قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
دوستان این هم قیمت فروشگاه فتحی:
سری جدید ایکس باکس ارکید (با مموری داخلی 512 و پاور های کوچکتر یا همون اسلیم) 265 هزار تومان
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر 390 هزار تومان
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد فالکون 370 هزار تومان

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
دوستان به نظرتون همين 265 رو برم بخرم يا بازم صبر كنم ارزون شه؟؟:confused:
شما اگه برات 20 - 25 مهمه حداکثر تا آخر مهر صبر کن مثل دیگران ! اگر هم نه برو بخر ! من خودم واقعیتش دیگه صبرم تموم شده ! این فروشنده ها هم هفته ای 5 تومن اونم با زور قیمت ها رو دارند کاهش میدن ! من احتمالا فردا یه آرکید میگیرم ( به نظر من 20 تومن ارزش 1 ماه صبر کردن رو نداره !)

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
شما اگه برات 20 - 25 مهمه حداکثر تا آخر مهر صبر کن مثل دیگران ! اگر هم نه برو بخر ! من خودم واقعیتش دیگه صبرم تموم شده ! این فروشنده ها هم هفته ای 5 تومن اونم با زور قیمت ها رو دارند کاهش میدن ! من احتمالا فردا یه آرکید میگیرم ( به نظر من 20 تومن ارزش 1 ماه صبر کردن رو نداره !)
1 شنبه بگیر...
قیمتای ما یه خورده میشکنه...
جاهای دیگه هم احتمالا همینجوریه....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
تا آبان ماه که صد در صد از اینی که هست خیلی ارزون تر میشه شاید کمتر از 230 که دوستمون گفت هم بشه تازه تازه آبان که شروع بشه بازیها شروع میشه اومدنشون پس فعلا عجله نکنین برای خرید.امیدوارم مغازه دارا از امسال عبرت بگیرن(که بعیده) که تابستون سال دیگه قیمت هاشون رو الکی گرون نکنن

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
سلام

عزیز مسئله اعتماد خیلی مسئله مهمی هست چون واقعا افرادی امثال شامی فضای بی اعتمادی رو ایجاد کردن و الان همه ترسیده شدن چون من خودم به شخصه پولی که الان جور کردم برای خرید رو خیلی به زحمت به دست اوردم و باید قبول کنی که واقعا خیلی سخته کسی بخواد پولش رو بریزه بدون اینکه مکان مشخصی از طرفش بدونه
اگه شما مشکلی نداشته باشی فکر میکنم خیلی ها حاضر باشن که تو یکی از همین سایتا مثل بازی سنتر و پرشن تولز کسایی مثل من که میخوان خرید کنن پولو بدن دست مدیر بعد از اینکه شما ارسال کردی و به دست مشتری رسید مدیر پولو به حساب شما انتقال میده
سلام
دوست عزیز من متوجه هستم فرمایش شما رو .
این کار هم ممکنه که شما پول رو به مدیر سایت بدین ، اما همین انتقال پول خودش هم ضرری رو به من و مدیر سایت میزنه (منظورم کارمزد های انتقال بانکی هست، هر چقدر هم که کم باشه) و مستلزم اعتماد دو جانبه هست . اما این کار رو بنده با مدیر سایت Sellule انجام دادم ، این سایت که فقط فروشگاهش در اختیار بنده هست چون با مدیرشون حساب های کاری دارم برام میصرفه که پول چندین فروش رو یکجا از ایشون بگیرم که کارمزد فقط 1بار باشه.

جناب تصویر هم اگر واقعا به اعتماد سازی یقین داره باید کنسول رو بفرسته و بعد از دریافت کنسول پول رو به پیکش یا پست داد . و گرنه فک نمی کنم آدم عاقلی در حال حاظر واس 5 10 تومن بیاد خواب آشفته ببینه.تازه 5 10 تومنم نیست. الان قیمت توپوخنه از قیمت تصویر 10 ارزون تره .
دوست عزیز من هم دارم همین کار رو میکنم ، شما کمی سعی کنید من رو بشناسید بعد اینطوری بگید .
من الان برای دوستان تهرانی با پیک ارسال میکنم و دوستان پول رو به پیک میدن . از همین دوستان بازی سنتری هم تا الان چندین نفر ازم خرید کردن . اما چه کنم که ارسال به شهرستان خودش مبحث جداییه و دوستان میبایست پول رو از قبل به حساب بریزن .
البته چند روزی هست که ما توی سایتمون بخشی به اسم بخش اعتماد اجاد کردیم که مشتریهامون اونجا از خریدی که کردن صحبت میکنن و میتونید اونجا کمی بیشتر با ما آشنا بشید .
اینم لینکش http://forum.sellule.com/showthread.php?t=68
یک مسئله دیگه که در حال حاضر باید همه آدما به اون توجه کنن اینه که دنیا داره به سمت الکترونیکی شدن پیش میره (ایران هم خوب داره پیشرفت میکنه) ، الان مسئله 5 تومن 10 تومن ارزون تر نیست ، خرید های اینترنتی از بیرون رفتن ها ، کرایه ها و ترافیک های بیخود جلوگیری میکنه (نمونه اش همین پرداخت های اینترنتی قبض های بانکی) . این مسائل رو باید جدی گرفت .

دوستان به نظرتون همين 265 رو برم بخرم يا بازم صبر كنم ارزون شه؟؟:confused:
ارزون تر میشه .

آخرین ویرایش:

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
1 شنبه
ارکید جسپر 257
الایت جسپر 384
چقدر رنده واقعا برا 2 ت نمی تونید رندش کنید.:laughing:
حالا اینا همون 260 ت هاست یا بار جدیده که 3 ت ارزون افتاده؟؟؟:confused:
تا آخر مهر قیمت الیت جاسپر چند میشه؟؟؟؟ممکنه به 350 برسه؟؟؟یا کمتر؟؟؟
از کی دوباره قیمتا میره بالا؟؟؟؟
راستی پک های الیت جدید(بدون HDMI) که بیاد چند میشه؟؟؟

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
تا آخر مهر فکر کنم از 250 هم یه خورده پایین تر بیاد:D
از بعد امتحان های خرداد قیمتا میره بالا:D
پک های جدید که فعلا ایران بیا نیست ولی اگه بیاد یه 50-60 تومنی از همین HDMI دار ها کمتره;)

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها کنسول من سه چراغ شده :(
میخوام یه ارکید بگیرم:cool:
میخواستم ببینم جایی رو میشناسید که کنسوله قسطی بده ؟:blushing:
ممنونم

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
بار جدید نیست...
نمیدونیم چی قراره بشه.....
کجا 260 میداده تا الان...؟!!!!!!!!!
ما تا دیروز 263 میخریدیم...!!!!!!
شنبه 10 تومن شل میشه...
وارد کننده ی کنسول هم دوست عزیز یکی دو نفر بیشتر نیستن....چون باید بتونن قیمت رو توو مشتشون داشته باشن....
چون اونا قیمت رو تایین میکنن...
فروشگاه ها از اونا میخرن با 5 الی 10 تومن سود میفروشن....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر