قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام
کسی خبر نداره ریجن یو سی چه قیمته؟
تو ایران گیر نمیاد-(مگر اینکه دسته 2 و فالکون باشه)
اگه اشنا داری بگو از USA برات بیارن-مگرنه پال بگیر
--------------------------------------

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقاهون :d میتونین پیش بینی کنید تا اخر پاییز قیمتا چجوری میشه ؟
اخه دیگه ابرومون رفت اینقد از دوست و اشنا بعد از شهید شدن 360 ، 360 شون رو قرض گرفتیم .:d

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
قيمت توپخونه تغيير نکرده
آرکيد جاسپر 280
فقط يه بابايی با تته پته ميگفت خواستی 275 هم ميدم ....... ديگه نميدونم ميداد يا چرت ميگفت

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام
این صاحب این سایت به من زنگ زد.البته براش ایمیل فرستادم.http://www.irdoorbin.com
گفت یکی های ما همش جاسپره.بگیریم؟
کسی خرید کرده؟؟
قابل اعتماده؟؟؟
تازه سفارشم دادم ولی تائید نکردم.خوبه بخرم به 330 ت؟؟؟؟؟؟
اگه یکی از بچه های تو تهران بره به آدرسش.
می تونیم بفهمیم که راسته یا دروغ.
کی زحمتش رو میکشه؟؟؟
بعد می تونیم با هم خرید کنیم.

آخرین ویرایش:

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
خرید فوری x360 elite

بچه های مشهد یه کمکی برای خرید xbox360 elite به من بکنن و بگن که از کجا الایت جاسپر رو بخرم و قیمت دقیق دقیقش (حالا خیلی هم دقیق نبود اشکال نداره) و یه چیزه دیگه اینکه الایت همراهش چه چیزایی هست مثلا چندتا دسته و چند تا بازی و هارد 120 چنده؟ اینا که سرم کلاه نزارن ممنون.:biggrin1:

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
سلام
قیمت ارکید 10 هزار زیادتره که تو توپخونه 280 میتونی گیر بیاری
درباره proمیخواستم بگم که چون تولید نمیشه و با فرض اینکه بخری و انقدر قشنگ استفاده کنی که تا یک سال مشکل گرمایی براش پیش نیاد ولی بالاخره یه روز خراب میشه و چون بعضی از قطعاتشون با هم فرق میکنن و به علت توقف تولید ممکنه هیچ وقت نتونی ازش دوباره استفاده کنی ولی از تمام جاهای دیگه قیمت رو بهتر میده 330. همه جا حدود 400و بالاتر بوده و این که میگن قیمت pro و elite یکی شده کثیف ترین دروغی بود که بازاریها راه انداخته بودن تا pro 250 دلاری رو ببتونن150 هزار تومن گرون تر بفروشن
اما در مورد elite 440 الان گرونه و فتحی 420 و تصویر 418 میده که از هر کدوم که دوست داشتی میتونی تهیه کنی

حالا توصیه ای که من به شما دارم اینه چون Xbox مشکل 3 چراغه داره از کنسولی که hard داره استفاده کنی بهتره و در حال حاضر بهترین گزینه elite تا بازیهارو روی هارد بریزی و از روی dvd بازی اجرا نشه ودر نتیجه گرمای کمتری تولید میشه و دیرتر میسوزه

توصیه بعدی من به شما اینه که حداقل تا اواسط مهر صبر کنی

توصیه بعدی اینه که به حرفم گوش کنی به نفع خوته چون دوست دارم پولی که میدی اولا دور نریخته باشی (منظورم خرید با قیمت مناسبه)
دوما پول زور نداده باشی

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان فضولي تو بحث قشنگتون سر قيمتاي فتحي گرون فروش نميكنم اما اينا از دوبي و ابو ظبي elite جسپر ميارن 300 دلار=280 هزار تومن بعد با كلي منت ميدن400 تومن. اگه ارزون ميخاين شنيدم تو كيش يه بابايي با قيمت پايين ميده اگه كسي بعد ماه رمضون ميره كيش ميتونه قيمت رو بهتون بگه.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام
درباره proمیخواستم بگم که چون تولید نمیشه و با فرض اینکه بخری و انقدر قشنگ استفاده کنی که تا یک سال مشکل گرمایی براش پیش نیاد ولی بالاخره یه روز خراب میشه و چون بعضی از قطعاتشون با هم فرق میکنن و به علت توقف تولید ممکنه هیچ وقت نتونی ازش دوباره استفاده کنی ولی از تمام جاهای دیگه قیمت رو بهتر میده 330. همه جا حدود 400و بالاتر بوده و این که میگن قیمت pro و elite یکی شده کثیف ترین دروغی بود که بازاریها راه انداخته بودن تا pro 250 دلاری رو ببتونن150 هزار تومن گرون تر بفروشن
اما در مورد elite 440 الان گرونه و فتحی 420 و تصویر 418 میده که از هر کدوم که دوست داشتی میتونی تهیه کنی

حالا توصیه ای که من به شما دارم اینه چون Xbox مشکل 3 چراغه داره از کنسولی که hard داره استفاده کنی بهتره و در حال حاضر بهترین گزینه elite تا بازیهارو روی هارد بریزی و از روی dvd بازی اجرا نشه ودر نتیجه گرمای کمتری تولید میشه و دیرتر میسوزه

توصیه بعدی اینه که به حرفم گوش کنی به نفع خوته چون دوست دارم پولی که میدی اولا دور نریخته باشی (منظورم خرید با قیمت مناسبه)
دوما پول زور نداده باشی
ممنون دوست من به نظر شما تا مهر چه قدر میاد پایین و یه چیز دیگه اینکه تو مشهد گفتم بهترین جا کجاست.

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
دوستان فضولي تو بحث قشنگتون سر قيمتاي فتحي گرون فروش نميكنم اما اينا از دوبي و ابو ظبي elite جسپر ميارن 300 دلار=280 هزار تومن بعد با كلي منت ميدن400 تومن. اگه ارزون ميخاين شنيدم تو كيش يه بابايي با قيمت پايين ميده اگه كسي بعد ماه رمضون ميره كيش ميتونه قيمت رو بهتون بگه.
حالا کار ندارم فتحی گرونفروش هست یا ...هست :D ولی قیمت دوبی 300 دولار نیست به پول ما دورو بر 360-370 در میاد اگه واقعا از دوبی میخرن

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
arag جان شرمنده من طرف صحبتم grid بود اونجا که یه لینک گذاشته
grid قیمتهایی که من تا امروز داشتم اونهایی بود که گفتم البته اگه تهرانی و این رو هم بگم که تا مهر حدودا 10 تا 20 هزار تومن ارزون تر میشه (شاید)
arag من جایی تو مشهد سراغ ندارم ببخشید

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام

دوما پول زور نداده باشی

من با این صحبتای شما نظرم عوض شد.پرمیوم نمیگیرم.
اما شایدم اصلا 360 نگرفتم و یه دستی به سر و روی کامپیوترم کشیدم.
بازم ممنون بابت مطالب خوبت.
نظر من رو که راجع به پرمیوم عوض کرد.ان شا الله یه الیت میگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر