قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

amir_enrique1

کاربر سایت
Jul 27, 2007
123
نام
امیر پارسا
من در شیراز هستم یه فروشگاه خوبی سراغ دارید که الایت اصل و سالم و کارش درست باشه برام پست کنه و زود بفرسته .در شیراز قیمت کردم 420هزار تومان و در تهران 360 هزار تومان بود کمک کنید

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
دوستان من تو تهران اركيد جسپر زير 250 پيدا نكردم ... كسايي كه ميگن 215 و 220 يا حتي 240 اگه آدرسي دارن لطف كنن بگن ( من كل توپخونه رو گشتم يا تموم شده بود يا گرون مي داد )
وقتي قيمت پرميوم فاكون 270 هست آدم زورش مياد 250 ، 260 پول بده بابت آركيد ... اگه جايي ارزونتر هست لطف كنين بگين .
...
ضمنا بعضي از اين فروشنده ها حرفهايي مي زنن كه چشم آدم چهارتا مي شه ...
از فروشنده پرسيدم اركيد جسپر دارين ؟ گفت بله ... گفتم چند ؟ ... گفت قيمت چند به شما دادن ؟ ... گفتم تا 220 و 230 قيمت دارم ( مثلا يه دستي زدم ) گفت پس اونا نو نيستن:eek: ما خودمون قيمت خريدمون 230 هستش !!!!
نكته جالب هم اين بود كه آخر گفت جسپرا خوب در نيومده و سه چراغي زياد داده و ما چند تا برگشتي داريم ... منم تو دلم گفت خب عزيز پس چرا 260 تو پاچه مردم مي كنين !( اونا سه نفر بودن من يه نفر پس بايد تو دلم مي گفتم :biggrin1:)

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
6

دوستان من تو تهران اركيد جسپر زير 250 پيدا نكردم ... كسايي كه ميگن 215 و 220 يا حتي 240 اگه آدرسي دارن لطف كنن بگن ( من كل توپخونه رو گشتم يا تموم شده بود يا گرون مي داد )
وقتي قيمت پرميوم فاكون 270 هست آدم زورش مياد 250 ، 260 پول بده بابت آركيد ... اگه جايي ارزونتر هست لطف كنين بگين .
...
از فروشنده پرسيدم اركيد جسپر دارين ؟ گفت بله ... گفتم چند ؟ ... گفت قيمت چند به شما دادن ؟ ... گفتم تا 220 و 230 قيمت دارم ( مثلا يه دستي زدم ) گفت پس اونا نو نيستن:eek: ما خودمون قيمت خريدمون 230 هستش !!!!
نكته جالب هم اين بود كه آخر گفت جسپرا خوب در نيومده و سه چراغي زياد داده و ما چند تا برگشتي داريم ... منم تو دلم گفت خب عزيز پس چرا 260 تو پاچه مردم مي كنين !( اونا سه نفر بودن من يه نفر پس بايد تو دلم مي گفتم :biggrin1:)

فروشگاه فتخی تو توپخونه داره هم قیمت هاش خوبه

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
...

دقیقا مشکل من هم اینه
تو لباف همه میگن نیست تازه میگن جاسپر هنوز نیوده :eek:
فروشگاه کیان میگه جاسپرا زیاد هنگ میکنن :evil:
فتحی میگه هفته دیگه میاره :(
نکست جن نداره :laughing:
نمدونم از کجا بگیرم اگه کسی جای خبر داره 230 یا240 لطف کنه بگه
با تشکر

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
جسپرا زیاد هنگ میکنن چون فالکونا رو دست فروشنده ها باد کردن!(فالکونا که فروش بره هنگ اونا هم درست میشه :D)
خب یه هفته صبر کن بیاد بگیر دیگه!(اصلا 230 فک نکنم تو بازار بوده باشه)

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
دوستان من یک xbox پریمیوم کار کرده دیروز خریدم البته هارد رو عوض کرده و 20 انداخته تاریخ دستگاه 11 سال 2008 هست و دستگاه خیلی تمیز هست الباقی لوازم کامل هست اکستریم 1.51 رو هم روش ریخته امروز هم رفتم لایو خوشبختانه مشکلی نبود با 5 تا بازی خریدم 200 به نظر شما ارزش داشت یا نه
خیلی نا امیدم نکنید ها

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تقریبا - یکمی گرون خریدی در حد10- 20 تومن
ولی بازم مبارکت باشه -

اگه مادر بوردشم جسپر باشه-برات عالیه!!!البته الان 1.6 اومده
حتما بریز چون برای لایو لازمه!!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دقیقا مشکل من هم اینه
تو لباف همه میگن نیست تازه میگن جاسپر هنوز نیوده :eek:
فروشگاه کیان میگه جاسپرا زیاد هنگ میکنن :evil:
فتحی میگه هفته دیگه میاره :(
نکست جن نداره :laughing:
نمدونم از کجا بگیرم اگه کسی جای خبر داره 230 یا240 لطف کنه بگه
با تشکر

نیازی نیست زیادی نراحت باشی خوشبختانه تا 5 یا 4 روز دیگه بار جدیدی فتحی میرسه با قیمت های پایین ( تو فروشگاه اعلام کرده که قبلا 245 فروش بوده آرکد جاسبر الان بار جدیدی 20 یا 30 تومن زیر قیمت بدن )

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان بزارید از قیمت های خنده دار مشهد براتون بگم که ... ( فکر میکنن مردم ... هستن این قیمت ها رو میدن )

قیمت بازی ها به صورت کپی 12 تومن دسته از 60 تومن یا 80 تومن و اینکه وقتی بهش گفتم برات 4500 بازی ها میارم کلی ناراحت شد بعدش دوباره زنگ زدم گفتم اگه خواستی تا 2000 هم بازی های کپی اگه خواستی من بهت میدم طرف فروشنده گفت که این قیمت خامش هم نمیشه

البته من ساکن بجنوردم ولی به همه پیشنهاد میکنم ( دوستان گل شهرستانی ) قیمت ها رو فقط از تهران بگیرن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان بزارید از قیمت های خنده دار مشهد براتون بگم که ... ( فکر میکنن مردم ... هستن این قیمت ها رو میدن )

قیمت بازی ها به صورت کپی 12 تومن دسته از 60 تومن یا 80 تومن و اینکه وقتی بهش گفتم برات 4500 بازی ها میارم کلی ناراحت شد بعدش دوباره زنگ زدم گفتم اگه خواستی تا 2000 هم بازی های کپی اگه خواستی من بهت میدم طرف فروشنده گفت که این قیمت خامش هم نمیشه

البته من ساکن بجنوردم ولی به همه پیشنهاد میکنم ( دوستان گل شهرستانی ) قیمت ها رو فقط از تهران بگیرن

عجب ادمای نمک.....
یکی از بچه های فروشگاه مجازی سایت توی مشهده ولی واقعا خیلی نسبت به اینا قیمتش بهتره!!(با اینکه یکمی گرون میده)!!!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
عجب ادمای نمک.....
یکی از بچه های فروشگاه مجازی سایت توی مشهده ولی واقعا خیلی نسبت به اینا قیمتش بهتره!!(با اینکه یکمی گرون میده)!!!
یه سر بزنی به شهر ما میفهمی چه خبره بازیهای ps3 رو که مال قرن بوقه و دسته دومه میدن 85 یا 90 قیمت x360 هاشون هم که اگه بهت بدم شاخ درمیاری همشون لانچ و سری اول هستن.بعدشم میخوای بری قیمت بگیری کلی قیافه میگیرن و ناز میکنن برای دادن قیمت من هروقت که میرم در مغازهاشون کلی بهشون میخندم:biggrin1::biggrin1:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلام.
من مشهد هستم.
2 روز پیش رفتم PS3 و X360 قیمت کردم.قیمت ها فکر کنم با تهران زمین تا آسمون فرق داشت::(( (قیمت ها به تومان است)
X360 - Premium 60GB - Falcon = 450.000
X360 - Pro 20GB - Falcon = 410.000

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر