قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
منم دنبالشم اتفاقا عزیز.
یه دل میگه کپی خور بخر بازی هاش گرونه.
یه دل میگه یدونه لایت دست دوم بگیر با دو سه تا گیم.
نمیدونم چکار کنم :D
چند نظر قبل نظر شخصیمو گفتم و اینکه کپی خور نگیرید ، کوچکترین دلیلش ابن هست ک بازی زده خواهید شد و بعد از چند وقت کلا دستگاه دلتون رو میزنه / اورجینال بگیرید دو سه تا دونه بازی هم بگیرید لذت ببرید بعد خواستید بفروشید اگرم کارتریج نخواستید نسخه دیجیتالی بازی ها هر هفته بطور رندوم داخل فروشگاه نینتندو تخفیف های خوبی میخوره

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
چند نظر قبل نظر شخصیمو گفتم و اینکه کپی خور نگیرید ، کوچکترین دلیلش ابن هست ک بازی زده خواهید شد و بعد از چند وقت کلا دستگاه دلتون رو میزنه / اورجینال بگیرید دو سه تا دونه بازی هم بگیرید لذت ببرید بعد خواستید بفروشید اگرم کارتریج نخواستید نسخه دیجیتالی بازی ها هر هفته بطور رندوم داخل فروشگاه نینتندو تخفیف های خوبی میخوره
مرسی رفیق.
بین لایت و معمولی نظر شما چیه؟
آیا معمولی ارزش هزینه ۲ برابری رو داره؟ (لایت دست دوم در حد سراغ دارم ۴ تومن)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
مرسی رفیق.
بین لایت و معمولی نظر شما چیه؟
آیا معمولی ارزش هزینه ۲ برابری رو داره؟ (لایت دست دوم در حد سراغ دارم ۴ تومن)

اگر‌مثل من پی سی گیمری یا کنسول داری و شاغل هم هستی و میخوای روزی یکی دوساعت تو بیکاری یا قبل خواب بازی کنی نسخه لایت رو بگیر ، اگر به تی وی وصل میکنی و دستگاه دیگه ای هم نداری و کلا میخوای جلو تی وی بازی کنی سوییچ اولی رو بگیر ، اگر کم پیش میاد به تی وی وصل کنی و پورتابل هم میخوای بازی کنی نسخه اولد رو بگیر / لایت فقط در صورتی بگیر که کاری با تی وی نداری و اون چیزا که گفتم یعنی یکی دو ساعت اوقات بیکاری یا قبل خواب یا پشت ترافیک یا جایی که منتظر هستی نوبتت شه میخوای سرت گرم باشه :) خودم لایت دارم و با ۳۴ سال سن میرم دوران بچگی هرچند خودم هنوز خودمو بچه میدونم :) بیشتر سرکار بازی میکنم بیکارم وقتی/ لایت دست دو فقط درصورتی بگیر که طرف مطمئنه و خودم مطمئنی دستگاه سلامته ، قیمتی که داری آره خوبه / طولانی شد ، سوال دیگه ای داشتی بپرس

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان نسخه OLED رو بخوام خریداری کنم چه چیزهایی رو موقع خرید باید توجه کنم و تست کنم ؟
سریال نامبر هاش یا پارت نامبرهاش فرق داره ؟ ( مثلا آمریکا و اروپا و آسیا ؟)
جعبه پلمپ داره یا خیر؟ ( اگر داره چند لیبل پلمپ داره ؟ )
ممنون

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان نسخه OLED رو بخوام خریداری کنم چه چیزهایی رو موقع خرید باید توجه کنم و تست کنم ؟
ممنون
دوستان چرا اینجا هیچ کس نیست به آدم کمک کنه
یعنی اینقدر خریدارهای سوییچ کم هستن که تاپیکش داره خاک میخوره !!!!

• Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ممنون

سلام
سوییچ ریجن فری هست همه مدلها و مثل کنسولهای دیگه نمیخواد نگران این چیزها باشی و هر مدلی بخری فرقی نداره.
دستگاه نو هم میخری دیگه از لحاظ ظاهری چک کن و اینکه صحفه نمایش مشکلی مثل پیکسل سوخته و غیره نداشته باشه و وسایلش هم باهاش باشه مثل جوی کانها و گریپ و داک و غیره.
جعبه هم معمولا باید پلمب باشه و لیبل یه دونه داشت تا اونجایی که یادمه ولی از جای معتبر بخری معمولا مشکلی نداره و مثل کنسولهای دیگه معمولا دستکاری نمیکنن فروشنده ها.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
OLED نینتندو سوییچ = 11.050.000
000.Pro controler = 2.250
محافظ صفحه نمایش DOBE برای OLED =
550.000
خوبه قیمتش همینه محافظ صفحه کیفیت و تاچ پایین میاره براش کاور بگیری کافیه
البته سری قبلیش که صفحه حالت پلاستیکی داشت خط می افتاد روش اما نمی شکست اولد فکر کنم گلش شده یادم نیست اما اگر بیرون می بریش گلس براش بگیرید

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان قیمت سوییچ عادی ۲ رنگ آک چنده ؟
سوییچ لایت بهتره یا عادی؟
سری دوم دستگاه ها عادی هک شده ؟
هک فقط برای سری اول هست سری دوم با مد چیپ بود که دیگه ازش پیدا نمی شه یکمم ریسکیه
به نظرم اولد بهترینشونه

Ali naseri

کاربر سایت
Aug 13, 2021
66
زبان خان ( persia tech ) اینجا ، اونجا ، همه جا
بیشتر ps vita فنه ، ولی ناخونکی به کنسول ها پرتابل هم میزنه که فعلا دست نینتندوه بازارش
من برعکسش طرفدار psp ام 😁

خودت wii داشتی؟
سوییچ نخریدی؟
وی یه مدت کوتاه قرض گرفتم کیف کردم😉
سوییچ نداشتم
سوییچ لایت کپی خور نمیشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

Ali naseri

کاربر سایت
Aug 13, 2021
66
یعنی هنوز نتونستن نسخه جدیدشو کپی خور نرم افزاری کنن؟
نینتندو چه سخت افزار امنیتی استفاده کرده که هنوز هک نشده؟😬
مثل قضیه 3ds که بعد اینکه نزدیک از رده خارج شدنش بود و داشت تولیدش تموم میشد هکش تکمیل شد

• Like

Ali naseri

کاربر سایت
Aug 13, 2021
66
فقط سری اول لانچی هک شده
سری لایت ، سری بزرگ ورژن ۲ و سری oled اون هک که مدنظر داری نشدن

Nintendo 3ds تازه ۳ یا ۴ سال بعد از عرضه کارتریج کپی خور براش اومد
برای کپی خور نرم افزاریش اومد و زمانی که کامل شد خیلی زمان برد به قول خودت تولیدش داشت تموم میشد

مثل nintendo wiiu که ۲۰۱۲ لانچ شد تازه ۲۰۱۶ هک شد اگر اشتباه نکنم زمانی که دیگه عمرش به سر رسیده بود
یه ویدیو دیدم سوییچ لایت روش اتمسفر نصب کرده طرف
ولی قاب پشت کنسول بازه انگار هر سری باید پشت کنسول یه کاری بکنی تا روشن شه.

ولی افر های eshop هم بد نیستن تخفیفای خوبی میخوره میگن

یکم پول داشته باشی به کپی خور هم نیاز نیست.
(اونایی که پول ددی شونه بحثشون جداس😆)
ولی چرا زلدا تخفیف نمیخوره؟چون گیم مهمیه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر