قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
بعیده همچین حرکتی تا الان 68 میلیون فروخته و به زودی 70 میلیون رو رد میکنه (مگه نینتندو مغز خر خورده که 70 میلیون گیمر رو بی خیال بشه :D).
قرار نیست با اومدن کنسول سوییچ پرو که خیلی هم محتمله اومدنش ، دارندگان کنسول قبلی یا سوییچ لایت اتفاقی براشون بیوفته ، تفاوت مثل ps4 معمولی و اسلیم با ps4 pro هستش همین ، یعنی به احتمال زیاد سوویچ پرو قراره خروجی تصویر 4k و فریم ریت بالاتری رو ارائه بده همین .

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام دوستان
من میخواستم در آینده یک سوییچ بخرم حالا لایت و نسخه دیگش خیلی برام فرقی نداره فقط موضوعی که ذهنمو درگیر کرده شایعات نینتندو پرو هستش با توجه به سابقه نینتندو اگر مثلا 5 ماه دیگه کنسول رو بخرم و چند ماه بعدش پرو بیاد و بازی زلدای 2 بشه انحصاری پرو به نظرتون منطقی هست خرید این کنسول در چند ماه اینده؟
دوست عزیز اگر میخوای کپی خور بخری حتما نسخه سوییچ معمولی تولید 2018 به قبل رو بخر که خیالت از هکش راحت باشه چون بعد از اون یه تغییراتی دادن که دیگه هک به راحتی انجام نمیشه و داستانش زیاده ، اگر هم اورجینال باز هستی که هر کدوم رو بخری حلالت باشه . :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
سلام دوستان
من میخواستم در آینده یک سوییچ بخرم حالا لایت و نسخه دیگش خیلی برام فرقی نداره فقط موضوعی که ذهنمو درگیر کرده شایعات نینتندو پرو هستش با توجه به سابقه نینتندو اگر مثلا 5 ماه دیگه کنسول رو بخرم و چند ماه بعدش پرو بیاد و بازی زلدای 2 بشه انحصاری پرو به نظرتون منطقی هست خرید این کنسول در چند ماه اینده؟

اگه کنسولی به اسم پرو وجود داشته باشه
و 6 ماه دیگه بیاد (اونم تو مقطعی که سوییچ فعلی واقعا تو اوووج فروششه)
با تمامی این تفاسیر
اول این که مطمئنا گرون تر از کنسول اصلی درمیاد
دوم این که خییییلی بعیده بازی انحصاری خودشو داشته باشه (علی الخصوص بازی های خود نینتندو، یعنی عمرا نینتندو از خیر پلیر بیس گنده اش رو سوییچ اصلی بزنه و زلدای بعدی رو انحصاری چی؟ یه ریویوژن از کنسول همین نسلش کنه. واقعا امکان نداره :D)

ولی یه چیزی ممکنه اگه صبر کنی به نفعت باشه... تازه اونم کامل محتمل نیست.
اونم احتمال کاهش قیمت کلی کنسوله، وقتی سوییچ پرو عرضه شد. سوییچ فکر کنم تنها کنسولیه که 4 سال داره از عرضه اش میگذره و یه بار هم کاهش قیمت نخورده (و هنوزم داره عین چی میفروشه) معلوم نیست حالا تو سال پنجم کاهش قیمت بخوره یا نه. ولی تو همین 5 ماه ممکنه یه اتفاقاتی بیفته

بعیده همچین حرکتی تا الان 68 میلیون فروخته و به زودی 70 میلیون رو رد میکنه (مگه نینتندو مغز خر خورده که 70 میلیون گیمر رو بی خیال بشه :D).

اون 68 میلیون واسه 4 ماه پیش بود
الان 80 میلیونی شده قطعا :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
قرار نیست با اومدن کنسول سوییچ پرو که خیلی هم محتمله اومدنش ، دارندگان کنسول قبلی یا سوییچ لایت اتفاقی براشون بیوفته ، تفاوت مثل ps4 معمولی و اسلیم با ps4 pro هستش همین ، یعنی به احتمال زیاد سوویچ پرو قراره خروجی تصویر 4k و فریم ریت بالاتری رو ارائه بده همین .
بنده هم منظورم همین بود گفتم اگر نسخه ی پرو بیاد بعیده زلدا انحصاریش بشه.

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
125
سلام. ببخشید یه سوال دوستان، اگه میشه سریع جواب بدید...
میخوام آنالوگ جویکانمو عوض کنم. یه جا میگه اورجینالش ۲۵۰.
حالا میخوام بدونم مگه غیر اورجینال هم مگه هست؟ و اینکه تفاوت اصل و کپی چیه؟
ممنون

• Like
Reactions: Sega_genesis

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سلام. ببخشید یه سوال دوستان، اگه میشه سریع جواب بدید...
میخوام آنالوگ جویکانمو عوض کنم. یه جا میگه اورجینالش ۲۵۰.
حالا میخوام بدونم مگه غیر اورجینال هم مگه هست؟ و اینکه تفاوت اصل و کپی چیه؟
ممنون

همش چینی اه
اوریجینالش توی بازار نیست اصلا.
خیلی هم دوام نداره.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
کانال تلگرامی قیمت سوییچ سری جدید (اورجینال) 10500

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

من فکر میکنم کنسول کاملا متفاوت بده
و قدرتمند که مناسب نسل ۹ باشه و سال ها سال حداقل ۶ سال براش بازی بیاد

• Smile
Reactions: m.d.makan

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود والا فروشگاه های اصلی خیلی گرون تر از این قیمت ها میفروشن -من پارسال 10 تومن خریدم سری جدید - با جوی کان دو رنگ - ولی واقعا یکی از بهترین کنسول هایی است که خریده ام تا الان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر