قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
کمک فوری ....
من میخام واسه 360ام یه مانیتور LCD بگیرم آخه به CRT وصل کردم کیفیت خوب نبود ..حالا یه مشورت مشتی میخام که چی بگیرم...و ایا ای که فرق LCD,CRT اینقدر هست که بیرزه ؟؟که فک میکنم باشه ...بعدش یه برند ومدل خوب میخام که کیفیتش بالا باشه و رنگا توش زنده و گرم باشه مثه LCD دوستم یخ کرده نباشه...الان یه مدل مده نظرمهه SAMSUNG T1900 که آخرین مدل سامسونگه تو تلوزیونم تبلیغش میکنه .... کنتراستشم خیلی بالاست 20000!!!!!!!!!! :eek:و این که ورودی DVI هم داره یه سوالم داشتم واینکه آیا تبدیل HDMI to DVIمیازه و چقدر کیفیتو بالا میبره؟؟؟در کل راهنمایی کنید اگه کسی کار این مانیتور رو دیده یا مدل خوبی که واسه 360 جواب دادرو بگه مام استفاده کنیم در ضمن تورنج قیمتی 230 تا 260 باشه مثه همین سامسونگه دستون درد نکنه فقط تیز آمار بدین..ممنون....یا علی

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوستان عزیز . mehrdadcreed و sepehrsr جان من دلم از این میسوزه که با کنسولم روزی 1 ساعت هم بازی نمی کردم که اینطور شد. بعد از یه هفته اومدم خیره سرم یه ربع بازی کنم و دستگاهو روشن کردمو بازی darkmessiah رو تو دستگاه گذاشتمو که تو لوگوی ubisoft برایه اولین بار گیر کرد. دستگاهو reset کردم که بعد از 15 ثانیه 3چراغ شد. دادم به همون فروشگاه nextgen برایه تعمیر. طرف عینکیه انقدر تو تعمیرات ادعا میکرد که نمیدونی . ولی بعد از چند روز نتونست درستش کنه و دستگاهو با ارور 1 چراغ بهم داد.
الان هم میزنم تو سرم میگم آخه چرا اون موقع wii نگرفتم.
راستی nextgen به من گفت که برایه 12 ولت کردن 450000 تومان ناقابل میگیره.
روزي 1 ساعت :eek:شايد اشكال از كنسولت نبوده اگر هنوز همون كنسول ها رو داري 2 كار بكن اوني كه باهاش روزي 1 ساعت بازي نميكردي;)ببر خونه يك نفر ديگه ببين اونجا كنسولت 3 چراغه ميشه چون يك نفر من ميشناسم كه همين مشكل براش پيش اومده بود برد خونه يكي ديگه كنسولش 3 چراغه نداد
2ومين كار اينه كه بجايه اينكه 300 به بالا پوله كنسوله جديد بدي ببر نكست جن برات تعمير ميكنه بعد فن هاش رو 12 ولت كن روش هايه كولينگ رو هم روش انجام بده ببين چي ميشه;)
45 تومن خوب ببر وست اگر اونجا هم همين قيمت بود خودت اين كار رو بكن بگو برات تاپيكه 12 ولت كردن 360 رو هم برات بذارم
wii كه به 360 نميرسه بابا

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
آقا فرق بین ال سی دی و سی آر تی زیاد ...
ولی من تو برند ها تو زمینه ی ال سی دی فقط ال جی رو پیشنهاد می دم... و شما قول تبلیغ رو نخور چون تبلیغات فقط سیاست همین!
می تونی از سری رویایی ال جی یگیری... البته مدل های دیگه ای هم اومده که بهتر هستند که باید بری یک جایی مثل بازار رضا و تحقیق بیشتری کنی. فقط نری پیش نمایندگی سامسونگ بگی سامسونگ بهتر هست یا ال جی!
اگه اینچ بالا می خوای می تونی ایکس ویژن بگیری (تلویزیون هم تبلیغ می کنه) با 500 می تونی یک 32 بگیری!
ولی بازم می رم سر خونه ی اول و می گم ال جی! چون تو آخرین نمایشگاه ال سی دی تو شیکاگو بهترین برند ال جی شد!

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
مسیح جان یارو بهت فضایی فروخته .... تو تهران با این چیزا فکر کنم 550 بیفته ولی تو تهران جا هایی هستند که 600 فقط خود کنسول رو بفروشن!

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
آقا می گن کامپوزیت با ای وی یکی هست...
نه دادا من خودم رفتم بازار ای وی 2 هزار تومن هست کامپوزیت 20 هزار تومن!
جفتشون 3 رنگ هست ولی یکی نیست! ولی جفتشون به ای وی می خوره و کامپوزیت ها بیشتر برای ای سی دی هست چون از ای وی ها ی معمولی ایجاد پیکسل سوخته در ال سی دی می کنند!
DSC01074.JPG

DSC01075.JPG

ولی توی پرمیوم ها مثل اینکه کامپونت هست که اونا دست کمی از HDMI نداره!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان عزیز . mehrdadcreed و sepehrsr جان من دلم از این میسوزه که با کنسولم روزی 1 ساعت هم بازی نمی کردم که اینطور شد. بعد از یه هفته اومدم خیره سرم یه ربع بازی کنم و دستگاهو روشن کردمو بازی darkmessiah رو تو دستگاه گذاشتمو که تو لوگوی ubisoft برایه اولین بار گیر کرد. دستگاهو reset کردم که بعد از 15 ثانیه 3چراغ شد. دادم به همون فروشگاه nextgen برایه تعمیر. طرف عینکیه انقدر تو تعمیرات ادعا میکرد که نمیدونی . ولی بعد از چند روز نتونست درستش کنه و دستگاهو با ارور 1 چراغ بهم داد.
الان هم میزنم تو سرم میگم آخه چرا اون موقع wii نگرفتم.
راستی nextgen به من گفت که برایه 12 ولت کردن 450000 تومان ناقابل میگیره.

دوست عزیز کنسول شما به احتمال فراوان از اول دچار اشکال بوده یا سرت رو کلاه گذاشتن و کنسول تعمییری بهت دادن ویا از شانس بدت کنسول خراب بوده بدون اینکه کسی بدونه .
واسه 12 ولت اگه 45 بگیرن که دیگه یعنی دزدی سر گردنه . البته بعید نیست واسه اینکه ازشون اینتر کولر بخری اینو گفته باشن .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سلام دوستان کسی از قیمت ها در اصفهان خبر داره؟:eek:
یه فن اینتر کولر+2 تا بازی+کپی خور شدهXbox 360 Elite Pal Motherboard Falcon Benq drive
=620 تومان:eek:
من که از همین جا با این قیمت خریدم چون توی اصفهان همین یه جا فقط الیت داره

تا حالا شده کلاه بگزارن سرت؟؟؟؟
الان حداقل 60 تومن کلاه گذاشتن سرت:biggrin1:

البته قیمتهای تو شهرستان همه اینجوریه و خیلی بالاست:sick:

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
تا حالا شده کلاه بگزارن سرت؟؟؟؟
الان حداقل 60 تومن کلاه گذاشتن سرت:biggrin1:

البته قیمتهای تو شهرستان همه اینجوریه و خیلی بالاست:sick:

سلام
قبول دارم خیلی گرون خریدم
من اصفهانم و از مجتمع پارک خریدم فروشگاه پاسکال
ولی دیگه چاره ای نبود چون زنگ زدم سرزمین رایانه گفتند که الیت با این مشخصات نداریم منم مجبور شدم از مجتمع پارک بخرم
قبول کنین به ما گیمر ها توی شهرستان خیلی ظلم میشه:(:-"

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام دوستان کسی از قیمت ها در اصفهان خبر داره؟:eek:
یه فن اینتر کولر+2 تا بازی+کپی خور شدهXbox 360 Elite Pal Motherboard Falcon Benq drive
=620 تومان:eek:
من که از همین جا با این قیمت خریدم چون توی اصفهان همین یه جا فقط الیت داره
اليت ريجن پال + مخلفات 620 :eek:والا نكست جن كه الان از همه جا گرون تر ميده 360 اليت با همه مخلفاتي كه گفتي 600 در نمياد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سلام
قبول دارم خیلی گرون خریدم
من اصفهانم و از مجتمع پارک خریدم فروشگاه پاسکال
ولی دیگه چاره ای نبود چون زنگ زدم سرزمین رایانه گفتند که الیت با این مشخصات نداریم منم مجبور شدم از مجتمع پارک بخرم
قبول کنین به ما گیمر ها توی شهرستان خیلی ظلم میشه:(:-"

خوب مگر مجبور بودی ؟!!!
تو این سایت کسانی بودن که باقیمت ارزونتر میشود ازشون خرید کرد...
ولی در هرصورت اصلا مهم نیست ..

MadWorld

کاربر سایت
Sep 10, 2008
46
نام
سامان
دوستان عزیز mehdimdi جان و اساتید فن. امروز این مقاله سه چراغ شدن کنسول و روش های حل آن را دیدم و رفتم ارور یابی کردم.
بعد از اینکه دستگاهو برای تعمیر به nextgen دادم دستگاهم از 3 چراغ به 1 چراغ تبدیل شد و دستگاهم ارور 1022 رو میداد. مربوط به کابل تصویر میشه؟ نه؟
حالا چیکار کنم؟ به نظر شما بدم به وست برای تعمیر یا ببرم پیش رفیقم که تعمیر کار مادر برد است تا یه خاکی بر سر بریزم.

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
بچه قیمت ها خیلی تیریپ نا مردی شده!
الیت تا 3 هفته پیش شده بود با بنکیو 450 ... الان زیر 520 اینا گیر نمیاد!
آرکد که کسی ازش خبرم نمی گرفت الان 400 میدن.
(نمی خوام اسم ببرم) یک فروشگاه تا 3 هفته پیش الیت و می داد 460 و پرمیوم 415 الان پرمیوم رو می ده 520!!!!!!!
این ها روزه هم می گیرن!
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمازم مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
بچه قیمت ها خیلی تیریپ نا مردی شده!
الیت تا 3 هفته پیش شده بود با بنکیو 450 ... الان زیر 520 اینا گیر نمیاد!
آرکد که کسی ازش خبرم نمی گرفت الان 400 میدن.
(نمی خوام اسم ببرم) یک فروشگاه تا 3 هفته پیش الیت و می داد 460 و پرمیوم 415 الان پرمیوم رو می ده 520!!!!!!!
این ها روزه هم می گیرن!
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمازم مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خونــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن!
ما گفتیم صبر کنیم ارزون میشه ای وای حالا چیکار کنم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر