قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
بذار مدارس باز بشه باز میاد پایین

منم یه آرکید میخوام بگیرم اما از دبی
کسی قیمت دقیق داره؟

احسان صبر کن , مثل اینکه قیمت XBOX 360 توی اروپا هم داره کم میشه البته فعلا در حد شایعه هست ولی امکانش زیاده.

الان توی امریکا که 199 دلار هست امیدواریم که در دبی هم 199 دلار بشود(180 تومن!!)

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
من یه سوال داشتم شما دوستان که این همه در مورد قیمت جهانی و داخلی چونه میزنید اگر ارکید با لایتون 350 بدن ارزششو داره خریده بشه:confused:

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
من یه سوال داشتم شما دوستان که این همه در مورد قیمت جهانی و داخلی چونه میزنید اگر ارکید با لایتون 350 بدن ارزششو داره خریده بشه:confused:
تو ایران قیمت خوبیه ولی نسبت به قیمت های جهانی.... البته اگه لایتون ها کپی خور شده باشه. وگرنه تو فروشگاه مجازی با درایور بنکیو 360000 می دن!

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
بچه قیمت ها خیلی تیریپ نا مردی شده!
الیت تا 3 هفته پیش شده بود با بنکیو 450 ... الان زیر 520 اینا گیر نمیاد!
آرکد که کسی ازش خبرم نمی گرفت الان 400 میدن.
(نمی خوام اسم ببرم) یک فروشگاه تا 3 هفته پیش الیت و می داد 460 و پرمیوم 415 الان پرمیوم رو می ده 520!!!!!!!
این ها روزه هم می گیرن!
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمازم مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن!
چرا عزیز زیر 520 هم هست
الان تو فروشگاه مجازی همه می دن 500 :smile:
همشون هم قابل اعتماد هستن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اركيد با درايو لايت ان 350 تومن:eek:اين قيمت از كجاست كه ما خبر نداريم :confused:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نه مهدی جون اصلا ارزشش رو نداره
به 2 دلیل
یک اینکه تا یه هفته دیگه که اول مهر باشه بازار میره تو رکود تا عید و اون موقع هست که فیمتها سیر نزولی پیدا میکنه
دو هم اینه که قیمته جهانی به شدت افت کرده و تا بخواد تو بازاره دبی و ایران تاثیرش رو نشون بده یه کم طول میکشه
تازه لایتون رو باید 80 خرج کنی تا کپیخور بشه(تعویض درایو)
پس صبر کن داداش

haditadjik

کاربر سایت
Sep 10, 2008
4
دوستان عزیز mehdimdi جان و اساتید فن. امروز این مقاله سه چراغ شدن کنسول و روش های حل آن را دیدم و رفتم ارور یابی کردم.
بعد از اینکه دستگاهو برای تعمیر به nextgen دادم دستگاهم از 3 چراغ به 1 چراغ تبدیل شد و دستگاهم ارور 1022 رو میداد. مربوط به کابل تصویر میشه؟ نه؟
حالا چیکار کنم؟ به نظر شما بدم به وست برای تعمیر یا ببرم پیش رفیقم که تعمیر کار مادر برد است تا یه خاکی بر سر بریزم.

سلام دوست عزیز . می توانی کنسولتون را به max game هم نشان بدی . چون ادعا
می کنن که تعمیر کاربسیار ماهری دارند . در این که قابل اطمینان هستند باید بگم که من چند تا کنسول از آنها برای دیگران خریدم و خیلی هم خوب بوده . فقط امکان داره نسبت دیگران یک مقدار گرونتر بگیرن
من فقط قصدکمک به شما رو داشتم نه تبلیغ فروشگاهی.
تلفن مکس گیم : 88943015. 88942866. 09124840372;)

dc-master

کاربر سایت
Dec 7, 2005
61
فروش XBOX 360 Premium مدل Go Pro
تاريخ توليد 04 سال 2008
مادربرد : فالكون
برق 175W و 220 ولت مستقيم
درايو Benq
region PAL
به همراه بازي Lost Odyssey بصورت Original
كپي خور شده تحويل در هر نقطه ايران- 495 هزار تومان

فروش XBOX 360 Premium
تاريخ توليد 07 و 08 سال 2007
برق 203W و 220 ولت مستقيم
درايو Benq
region PAL
به همراه بازي Lost Odyssey بصورت Original
كپي خور شده تحويل در هر نقطه ايران- 455 هزار تومان

فروش XBOX 360 Premium مدل Go Pro
تاريخ توليد 05 سال 2008
درايوLite-On
region PAL
بدون بازي
كپي خور نشده تحويل در هر نقطه ايران 420 هزار تومان

فروش تعداد محدودي XBox Elite با مشخصات
ريجن PAL
مادربرد Falcon
تاريخ توليد 12-2007
درايو Benq كپي خور شده
بدون بازي
با هزينه ارسال براي سراسر نقاط ايران
530000 تومان

فروش XBOX 360 Arcade
تاريخ توليد 05 سال 2008
درايو Lite-On
region PAL
كپي خور نشده و بدون بازي - تحويل براي 15 روز ديگر
قيمت 320 هزار تومان

در صورت تمايل بازي Lost Odyssey بصورت Original به قيمت 25.000 تومان عرضه ميگردد

توضيحات بيشتر در اين تاپيك
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16306&page=9

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
بابا دمت گرم قیمت های بازار رو شکستی ....:)
من جای شما بودم یک سری به تاپیک های بغل دستم میزدم که حداقل یکی دوتا دستگاهم فروش بره...:biggrin1:
ولی خدایش آرکید رو خوب میدی بد نیست ولی الیت رو دیگه....:mad:

dc-master

کاربر سایت
Dec 7, 2005
61
بابا دمت گرم قیمت های بازار رو شکستی ....:)
من جای شما بودم یک سری به تاپیک های بغل دستم میزدم که حداقل یکی دوتا دستگاهم فروش بره...:biggrin1:
ولی خدایش آرکید رو خوب میدی بد نیست ولی الیت رو دیگه....:mad:

فرمايش شما صحيح ولي اگر دقت كنيد ما هر چيزي را با قيمت خودش زديم
مثلا ما كلا ميتونستيم بگيم پرميوم با درايو بنكيو و برد فالكون به قيمت X
ولي ما هر دستگاهي را بنسبت قيمت خريدمان + سود مان ميفروشيم
مطمئن باشيد اگر درايو Lite-On كپي نشود و قيمت دلار هم همينطور بماند ( اگر بالاتر نرود ) قيمت ها گران تر ميشوند . حتي با وجود فرا رسيدن مهر و بقول بعضي از دوستان ركود بازار - چون حداقل الان قيمتهاي دبي گرانتر شده است و تقريبا داره ته Benq ديگه در مياد

ولي دو چيز در بازار ايران وجود دارد:
1- هر كس مختار است كه جنسش را به هر قيمتي كه دوست داره بفروشد ( حالا سزاي گران فروش هم نخريدن است )
2- الحمدالله اكثر مشتريان مخصوصا در اين فروم با هوش و عاقلند و خود سبك سنگين ميكنند كه از چه كسي چه چيزي را و با چه قيمتي بخرند و در ازاي مبلغي كه پرداخت ميكنند چه چيزي را ميگيرند .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
یه سوال پرسیدم ببینم ارزش داره با این قیمت یا نه حالا واقعا 300 تومن میارزه:confused:
نه واقعا نميرزه چون تقريبا با همه تجهيزات كه بايد بگيري از جمله درايو حدود 360-370 تومن شايد هم يشتر در مياد كه واقعا نميرزه فعلا قيمت ها كم كم داره مياد پايين تا ببينيم زمستان چي ميشه البته اگر LITE-ON كپيخور بشه كه ديگه:-"

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
نه واقعا نميرزه چون تقريبا با همه تجهيزات كه بايد بگيري از جمله درايو حدود 360-370 تومن شايد هم يشتر در مياد كه واقعا نميرزه فعلا قيمت ها كم كم داره مياد پايين تا ببينيم زمستان چي ميشه البته اگر LITE-ON كپيخور بشه كه ديگه:-"
قیمت های DC-master با لاست... ایشون آرکد با درایور لایتون می ده 320 ولی هست کسی که با درایور بنکیو می ده 350 (کپی خورشم مجانی)

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
قیمت های DC-master با لاست... ایشون آرکد با درایور لایتون می ده 320 ولی هست کسی که با درایور بنکیو می ده 350 (کپی خورشم مجانی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر