قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
الان بهترین PSP کدومه واسه خرید ؟؟؟

قیمتشون هم اگه میشه بگید

ممنون
جدیدترین مدلش PSV که 20 روز دیگه عرضه جهانی میشه و قیمتش هم در ایران کمتر از 600 نخواهد بود خوب این رو هم باید در نظر بگیری که هک هم نشده و باید بازی اوریجینال براش بگیری

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
خوب مشخصه
Go
قیمتشم فکر کنم 240-250 باشه.

psp go اخه صفحش خیلی کوچیکه :((

---------- نوشته در 07:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

جدیدترین مدلش PSV که 20 روز دیگه عرضه جهانی میشه و قیمتش هم در ایران کمتر از 600 نخواهد بود خوب این رو هم باید در نظر بگیری که هک هم نشده و باید بازی اوریجینال براش بگیری

به نظر من 600 تومن واسه یه کنسول دستی خیلی زیاده تازه حتما باید واسش بازی های اورجینال بخری که بازم خرجش میره بالاتر با پولش میشه یه ps3 خرید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خوب مشخصا دوست ما منظورش PSP هست نه ویتا. ویتا کنسول دستی جدید سونی هست و نسخه جدید PSP نیست و الا اسمش رو عوض نمی کردن.
psp go اخه صفحش خیلی کوچیکه :((
Go هیچی نداشته باشه دو تا چیز داره یکی 16 گیگش و دوم سایز فوق العاده عالیش که یه کنسول قابل حمل واقعی حساب میشه که به تبع وقتی سایزش کوچیک بشه صفحه نمایششم یه مقدار کوچیک میشه ولی اصلا طوری نیست که به چشم بیاد
اگه PSP میخوای شک نکن که بهترین انتخابه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
Go هیچی نداشته باشه دو تا چیز داره یکی 16 گیگش و دوم سایز فوق العاده عالیش که یه کنسول قابل حمل واقعی حساب میشه که به تبع وقتی سایزش کوچیک بشه صفحه نمایششم یه مقدار کوچیک میشه ولی اصلا طوری نیست که به چشم بیاد
اگه PSP میخوای شک نکن که بهترین انتخابه

حرف شما درست هست.ولی Go یک مشکل داره اونهم این هست که دست آدم خسته میشه.که این هم بخاطر سایزش هست.وگرنه برادر خودم Go داره.راضی هستیم ازش!فقط یه سری بازی ها براش سخت گیر میاد و بعضی بازیها هم براش اصلا ساخته نشده بر عکس رقیبش Ds که بازیهای زیادی داره!مثلا سری رزیدنت اویل که روی Psp نسخه ای نداره اما دی اس داره!بازیهایی که سخت گیر میان نمونش Monster Hunter Portable 3rd که به سختی گیر آوردم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حرف شما درست هست.ولی Go یک مشکل داره اونهم این هست که دست آدم خسته میشه.که این هم بخاطر سایزش هست.وگرنه برادر خودم Go داره.راضی هستیم ازش!
این مشکل رو تمامی PSP ها داشتن و Go تفاوت چندانی نمی کنه
فقط یه سری بازی ها براش سخت گیر میاد و بعضی بازیها هم براش اصلا ساخته نشده بر عکس رقیبش Ds که بازیهای زیادی داره!مثلا سری رزیدنت اویل که روی Psp نسخه ای نداره اما دی اس داره!بازیهایی که سخت گیر میان نمونش Monster Hunter Portable 3rd که به سختی گیر آوردم.
ما اینجا PSP رو با DS مقایسه نمی کنیم و الا DS به نظر من هم از PSP بازی های بهتر و ارزشمند تری داره ولی هر کدوم مخاطب خاص خودشون رو دارن
بعد شما هر بازیی که میخوای می تونی دانلود کنی. ربطی به کنسول نداره
در ضمن شما می تونی نسخه های PS1 رزیدنت اویل رو روی PSP بری که خیلی ارزشمنده خودش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
این مشکل رو تمامی PSP ها داشتن و Go تفاوت چندانی نمی کنه

روی goخیلی خیلی بیشتر هست(خوش دست نبودن) من خودم goام رو بخاطر همین مشکل عظیم فروختم و خواستم دوباره یه 3000 بگیرم که کفتم دست از سر pspبردارم و ویتا بگیرم
کل pspهایی که من داشتم 2000 3000 و goبود که 3000 از همه بهتر بود پس اگه pspمیخواهید شک نکینید واسه 3000 تاکید میکنم اگر psp میخاهید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من میخوام یه pspgo بخرم اصلا هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم برام مهمه که کپی خور باشه بازیهایه ps1 رو هم اجرا کنه مخصوصا رزیدنت اویل .ممنون میشم راهنماییم کنید یک جایه خوب رو هم برایه خرید بهم بگید

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
قیمت psp go در کف بازار چنده؟

سلام دوستان
من میخوام یه pspgo بخرم اصلا هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم برام مهمه که کپی خور باشه بازیهایه ps1 رو هم اجرا کنه مخصوصا رزیدنت اویل .ممنون میشم راهنماییم کنید یک جایه خوب رو هم برایه خرید بهم بگید
شما از اینجا سوال بپرسی و مطالبش رو بخونی بهتره.

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
حرف شما درست هست.ولی Go یک مشکل داره اونهم این هست که دست آدم خسته میشه.که این هم بخاطر سایزش هست.وگرنه برادر خودم Go داره.راضی هستیم ازش!فقط یه سری بازی ها براش سخت گیر میاد و بعضی بازیها هم براش اصلا ساخته نشده بر عکس رقیبش Ds که بازیهای زیادی داره!مثلا سری رزیدنت اویل که روی Psp نسخه ای نداره اما دی اس داره!بازیهایی که سخت گیر میان نمونش Monster Hunter Portable 3rd که به سختی گیر آوردم.
حتی دکمه هاشم مثل 3000 بر آمدگی و نرمی نداره-به نظر دکمه ها ظریف میاد و بعد یه مدت فرو رفتگی مشاهده میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر