قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اینطوری که الیت خیلی بیشتر میارزه!
هم هارد 120 گیگ داره هم لوازم جانبی های دیگه!
-------------------------------------------------------
دوستان الیت تو جعبش کابل VGA نداره؟

mehdi20001

کاربر سایت
Jul 18, 2008
136
با سلام خدمت دوستان گرامی خسته نباشید اگه ممکن هست شماره ی مغازه ای که این قیمت را داده به من بدید تا بگیرم دوستان من برای اولین بار دیشب ایکس باکس 360 بازی کردم و خوش امد از مدلاشم هیچی سر در نمی یارم اگه می گید نمی ارزد پس چه مدلی بگیرم ممنون

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
با سلام خدمت دوستان گرامی خسته نباشید اگه ممکن هست شماره ی مغازه ای که این قیمت را داده به من بدید تا بگیرم دوستان من برای اولین بار دیشب ایکس باکس 360 بازی کردم و خوش امد از مدلاشم هیچی سر در نمی یارم اگه می گید نمی ارزد پس چه مدلی بگیرم ممنون

سلام
ینی چی نمی ارزه چه مدلی بگیرم
دو پهلو سوال میکنی عزیزم چرا
دو مدل
ارکید بدونه هارده
الیت که هارد داره بجز باندلاش

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان

دوست عزیز پیشنهاد من به شما این است که یک کنسول الیت بگیرید
حتی اگر نخواهید از هارد استفاده کنید به راحتی با قیمتی بیش از اختلاف این دو مدل قادر به فروش هارد کنسولتون هستید

آخرین ویرایش:

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
حتی اگر نخواهید از هارد استفاده کنید به راحتی با قیمتی بیش از اختلاف این دو مدل قادر به فروش هارد کنسولتون هستید
عيب الايت نداشتن حافظه داخلي است

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
دوست عزیز مثلا حافظه داخلی به چه درد الیت میخوره که شما میگی عیب . الیت خودش 120 GB هارد داره.بعد 512 MB مموری داخلی میخاد چه کار. مگه گوشی موبایله:biggrin1:
شما پست ایشون رو کامل نخوندید :
عيب الايت نداشتن حافظه داخلي است
بعدشم در کل دوستان جای اینگونه سوالات تو این تاپیک نیست ;) اینجا فقط باید قیمت اعلام و یا درخواست کنید

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
بچه ها دلیل بالا پایین شدن قیمت تا 100 تومن چیه ؟ چند وقت پیش 240 تومن بود الان 340 ...! کسی میدونه ؟

راستش اینکه دلیلش چیه یا اصلا دلیلی داره یا نه در اصل موضوع فرق نمی کنه:(( ولی من شخصا حدس می زنم به دلیل ban-wave سختگیرانه ی امسال خیلی از بچه ها که لایو باز بودن کنسولاشون بن شده برای همین کنسول رو فروختن هارد رو نگه داشتن و می خوان(می خواستن) یه آرکید بگیرن.بقیه اش هم داستان همیشگیه عرضه و تقاضاست دیگه:smile:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
من شنیدم که این قیمتهای پایین به این دلیل که قطعات جانبی اصل رو با غیر اصل تعویض میکنند.با یک مغازه دار شیرازی هم صحبت میکردم همینو میگفت.بخاطر همینه که قیمت الیت ارزون شده؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هر وقت بخوان کم کنن- کم میکنن! تا 15 اسفند کم شد شد!نشد باید یک مه رو صبر کنی- بعدش از اردیبهشت تا 15 خرداد-تو این بازه هم امکان داره کم بشه!نشه دیگه میره بالا -بالاتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر