قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.چند تا سوال دارم:
1- psp 3000 همون اسلیم هست؟
2-کپی خور شده؟
3-بازیهاش روی umd هست یا باید بریزی روی خود psp ؟
4- قیمت خودش و بازیهاش چنده؟
5-برای خرید باید فیرمورش 3.05 یا کمتر باشه؟یا فرقی نداره؟
با تشکر!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام.چند تا سوال دارم:
1- psp 3000 همون اسلیم هست؟
2-کپی خور شده؟
3-بازیهاش روی umd هست یا باید بریزی روی خود psp ؟
4- قیمت خودش و بازیهاش چنده؟
5-برای خرید باید فیرمورش 3.05 یا کمتر باشه؟یا فرقی نداره؟
با تشکر!
1-خیر
2-اگر فرم ورش زیر 6.35 باشه یا خود 6.35 آره
3-اگر قابل هک باشه روی مموری می ریزید
4-بستگی به فروشگاهش داره!(خواستی تو پیام خصوصی بهت می گم!)
5-تا الان 6.35 هم هک شده!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
سلام دوستان.من میخوام 2 باره PSP بخرم.فقط یه چندتا کمک میخوام.

psp fat الان آک هستش؟اگر آره کدوم مدلش بهتر هست و قیمتش رو هم بی زحمت بگید. psp slim 2000 الان چند هست؟بعد یه فروشگاهی به من گفت تو ایران هنوز کپی خور نشده ولی من بهت کپی خورش رو میدم.راست گفته یا نه؟بعد میگفت بهت 280 میدم.میارزه یا داره گرون میده؟
psp go کپی خور میشه؟اگر آره قیمتش چنده؟بعد موزیک هم میشه باهاش گوش داد؟کیفیت صدا مثل fat هست؟

مرسی.

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان.من میخوام 2 باره PSP بخرم.فقط یه چندتا کمک میخوام.

psp fat الان آک هستش؟اگر آره کدوم مدلش بهتر هست و قیمتش رو هم بی زحمت بگید. psp slim 2000 الان چند هست؟بعد یه فروشگاهی به من گفت تو ایران هنوز کپی خور نشده ولی من بهت کپی خورش رو میدم.راست گفته یا نه؟بعد میگفت بهت 280 میدم.میارزه یا داره گرون میده؟
psp go کپی خور میشه؟اگر آره قیمتش چنده؟بعد موزیک هم میشه باهاش گوش داد؟کیفیت صدا مثل fat هست؟

مرسی.

در یک کلام می گم بیخیال فَت بشید (2000v1v2 هم همین طور)مگر دسته دوم از یکی بخرید!.
در حال حاضر تمام پی اس پی ها با فرم ور زیر 6.35 یا خود 6.35 هک شده هستند!
من به شما پی اس پی گو پیشنهاد می کنم که قیمتشم فکر کنم 280 اینا باشه!فقط دقت کنید فرم ورش 6.39 نباشه! هرچند فکر نکنم تو ایران این ورژن موجود باشه!ولی احتمالش هست یکی خودش آپدیت کرده باشه!(بازم می گم فرم ور یا 6.35 باشه یا زیر 6.35)

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
در یک کلام می گم بیخیال فَت بشید (2000v1v2 هم همین طور)مگر دسته دوم از یکی بخرید!.
در حال حاضر تمام پی اس پی ها با فرم ور زیر 6.35 یا خود 6.35 هک شده هستند!
من به شما پی اس پی گو پیشنهاد می کنم که قیمتشم فکر کنم 280 اینا باشه!فقط دقت کنید فرم ورش 6.39 نباشه! هرچند فکر نکنم تو ایران این ورژن موجود باشه!ولی احتمالش هست یکی خودش آپدیت کرده باشه!(بازم می گم فرم ور یا 6.35 باشه یا زیر 6.35)

بسیار سپاسگزارم ازت.فقط اینو نگفتی.یه مغازه به من گفت اسلیم 2000 تو ایران کسی نتونسته کپی خورش کنه.فقط من تونستم.280 هم بهت میدم.راست گفته یا نه؟قیمتش عادلانه هست یا نه؟بعد گفت تو جعبش هم هیچی نیست.منم ترسیدم نکنه دست 2 باشه.مگه میشه تو جعبه هیچی نباشه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بسیار سپاسگزارم ازت.فقط اینو نگفتی.یه مغازه به من گفت اسلیم 2000 تو ایران کسی نتونسته کپی خورش کنه.فقط من تونستم.280 هم بهت میدم.راست گفته یا نه؟قیمتش عادلانه هست یا نه؟بعد گفت تو جعبش هم هیچی نیست.منم ترسیدم نکنه دست 2 باشه.مگه میشه تو جعبه هیچی نباشه؟[/B]
وایِِِِ من این ملت ایران چرا اینطوری می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آموزش هک کردنش رو خودم تو سایت قرار دادم!همه هم استفاده کردن!
در یک کلام از طرف نخرید.!تو جعبه فقط دستگاه هست با شارژر با باتری با یه یوزر منومال همین
ولی قیمتش درست هست!
کپی خور دائم اصلا نخرید استوک هست!!!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
وایِِِِ من این ملت ایران چرا اینطوری می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آموزش هک کردنش رو خودم تو سایت قرار دادم!همه هم استفاده کردن!
در یک کلام از طرف نخرید.!تو جعبه فقط دستگاه هست با شارژر با باتری با یه یوزر منومال همین
ولی قیمتش درست هست!
کپی خور دائم اصلا نخرید استوک هست!!!!
سلام دوست عزیز.خدا خیرت بده:dبعد یه سوال دیگه.وقتی قیمت این با psp go برابر هست به نظر شما بهتر نیست go بخرم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان به نظر شما من الان برم psp go بخرم یا صبر کنم psp2 بیادش اون را بخرم به نظره شما من باید چه کار کنم بد جوری وسوسه شدم برم بخرم یا صبر کنم:">
ممنون میشم کسی جواب بده:d

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
سلام

من یه وی دارم با 15 بازی و اسپورت پک و قابلیت اجرای دیسک

به نظرتون میارزه با پی اس پی کپی دائم احتمالا 2000 عوض کنم ؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان به نظر شما من الان برم psp go بخرم یا صبر کنم psp2 بیادش اون را بخرم به نظره شما من باید چه کار کنم بد جوری وسوسه شدم برم بخرم یا صبر کنم:">
ممنون میشم کسی جواب بده:d

سلام

من یه وی دارم با 15 بازی و اسپورت پک و قابلیت اجرای دیسک

به نظرتون میارزه با پی اس پی کپی دائم احتمالا 2000 عوض کنم ؟

جواب برای جفتتون!اگر به امید بازی ها جدید هستید این کار رو نکنید ولی اگر می خواهید بازی های قدیمی رو بازی کنید این کارهایی که گفتید انجام بدید!

در هر صورت من جای شما بودم صبر می کردم برای PSP2

• Like
Reactions: ExMusic

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
جواب برای جفتتون!اگر به امید بازی ها جدید هستید این کار رو نکنید ولی اگر می خواهید بازی های قدیمی رو بازی کنید این کارهایی که گفتید انجام بدید!

در هر صورت من جای شما بودم صبر می کردم برای PSP2

ممنونم از جوابت همون صبر میکنم که psp2 بیاد :x:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر