پول موبایلمو می زارم به حسابت:d
ضمنا خودم زنگ زدم به فروشگاه dcinpc فروشندشون قیمت گت وی رو 190 بهم داد.البته گفت خودم ندارم ولی می تونم برات گیر بیارم !!اما هر جور فکر می کنم 80*3#190 !!!
البته به لطف پیشرفت برادر ظریف و دوستان قیمتا میاد پایین اگر خدا بخواهد !

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
تایید می شه !البته پول موبایلمو می زارم به حسابت:d
ضمنا خودم زنگ زدم به فروشگاه dcinpc فروشندشون قیمت گت وی رو 190 بهم داد.البته گفت خودم ندارم ولی می تونم برات گیر بیارم !!اما هر جور فکر می کنم 80*3#190 !!!
البته به لطف پیشرفت برادر ظریف و دوستان قیمتا میاد پایین اگر خدا بخواهد !
پس طرف قیمت گیت وی رو بهم درست داده بود :D پس میشه نتیجه گرفت قیمت XL هم درست داده ولی نداشته :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر