قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
اگه 230-40 بود يه چيزي 310:laughing:
كسي نميره خارج از كشور بياره؟
مفت خور جماعت همين ديگه.
شاخ و دم نميخواد.
شما فکر کردی تو دبی قیمت آرکید چنده؟ تو دبی آرکید قیمتش 250 تومنه. کلی پول کرایه و باربری و گمرک میخوره. فروشنده ها بی تقصیر هستند. قیمت الان تو دبی بالاست.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما فکر کردی تو دبی قیمت آرکید چنده؟ تو دبی آرکید قیمتش 250 تومنه. کلی پول کرایه و باربری و گمرک میخوره. فروشنده ها بی تقصیر هستند. قیمت الان تو دبی بالاست.
عزيز اين قيمت ماله تكي هست كه شما بخواي بخري!!
اگه اين كاره باشي و بخواي مثلا توي يه بار 50 تا كنسول بياري تا 200 هم ميتوني بياري!!

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من كه دبي نميگم.
من دارم بر اساس قيمت جهاني نمايندگي microsoft ميگم كه اين ها دارن اركيد از الايت كه تو سايتش 299$ خورده گرون تر ميدن.

البته ما نبايد ملاك بر 299$ بگيريم.
ولي اگه اين جا نمايندگي داشت حالي ميداد.:biggrin1:
پشت شهرداري هم از نمايندگي ارزونتر ميداد اون موقع:laughing:

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
اينا براي فتحي هست :

ایکس باکس 360 ارکید 310 تومان با مادر بورد جاسپر کپی شده
ایکس باکس 360 الیت (New Pack) با مادر بورد جاسپر 360 هزار تومان
سلام دوستان.
اين كه خيلي گرونه!!!شما مطمئني همين طور هستش؟؟؟
من 2 ماه پيش 360 آركيد 250 خريدم.
بعد فرق اركيد و اليت فقط 50 هزارتومان شده؟؟:confused:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
عزيز اين قيمت ماله تكي هست كه شما بخواي بخري!!
اگه اين كاره باشي و بخواي مثلا توي يه بار 50 تا كنسول بياري تا 200 هم ميتوني بياري!!

دوسته من شماهم تو ایران میخوای یه دونه کنسول بخری که قیمتش اینه
پنجاه تا که نمیخوای بخری که اون قیمت بهتون بدن

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خوب دوست عزيز من اگه منظور منو متوجه شده باشي اون مغازه داري كه ميخواد از دوبي جنس بياره كه فقط 1 دونه براي شما نمياره كه!!
ميره حداقل 50 تا جنس مياره كه براي بعدي شما هم داشته باشه!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

اقا باز شما شروع کردی؟
یا واقعا اطلاع ندارید یا اینکه از قصد اطلاعات غلط میدید فروشنده ای چیزی هستید!
عزیز من افرادی که کنسول رو وارد میکنن واسشون همون 200 دلار یا شایدم کمتر در بیاد! چون تعداد میخرن.
از اونور مطمعن باش خیلی هاشون گمرکی نمیدن و یا انقدر دمشون کلفت هست که راحت وارد کنن یا اینکه قاچاقی میارن.که احتمال اولی خیلی بیشتره.
الان باید ارکید رو 260-270 بدن! تازه بازم گرونه! نه دیگه 310!!!!!
چطور توی الیت ها یا PS3 ها میتونن قیمت رو مثل ادم بیارن پایین سره ارکید نمیتونن؟!
واقعا هیچ دلیل قانع کننده ای برای این قیمت ارکید نمیتونم بیارم! چون دزدی نا محسوس.
البته احتمال میدم این سری که جنس بیارن ارکید هم یکم ارزونتر بشه! همونطور که قبلا گفتم تا دی ماه قیمت ها بهتر میشه.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام دوستان.
اين كه خيلي گرونه!!!شما مطمئني همين طور هستش؟؟؟
من 2 ماه پيش 360 آركيد 250 خريدم.
بعد فرق اركيد و اليت فقط 50 هزارتومان شده؟؟:confused:
از کجا خریدی ما هم بریم بخریم

دبی الان این قیمت نیست

البته برد جاسبر

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قیمت اصلی کنسول 200 دلار هست که خیلی بالا بگیریم میشه 190
اینا تعدادم میارن که کمتر میشه و 200 هم بفروشن رو هر دستگاه حداقل 20 تومن رو سود کردن
به نظرم بعد از بن شدن خیلیا دوباره دارن کنسول میگیرنو مشتریشون بیشتر شده و در نتیجه کاه بیشتر ...
مطمئنا قیمتا باید تا یکی دو ماه اینده و قبل عید پایین تر بیاد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا باز شما شروع کردی؟
یا واقعا اطلاع ندارید یا اینکه از قصد اطلاعات غلط میدید فروشنده ای چیزی هستید!
عزیز من افرادی که کنسول رو وارد میکنن واسشون همون 200 دلار یا شایدم کمتر در بیاد! چون تعداد میخرن.
از اونور مطمعن باش خیلی هاشون گمرکی نمیدن و یا انقدر دمشون کلفت هست که راحت وارد کنن یا اینکه قاچاقی میارن.که احتمال اولی خیلی بیشتره.
چطور توی الیت ها یا PS3 ها میتونن قیمت رو مثل ادم بیارن پایین سره ارکید نمیتونن؟!
واقعا هیچ دلیل قانع کننده ای برای این قیمت ارکید نمیتونم بیارم! چون دزدی نا محسوس.
البته احتمال میدم این سری که جنس بیارن ارکید هم یکم ارزونتر بشه! همونطور که قبلا گفتم تا دی ماه قیمت ها بهتر میشه.

بخوايم يه مقدار هم باهاشون مهربون باشيم،همه فروشنده ها خودشون وارد كننده نيستن.پس هزينه مي بره براشون.ممكنه از گمرك بيارن.اگر از گمرك وارد بشه كه هزينه مي خوره خفن.دستگاهي حداقل 20 هزار تومان روش گمركي مي خوره.بعد هم هزينه حمل و نقلش تا محل خود فروشگاه و اينا هم هست... نبايد خيلي هم اينطوري فكر كرد :biggrin1: بعضيا ديگه هزينه تاكسي و اينا هم ميزنن روش.

قیمت اصلی کنسول 200 دلار هست که خیلی بالا بگیریم میشه 190
اینا تعدادم میارن که کمتر میشه و 200 هم بفروشن رو هر دستگاه حداقل 20 تومن رو سود کردن
به نظرم بعد از بن شدن خیلیا دوباره دارن کنسول میگیرنو مشتریشون بیشتر شده و در نتیجه کاه بیشتر ...
مطمئنا قیمتا باید تا یکی دو ماه اینده و قبل عید پایین تر بیاد

اتفاقا نزديك عيد خريد بيشتر ميشه،قيمت هم ميره بالاتر.بهترين حالت خريد توي بهمنه.
اكثرا از دوبي وارد مي كنن كه دوبي هم آركيد 190 در مياد.تا برسه اينجا خيلي خوشحال باشيم بگيم تا برسه دستشون هر دستگاه 220-230 اينا در بياد...شايد بيشتر از اينا هم در بياد...

البته اينا همش احتمالاته.كسي دقيقا از هزينه هاي اينا سر در نمياره.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اتفاقا نزديك عيد خريد بيشتر ميشه،قيمت هم ميره بالاتر.بهترين حالت خريد توي بهمنه.
اكثرا از دوبي وارد مي كنن كه دوبي هم آركيد 190 در مياد.تا برسه اينجا خيلي خوشحال باشيم بگيم تا برسه دستشون هر دستگاه 220-230 اينا در بياد...شايد بيشتر از اينا هم در بياد...

البته اينا همش احتمالاته.كسي دقيقا از هزينه هاي اينا سر در نمياره.
مگه پارسال عید نبود که ارکید تا 220-230 اومده بود پایین!همون اوایلی که جاسپر اومد و اون آقای خوش قول سر همه بچه ها کلاه گذاشت
اینا 200 هم بدن سودشون رو کردن ولیکن اینا طمعشون بیش ازین حرفاست

يكي ميشه بگه چند نوع ايكس باكس داريم و .... ؟
حالا براي اينكه تو تكرار مكررات نشه ، شماها كه اهل فن هستيد لطفا بگيد قيمت هاي اين تاپيك كاملا به روز هستش يا نه
قیمتا رو هر روز بچه ها همینجا میگن
اون قیمتا توی اون تاپیک قدیمیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر