قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
من يه psp 3000 دارم.تميز وسالمه.با كاور ژلاتيني.دسته ي نگهدارنده.رم اصل سوني 8 gig
10 تا dvd بازي

يه هدفون philips

ميدم 190

2 ماهه خريدم
اقا دستگاهت مشکل یا خط خش زیاد داره؟؟
اگه نداره ارزون نفروش چون الان اکش رفته تو مرز 270تومن

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
سلام به همه دوستان من يه سوال داشتم الان موقع خوبى برا خريدpsp ‎هست يانه
واكه نه جقدربايد صبركنم و جه ماهى بهتره?
الان قیمت psp 3000اکش تو مرز 270000تومن رفته
قیمت های کنسول از اوائل سال نوی میلادی رفته بالا

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
خوب بس به نظرتون جقدر ديكه بايد صبر كنم ??
باید خیلی صبر کنی!!نهایت تا 2ماه بعد عید نوروز باید تحمل کنی
چون این افزایش قیمت کنسولها به خاطر سال نوی میلادی و افزایش قیمت جهانی کنسول محسوب میشه و ایرانی های از خدا خواسته قیمت تا می تونن می برن بالا و این یه طرف قضیه--طرف دیگه قضیه یه مدت بعد تمامی تعطیلات سال نو میلادی بازم قیمت ها پایین میاد از اون طرف عید نوروز میشه مدرسه ها تعطیل و یه تعداد زیادی هستن تو عید کنسول می خرن و این قضیه باعث میشه که مغازه دارها و واردکننده های کنسول قیمت بازم ببرن بالا
شما اگه عجله داری بخر چون احتمال داره قضیه یارانه تاثیر داشته باشه و بازم قیمت ها بالا بیاد

ALEXY

کاربر سایت
Aug 22, 2010
48
سلام آقا من NOOB هستم یه خورده

360 دارم میخوام PSP بخرم مغازه داره گفت 3000 کپی خور هستش از نوع دایم 240 قیمت داد چکار کنم؟ :(

ALEXY

کاربر سایت
Aug 22, 2010
48
در یک کلام می گم کپی خور دائم نگیر!(استوک هست!)

ممنون حاجی ولی چندتا سوال دارم

1: از کجا بفهمم که REFERBISH یا استوک هستش؟
2: چه ورژنی با چه مشخصاتی بگیرم؟
3: لوازم جانبی چیا داره؟
4: از کجا بفهمم که اصلا 3000 هستش؟
5: از چه راهیی بفهمم که کپی خور دایم یا موقت هستش؟
6: ســـــــرت سلامت اگه جواب بدید :d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ممنون حاجی ولی چندتا سوال دارم

1: از کجا بفهمم که REFERBISH یا استوک هستش؟
2: چه ورژنی با چه مشخصاتی بگیرم؟
3: لوازم جانبی چیا داره؟
4: از کجا بفهمم که اصلا 3000 هستش؟
5: از چه راهیی بفهمم که کپی خور دایم یا موقت هستش؟
6: ســـــــرت سلامت اگه جواب بدید :d
1-کپی خور دائم یعنی رفرش
2-هر ورژنی عشقت می کشه همش هک شده ولی زیر 5.03 یا خود 5.03 باشه بهتر هست!
3-تو سایت خود سونی نگاه کنید!
4-یه سرچ تو گوگل بزن 3000 برات n ا عکس میاره!
5-اول بذارید فروشنده هر کاری می خواد بکنه بعد که خواست تخویل بده به شما روشن کنید پی اس پی رو بعد دکمه select رو بزنید یه منویی باز می شه!بعد خاموش کنید باتری رو در بیارید بزنید جا روشن کنید دوباره دکمه select رو بزنید اگر منو دوباره اومد یعنی دائم هست اگر نه موقت!

ALEXY

کاربر سایت
Aug 22, 2010
48
1-کپی خور دائم یعنی رفرش
2-هر ورژنی عشقت می کشه همش هک شده ولی زیر 5.03 یا خود 5.03 باشه بهتر هست!
3-تو سایت خود سونی نگاه کنید!
4-یه سرچ تو گوگل بزن 3000 برات n ا عکس میاره!
5-اول بذارید فروشنده هر کاری می خواد بکنه بعد که خواست تخویل بده به شما روشن کنید پی اس پی رو بعد دکمه select رو بزنید یه منویی باز می شه!بعد خاموش کنید باتری رو در بیارید بزنید جا روشن کنید دوباره دکمه select رو بزنید اگر منو دوباره اومد یعنی دائم هست اگر نه موقت!
آقا دستت درد نکنه آرزو دارم خدا کنه این سالها به حق پنج تن الهی آمین>:d<

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
در یک کلام می گم کپی خور دائم نگیر!(استوک هست!)
با عرض معذرت از اساتید ولی 3000 اصلا کپیخور دائم نمیشه، میشه؟
.
.
.
به نظر من اگه PSP Go بگیری بهتره چون کیفیت مونیتورش بیشتره، اندازش بهتره و یه مموری 16 گیگ داره که حدود 70 تومن می ارزه و از این مموریهای بی کیفیت بازار هم نیست. حتی خودم موقعی که هنوز هک نشده بود همین رو انتخاب کردم.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
با عرض معذرت از اساتید ولی 3000 اصلا کپیخور دائم نمیشه، میشه؟
.
.
.
به نظر من اگه PSP Go بگیری بهتره چون کیفیت مونیتورش بیشتره، اندازش بهتره و یه مموری 16 گیگ داره که حدود 70 تومن می ارزه و از این مموریهای بی کیفیت بازار هم نیست. حتی خودم موقعی که هنوز هک نشده بود همین رو انتخاب کردم.
کی اصلا گفته 3000 کپی خور دائم می شه؟!:-/

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121

king of game

کاربر سایت
Aug 11, 2009
23
سلام میشه کمکم کنین

سلام به همگی
دوستان من الان تقریبا 6 سال پی اس پی اسلیم 2000 از نوع کپی خور اصل دارم مال اوایل سال 2005 مشکلم با ظاهرش صفحه محافظ ( قاب پی اس پی رو میگم ) ال سی دی خیلی خش دار شده باید تعویض شه + اینکه ال سیدیش شدیدا از کیفیت افتاده که اونم باید تعویض شه موندم چیکار کنم یه نوشو بخرم که فکر نکنم تو بازار باشه دست دوم تمیز بازم دودلم چو.ن تاحالا هیچ گیمی و برنامه و .......... و نشده باهاش باز نکنم سیستمم درست درست ولی ظاهرش GO TO GET شده این طور که پرسیدم تعویض ال سی دی میشه 80 و یه قاب فابریک هم میشه 40 تازه باتریشم دیگه درست و حسابی شارژ نگه نمیداره اونم باید عوض کنم
موندم یه دونه بخرم اینو رد کنم بره یا همینو سرو سامون بدم فکر کنم با باتری 140 آب بخوره برام مگه خودش الان چنده؟ اینا قیمت تبریز
دودلم نمیتونم به هرسیستمی که بیرون میدن اعتماد کنم + اینم دیگه داره کم کم همه جاش ایراد میده
تازه یه بارم اسپیکر راستش خراب شده بود که تعویض کردم اونم الان یکمی جز جز میکنه
راستی پی اس پی گو الان چنده کپی خر شده

آخرین ویرایش:

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
سلام به همگی
دوستان من الان تقریبا 6 سال پی اس پی اسلیم 2000 از نوع کپی خور اصل دارم مال اوایل سال 2005 مشکلم با ظاهرش صفحه محافظ ( قاب پی اس پی رو میگم ) ال سی دی خیلی خش دار شده باید تعویض شه + اینکه ال سیدیش شدیدا از کیفیت افتاده که اونم باید تعویض شه موندم چیکار کنم یه نوشو بخرم که فکر نکنم تو بازار باشه دست دوم تمیز بازم دودلم چو.ن تاحالا هیچ گیمی و برنامه و .......... و نشده باهاش باز نکنم سیستمم درست درست ولی ظاهرش GO TO GET شده این طور که پرسیدم تعویض ال سی دی میشه 80 و یه قاب فابریک هم میشه 40 تازه باتریشم دیگه درست و حسابی شارژ نگه نمیداره اونم باید عوض کنم
موندم یه دونه بخرم اینو رد کنم بره یا همینو سرو سامون بدم فکر کنم با باتری 140 آب بخوره برام مگه خودش الان چنده؟ اینا قیمت تبریز
دودلم نمیتونم به هرسیستمی که بیرون میدن اعتماد کنم + اینم دیگه داره کم کم همه جاش ایراد میده
تازه یه بارم اسپیکر راستش خراب شده بود که تعویض کردم اونم الان یکمی جز جز میکنه
راستی پی اس پی گو الان چنده کپی خر شده

سلام اين تاپيك براي قيمته! نه براي... :d

دوست عزيز شما سعي كنيد كه اصلا خرج pspتون نكنيد!(نظر شخصي من) چون واقعا ارزش نداره! بجاش اگه بتونيد يه 3000 يا go بگيريد به صرفه تره.
psp go بين 250 تا 270
psp 3000 بين 225 تا 240

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر