قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آقا جميل اگر فرض كنيم قيمتي كه قبل از شما زده شده يعني 264 تومن براي آركيد لوازمش قلابيه بنابراين شما با 6تومن اختلاف قيمت باايشون لوازم اصلي داريد ميديد؟
چندروز پيش يه سري فروشنده كه نميخواستن كاهش قيمتها رو قبول كنن ميگفتن اينايي كه ارزون ميدن جنسشون refresh شده است.!!!!
نميدونم شايد هم چون ما تو تجارت نيستيم ازاين چيزها سر در نمياريم.:confused:
جابجا کردن یک دسته تقلبی و اصل 10 تومن براشون سوده-و غیر از اون چیز دیگه ای رو نمیتونن تقلبی بدن!
همون بس نیست؟؟؟
(البته شما یک دستگاه مخری ولی اونا برای 1000 تا دستگاه این کارو انجام میدن)!!!
1000*10000=؟؟؟
که از اونور هم دسته اورجینال رو که براشون به قیمت دسته تقلبی مثلا 30 تومن تموم شده میفروشن 40 تون!
شما هم میخری از اونور هم 10 تومن سوده!!!
حالا به نظرت 20 میلیون کم پولی میشه؟سودی کاملا مفت و روا به حلقوم !

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
جابجا کردن یک دسته تقلبی و اصل 10 تومن براشون سوده-و غیر از اون چیز دیگه ای رو نمیتونن تقلبی بدن!
همون بس نیست؟؟؟
1000*10000=؟؟؟
که از اونور هم دسته اورجینال رو که براشون به قیمت دسته تقلبی مثلا 30 تومن تموم شده میفروشن 40 تون!

اگر دسته اصل و قلابی با هم 10 تومن اختلاف داشته باشن عوض کردن دسته داخل پک با قلابی یعنی ضرر . هیچ کسی دسته ای که بسته بندی نباشه رو نو حساب نمیکنه و به عنوان نو نمیخره . طرف باید دسته قلابی رو از بسته بندی باز کنه بزاره توی جعبه XBox در حالی که دسته اصلی داخل پک توی 1 پلاستیکه . وقتی کسی این کارو میکنه که بخواد دسته اصلی که بر میداره بفروشه و دسته باز رو بیشتر از 25 تومن نمیخرن .

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
همون بس نیست؟؟؟
1000*10000=؟؟؟
پس نتيجه ميگيريم كه اينهمه هياهو براي اصل بودن لوازم فقط مربوط به دسته بازي ميشه.
بنابراين از دوستان ميخواهيم اگر كنسول مي خوان بخرن ازاوني بخرن كه ارزونتر ميده ولي روش تشخيص اصل از قلابي دسته رو ياد بگيرن.
فقط دونكته باقي ميمونه
1.اينكه بگن خريدار نميتونه تشخيص بده چون تجربه نداره كه دراينصورت براي جنسي كه گرونتر فروخته ميشه هم اين موضوع صادقه يعني خريدار باوجود تهيه گرانتر پك كنسول از كجا بدونه دسته واقعا اصله؟؟؟
2.نوشته هاي بالا وقتي پذيرفتني است كه حرف دوستمون در مورد قلابي بودن فقط دسته صحت داشته باشه.
درآخر
فروشنده هاي كنسول بگن اين عدد 1000 كه ايشون گفتن ميتونه حقيقت داشته باشه؟
يعني اگر 1000 رو حتي براي يكسال درنظر بگيريم
يك فروشنده خاص در ماه حدود 90 كنسول ودر روز 3 تا كنسول ميتونه بفروشه؟
يعني شماها مثلا آركيد كه 200 هزارتومنه خارج از كشور،بگيريم تا1يران برسه 220 تومن حساب كنيم در هركنسول 50تومن سود بكنيد در روز 150هزارتومن ودرماه چهار ميليون وپانصد هزارتومن درآمد فقط از كنسول بازي داريد؟
اين البته براي كسايي محاسبه شده كه اينترنتي ميفروشند.اونايي كه مغازه دارند قضيه اش فرق ميكنه.

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
چطور میگید کنسولها رفرش شدن !
این کنسولهای جدید که همه مادر برد جدید دارن و cpu و gpu هر دو 65 نانومتری و هنوز خرابی به اون صورت نداشته که بخوان بدن تعمییر کنن و ازش رفرش در بیارن !
اون موقع که آرکید بود 240 تومن چرا کسی نمی گفت رفرش شده هست !
دلیل ارزون شدن هم یه چیزه ! بازار کساد این ماه اونم به علت امتحانات , دم دم های عید و تابستون دوباره همون آش و همون کاسه هست !

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
همین الانشم الیت تو سایت خود ایکس باکس 200 دلاره
یگیش به من نشون میدی...؟؟؟؟:biggrin1:
مرد مومن الان قیمت الیت با دبی یکی شده....
200 یورو یعنی 294 هزار تومن....
200 دلار کجا بود....؟؟؟
قیمت امروز :
ارکید 265
الیت : 330
تبدیل شده...!

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
یگیش به من نشون میدی...؟؟؟؟:biggrin1:
مرد مومن الان قیمت الیت با دبی یکی شده....
200 یورو یعنی 294 هزار تومن....
200 دلار کجا بود....؟؟؟
قیمت امروز :
ارکید 265
الیت : 330
تبدیل شده...!

راست میگی ندیدم واحد پول رو البته یورو هم نیست پوند هستش حالا ما که 340 گرفتیم!البته من سری اول حدود 400 پول دادم که به سلامتی سه چراخ شد و بعد ایکس کلمپ 6-7 ماهی کار کرد بعدم تصویر نداشت دیگه!تا الان دوباره طلبه شدم بگیرم!ولی الیت گرون میشه تو اسفند!

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
اگه بالا نره پایینم نمیاد همین الانشم الیت تو سایت خود ایکس باکس 200 دلاره اونوقت ما تقریبا داریم دو برابر پول میدیم! جریان ماشین خریدنه که 110 درصد قیمت اصلی پول میدیم تو ایران!
بهانه هم گمرکه!

آقا کنسولت رسید یه خبری بده که چجوره , راضی هستی یا نه و ...

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
دوستان لطفآ به این شایعات توجه نکنید که رفرش شده و قلابیه و فلان و .... همه اینها برای بازار گرمیه ، مثل وقتی که می گفتن درایو های جدید کپی نمیشن ، دیدین که نتیجش 1 ماه گرونی بود و الان هم دوباره ارزون شده .
من هم اگر اون بالا گفتم به شرط اصل بودن برای حرفهایی بود که پشت سرمون زدن و می زنن ، اصلآ منظورم با شخص یا فروشگاه خاصی نبوده ، راجع به جنس هیچ کسی هم هیچ نظری ندارم و نمی دم .
یکی قدرتشو داره قیمت پایین تر میده ، یکی نداره ( مثل ما ;) ) نمیتونه پایین تر بده .

اینم قیمتای امروز 4 شنبه :

آرکید 268
الیت 330

موفق باشید

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
دوستان لطفآ به این شایعات توجه نکنید که رفرش شده و قلابیه و فلان و .... همه اینها برای بازار گرمیه ، مثل وقتی که می گفتن درایو های جدید کپی نمیشن ، دیدین که نتیجش 1 ماه گرونی بود و الان هم دوباره ارزون شده .
من هم اگر اون بالا گفتم به شرط اصل بودن برای حرفهایی بود که پشت سرمون زدن و می زنن ، اصلآ منظورم با شخص یا فروشگاه خاصی نبوده ، راجع به جنس هیچ کسی هم هیچ نظری ندارم و نمی دم .
یکی قدرتشو داره قیمت پایین تر میده ، یکی نداره ( مثل ما ;) ) نمیتونه پایین تر بده .

اینم قیمتای امروز 4 شنبه :

آرکید 268
الیت 330

موفق باشید

اين قيمتي كه شما دادي توپخونم پيدا ميشه و كپي خور با اين قيمت هست ؟

Go

کاربر سایت
Nov 19, 2009
2
همون بس نیست؟؟؟
1000*10000=؟؟؟
رو چه حسابی اونی که 264 میده قلابی و کسی که گرونتر اصل هست ؟
اتفاقا کسی که 264 میده کارش از همه درست تره چون مستقیما خودش از چین وارد میکنه !
ناراحت نشی ولی عجب شعری گفتیا !!!:sick:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر