قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
امروز از دبي برگشتيم
باندل MW2بعلاوه دوتا بازي اضافه ميشد حدود 420 هزارتومن.
حيف خانواده نذاشت بخرم.:(
باندل MW2 خودش 250 گيگ هارد و بازي MW2 ويه دسته اضافه رو داره.اينا دوتا بازي هم روش گذاشته بودن با اون قيمتي كه گفتم ميفروختن.
فروشگاه Jacky sدر سيتي سنتر ديره.
كلا بخاطر كريسمس قيمتاشون مناسب بود .آركيد هم با يه دسته اضافه ودوتا بازي كه خود فروشگاه روش گذاشته بود 245 هزارتومن بود.
بنابراين درايران هم اصولا بايد قيمتها افت بكنه.
دمت گرم!خبر خوبی بود!
می گم شما نمی دونید اگه مثلا تو دبی یا سوریه یکی یه 360 آرکید بگیره گمرک چقدر میاره روش؟

HHM

کاربر سایت
Dec 22, 2009
49
دمت گرم!خبر خوبی بود!
می گم شما نمی دونید اگه مثلا تو دبی یا سوریه یکی یه 360 آرکید بگیره گمرک چقدر میاره روش؟

فکر نمیکنم برای یک دستگاه گمرک بگیرن من از دبی چند بار برای خودم چیز میز خریدم کاری باهام نداشتن .

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
يكي بياره كه نه

نگاه ميكنن به پاسپورت بعدش اگه دفعه ي دومت هست كه به خارج از كشور رفتي پول گمرك ميگيرن.*

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
يكي بياره كه نه

نگاه ميكنن به پاسپورت بعدش اگه دفعه ي دومت هست كه به خارج از كشور رفتي پول گمرك ميگيرن.*

:smile:
ربطی نداره...
اگه از معافی پاس استفاده کرده باشی یه بار...بار دوم پول میگیرن...در ضمن واسه یه دستگاه گمرکی نمیگیرن...;)

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
ببخشید شما تاریخ ساخت این الیتها رو میدونید ؟
عزیز توی بار که میاد تاریخ همه یکی نیست . هم برج 9 به قبل داره ، هم برج 9 به این طرف .
درایو ها هم همینطور ، بعضی ها دریاو جدید دارن ، بعضی ها هم همون درایو های قبلی روشون هست . اما زیاد نیستن ، مثلآ 100 تایی که ما بخریم شاید توش 10 تا هم درایو جدید نباشه .
به هر حال ما کنسول ها رو کپی خور می کنیم ، اگر کسی بخواد کپی خور نشده هم براش کنار میزاریم .

mzr-game

کاربر سایت
Mar 16, 2009
39
نام
مازیار
سلام دوستان من میخوام کنسولمو بفروشم یکی از مغازه دارای اهواز گفت 200 میخوامش میخواستم بدونم قیمتا داره میره بالا که طرف
این قیمت گفت؟!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام دوستان من میخوام کنسولمو بفروشم یکی از مغازه دارای اهواز گفت 200 میخوامش میخواستم بدونم قیمتا داره میره بالا که طرف
این قیمت گفت؟!
مشخصاتش رو بده حداقل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر