قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوست عزیز اگر از اینترنت بخری 50 هزارتومان گرونتر میشه شایدم کمی کمتر
معلومم نیست شاید دست دومو بندازه تو پاچت .... بیا ببین یارو psp دست دوم داره با نوش مو نمی زنه اگه فهمیدی فرقشونو رایگان ورش دار
البته خوب دست دوم خوش ظاهر فرقی نداره با نوش فقط یه 50 یا 100 ساعت کار شده باهاش

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
دوست عزیز اگر از اینترنت بخری 50 هزارتومان گرونتر میشه شایدم کمی کمتر
معلومم نیست شاید دست دومو بندازه تو پاچت .... بیا ببین یارو psp دست دوم داره با نوش مو نمی زنه اگه فهمیدی فرقشونو رایگان ورش دار
البته خوب دست دوم خوش ظاهر فرقی نداره با نوش فقط یه 50 یا 100 ساعت کار شده باهاش

خب یه جای مطمئن بهم پیشنهاد بدین-من کرمانشاه هستم و اینجا فقط دست دو پیدا میشه.
توی تهران یه فروشگاه معتبر یا نمایندگی سونی

ممنون میشم

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
بندرعباس:کسی آدرس خواست پخ بده!
PSP Go کپی خور=235000
PSP 3000=330 با کیف،قاب کرستال،مموری دو گیگ اصلی(اصلی هست من چک کردم با PSP) فول بازی،هدفون و ...

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
خب یه جای مطمئن بهم پیشنهاد بدین-من کرمانشاه هستم و اینجا فقط دست دو پیدا میشه.
توی تهران یه فروشگاه معتبر یا نمایندگی سونی

ممنون میشم

فروشگاه يگانه - روبروي پاساژ علائدين - پاساژ حافظ - پلاك يادم نيست ولي از هر كي بپرسي كجاست تو پاساژ بهت ميگن فكر كنم اگه سفارش بدي برات ميفرستن ولي الان شمارشو ندارم پيدا كردم بهت ميگم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
psp go قیمتش 210 تومانه و psp 3000 هم 230 تومان بهتون بالاتر گفتن دیگه خودتون بدونید چه خبره.
تو امام خمینی ( پشت شهرداری )( توپ خونه ) اگر خرید می کنید یه کم دزد بازاره از قبل با اطلاعات قبلی برید اونجا

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
همه نمایندگی های سونی psp‌دارن ولی قدیمی هاشو ندیدم مثل 2000 یا 1000 و جالبه که گارانتی هم داره . قیمتش ولی بالا تره هیچ فرقی هم نداره از نظر جنسیتش با جاهای دیگه

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
همه نمایندگی های سونی psp‌دارن ولی قدیمی هاشو ندیدم مثل 2000 یا 1000 و جالبه که گارانتی هم داره . قیمتش ولی بالا تره هیچ فرقی هم نداره از نظر جنسیتش با جاهای دیگه

یعنی نمایندگی ها هم psp 3000 ندارن؟
دیگه نو پیدا نمیشه؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
والا دوست عزیز اگر نظر منو بخوای psp go بخر راحت و دم دست جا کم تر میگیره ولی 3000 نو خیلی خیلی کم هست ممکنه حتی دست دومو به اسم نو بدن بهت عمرا بفهمی. کاسب نشناختی هنوز.

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
دوستان پدرم دیشب از تهران امد یه psp go از نماینگی سونی خریده بود(اصلا با go)راحت نیستم.میخوام بفروشمش-10 دقیقه روشن شده-یک سال ضمانت داره-24 تا بازی خود نمایندگی روش زده و یه رم 16 گیگ-گفته هر وقت هم بیاریش برات بازی مجانی روش میزنم

رنگش هم مشکیه-کسی خواست یه قیمت بهم بده-تا شماره بدم برا هماهنگی

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
دوستان پدرم دیشب از تهران امد یه psp go از نماینگی سونی خریده بود(اصلا با go)راحت نیستم.میخوام بفروشمش-10 دقیقه روشن شده-یک سال ضمانت داره-24 تا بازی خود نمایندگی روش زده و یه رم 16 گیگ-گفته هر وقت هم بیاریش برات بازی مجانی روش میزنم

رنگش هم مشکیه-کسی خواست یه قیمت بهم بده-تا شماره بدم برا هماهنگی

ما كه از اولش گفتيم 3000 بهتره گوش نكردي

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
واقعا متاسفام من نمی دونم چرا راحت نیستی مگه 3000 رو گرفتی دستت که با اون راحتی با این نیستی؟
من هر دوشونو داشتم البته از دوست بالایی مونم کمک گرفتم ولی psp go از چند لحاظ از 3000 بهتره یکیش کوچیکیشه که خیلی برای همه مهمه . خیلی راحته من نمی دونم چطور راحت نیستی . توقع دسته ps3‌روداری؟
تازه psp go‌ قسمت حرکتیش (‌شکش ) خیلی جای خوبی کار گذاشته شده. اگر 3000 دستت نگرفتی این کارو نکن
3000 باسه 5 سال ژیشه توجه میکنی .... psp go صفحه بهتری داره چون 1 سال بعدش اومده همینطور 16 گیگ رم حالا 16 گیگ رم بخر ببین چقدر میشه. همون بلوتوثش که همه میگن اشغاله من با رفیقم بازی هارو دو نفره میزنیم با بلوتوس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر