قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام خسته نباشید
اقا همینطوری میگشتم دیدم بازی هروست مون برای پی اس پی هستش ( خبرای داغ !!!!!) زد به سرم برم psp بخرم . می خوایم یه چیز خوب بخرم تفاوت 100 هزارتومانی هم انچنان مهم نیست. من هیچ اطلاعی از پی اس پی ندارم . چون نداشتم. چی بگیرم؟
مثل اینکه کپی خور و اورجینال داره اگر میشه بگین کدومش الان جدیدترینه که کپی خورم هست و اگرم قرار تو این ماها چیزی بیاد بهم بگین من صبر ایوب دارم!!!!
مرسی

كپي خور دائم بگير چون تو ايران برعكس بقيه كشور ها اورجينال كارايي زيادي نداره 1000 و 2000 كه پيدا نميشه مگر اينكه قديمي باشه الان 3000 و Go هست حالا بايد ببيني كدومو دوست داري من ميگم 3000 بهتره / Go جديدتره همه ورژن ها هم كپي خور هستن / اگه صبرتم ايوبه صبر كن ويتا بياد اون ارزش داره خريدنش.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
مرسی این 3000 با گو فرق عمدشون تو چیه و اینکه اینا همه بازی هارو ساپورت میکنن؟
چند تا بازی میشه ریخت توشون؟ هاردشون قابل ارتقاء ء؟
سوال مهمم اینه که ایا این کنسول psp 3004 حالا نمی دونم با 3000فرقی داره یا نه کپی خود دائمه یا نه. چقدر بهش هار میشه وصل کرد

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
مرسی این 3000 با گو فرق عمدشون تو چیه و اینکه اینا همه بازی هارو ساپورت میکنن؟
چند تا بازی میشه ریخت توشون؟ هاردشون قابل ارتقاء ء؟

در اندازه طرز قرار گرفتن تو دست كلان از سخت افزاري با هم فرق دارن ولي نرم افزاري هيچ فرقي ندارن

بستگي به حافظت داره البته 3000 حافظه داخلي نداره و رم ميخوره ولي Go حافظه داخلي داره و به هر دوتاشون رم ميخوره و قابل ارتقا تا 16 گيگ هم هست.

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
پس من فردا بلند شم برم یه 3000 بخرم دیگه!!!!
حرفی نصیحتی چیزی نموند؟
راستی رم چند بگیرم؟

تو كه گفتي صبر ايوب داري نميخواي وايسي ويتا بگيري؟؟
ميگي كپي خور دائم ميخوام موقت نميخوام
8GB خوبه

• Like
Reactions: پژمان

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
باشه مرسی ایوب بیچاره با من همدوره بود . اگر یکم دیگه صبر کنم منم میرم پیشش .
امان از دست یه سری ها که تو کارشون .... زیر ابی می رن وگرنه ادم انقدر محتاط نبود!!!!

• Like
Reactions: chris66001

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام دوستان تو شهر ما(کرمانشاه) psp go هستش به قیمت 230 و کپی خور.ولی زیاد باهاش راحت نیستم.psp 3000 میخوام که میگن دیگه نو پیدا نمیشه-هرچی گشتم دست دو بودن و حدود 180 هزار-

میشه یه راهنمایی بکنید؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان تو شهر ما(کرمانشاه) psp go هستش به قیمت 230 و کپی خور.ولی زیاد باهاش راحت نیستم.psp 3000 میخوام که میگن دیگه نو پیدا نمیشه-هرچی گشتم دست دو بودن و حدود 180 هزار-

میشه یه راهنمایی بکنید؟

الان ميخواي بخري ؟؟

من ميگم همون Go رو بگير جنس دست دو ارزش خريدن نداره حتي يك بار ازش استفاد شده باشه

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
حرف دوستمو کاملا قبول دارم . تو دنیا هیچی دست دومش خوب نیست مگر اینکه مجبور شی بگیری
حتی زن گرفتن
مشخص نمی کنه که اینو همیشه تو فکرت داشته باش کسی که جنس دست دوم می فروشه حتما یه چیزی هست که می خواد بفروشه وگرنه نگهش می داشت.

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
الان ميخواي بخري ؟؟

من ميگم همون Go رو بگير جنس دست دو ارزش خريدن نداره حتي يك بار ازش استفاد شده باشه

بله الان میخوام بخرم
راستی میگن قراره یه psp جدید بیا-درسته؟تاریخش مشخص نیست؟و گرافیکش بالاتره؟

اخه هم با 3000 بازی کردم هم با go-با go اصلا راحت نبودم.
و اینکه ایا تهران هم 300 نو پیدا نمیشه؟
و کسی هست اینجا که بفروشه؟(نو)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان من رفتم 3000 رمو دادم گو گرفتم یعنی 2 روز با 3000 کار کردم الانم گو دارم باید بگم خیلی بهتر از 3000 از چه لحاظ؟
مثل گوشی بنداز جیبت ببر هر جا دوست داری 3000 گندس ضایعس. این برام خیلی مهم بود.
اینایی که میگن کار کردن باهاش سخت بود من که فرقی ندیدم !!!!!!!
کاری ندارما نمی خوام طرفداری کنم ولی به عنوان یکی که user هستم می گم گو علاوه بر همه چیز شیک و خوش سفر تره حالا یکی دوست داره صفحش مثل لب تاپ من بزرگ باشه با خودشه.
210 تومان با کوفت و دردش شد 260 تومان منظورم این کیفو و محافظو ....
3000 هم بدون اونا 220 تومان همشونم کپی خور دائم
من در مقایسه بین این دو psp قاطعانه با توجه به شرایط خودم که دوست دارم راحت بزارم جیبم ببرم go رو ترجیح دادم
والسلام العلیکم :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بله الان میخوام بخرم
راستی میگن قراره یه psp جدید بیا-درسته؟تاریخش مشخص نیست؟و گرافیکش بالاتره؟

اخه هم با 3000 بازی کردم هم با go-با go اصلا راحت نبودم.
و اینکه ایا تهران هم 300 نو پیدا نمیشه؟
و کسی هست اینجا که بفروشه؟(نو)

بله قرار بیاد البته گفتنه که اخر همین سال اگر صبر کنی اون را بخری صدرصد برایت بهتره

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام دوستان میخوام یه psp 3000 m بخرم-نو پیدا میشه؟فروشگاه اینترنتی هست که مطمئن باشه؟و از تهران از کجا بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر