قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

mammads

کاربر سایت
Nov 4, 2007
113
نام
محمد مهدیزاده
سلام
قصد فروش كنسول دارم مشخصات

دستگاه من ARCADE هست درایو هیتاچی هست و کپی خور شده + 20 گیگ هارد + یک دسته اضافه فابریکی ( بی سیم ) +کابل تبدیل به وی جی ای + 15 عدد بازی

هرچی هم تو جعبه بوده هست از اکانت live هم استفاده نشده تو جعبه هست + اون بازی اورجینالی که تو Arcade ها هست + فاکنور خرید خریداری شده در تاریخ 9.8.87 از فروشكاه كنج پايتخت

تاریخ دستگاه 2008.06.29 هست اینم بگم فکر کنم فالکون هست یعنی جاسپر نیست شايد هم باشه چون يكي دو باري 10 ساعت هم وشن بوده تو بازي آخ نگفته

دستگاه کاملا سالم هست و دو بازی GEARS OF WAR 2 , CALL OF DUTY 5 روش تموم شده و زیاد ازش کار نکشیدم

برای فروشش بازی ها به صورت رایگان داده میشه به شرطی که زیاد از قیمتش کلش کم نشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الایت توی ارزون ترین حالت از 435 شروع میشه و تا بالای 500 هزار تومان ادامه داره.
فكر نكنم ديگه اين قيمت براي الايت وجود داشته باشه
قبلا كه لايت ان هك نشده بود عرضون ترين حالت الايت 435 بود حالا ديگه فكر كنم كمتر از 500 گير نياد البته من قيمت هاي جديد اقا پيام رو نديدم ولي فكر نكنم كه 435 باشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
کسی اگه قیمت پریمیوم تو فروشگاههای معتبر مثه وست و نکست جن و مدیا و کنج (دو تا آخریو خدا رحم کنه) داره لطفا بده...ممنون.
نكست جن كه الايت رو ميداد 570 تومن اركيد ميداد 430
وست كه پرميوم 60 ميداد 490 بقيه رو مطمئن نيستم
البته اين قيمت ها براي 3-4 روز پيشه و هر روز قيمت ها عوض ميشه بهتره خودت زنگ بزني به فروشگاه ها ادرس سايت هاشون هم كه 100% بلدي
كنج جاي معتبري هست:eek:من به هيچكس توصيه نميكنم كه از كنج خريد كنه
كنج يه زماني الايت بنكيو فالكون و پال ميداد 430 بعد شد 470 و تمام ديگه قيمت هاش در حد خونه و اصلا نميشه طرفش رفت ديسك هاش هم كه مالزيه :sick:افتضاح

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
کسی اگه قیمت پریمیوم تو فروشگاههای معتبر مثه وست و نکست جن و مدیا و کنج (دو تا آخریو خدا رحم کنه) داره لطفا بده...ممنون.

کنج

Xbox 360 Elite - 120GB

نام محصول: Xbox 360 Elite (مشکي) - با هارد ۱۲۰ گيگابايتمشخصات: مادربرد فالکون ۲۰۰۸، NTSC/J، قابليت پخش DVD9، کپی خور شده، هارد ۱۲۰ گيگابايت
متعلقات: يک دسته بي سيم، کابل HDMI، آداپتور
مبلغ کارت ضمانتنامه کنج برای این محصول: 50،000 تومان

قیمت:۶۶۵,۰۰۰ تومان

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
کنج

Xbox 360 Elite - 120GB

نام محصول: Xbox 360 Elite (مشکي) - با هارد ۱۲۰ گيگابايتمشخصات: مادربرد فالکون ۲۰۰۸، NTSC/J، قابليت پخش DVD9، کپی خور شده، هارد ۱۲۰ گيگابايت

عزیز دلم کنج خیلی گرون می ده. بیخیالش شو...!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
کنج

Xbox 360 Elite - 120GB

رفیق شما از فروشگاه همین سایت یدونه الایت بگیر کپی خور کردنش هم که خیلی سخت نی هم خودت میتونی انجام بدی و اگرم نخواستی میدی بیرون برات با 20 30 تومن سروتهشو برات هم میارن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
کنج

Xbox 360 Elite - 120GB

من به شما چي گفتم تو پست قبليم گفتم رسما بيخيال كنج بشين چون 1 قرون نميرزه
شما ميخواي از كنج بخري خوب برو از نكست جن يا پيكسل بخر من خيلي بيشتر قبولشون دارم

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
رفیق شما از فروشگاه همین سایت یدونه الایت بگیر کپی خور کردنش هم که خیلی سخت نی هم خودت میتونی انجام بدی و اگرم نخواستی میدی بیرون برات با 20 30 تومن سروتهشو برات هم میارن

من نمیدونم فروشگاه شما الایت رو به چه قیمتی میفروشه؟>؟؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر