قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ممنون من 360 تمو سفارش دادم ...........3روز دیگه میرسه پرمیوم فالکون :cheesygri از همین الانم دعا میکنم تا واسه من برسه 360 توام جور شه;) که ایشالا حالشو ببری 1تلوزیون deawoo کاردرست داریم ولی fullhd deawoo نیست درزمن واسه بابامه من خودم خونه دانشجوئی دارم وباید با مانیتور بسازم ...آره توپخونرم بیخیال شدم تمام کنسولاش رفرشن :eek:
بازم ممنون آقایی.به همین زودیا 360 تو میگیری میدونم:love:
بهت تبريك ميگم حالا چند خريدي از كي از اقا مجيد:confused:يا از مغازه هايه بيرون خريدي
به هر حال انشاا...مثله تراكتور برات كار كنه وهيچوقت غم سه چراغه رو نبيني:biggrin1:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
nike اگه میتونی بیای تهران از آقا مجید بگیر. مغازش یه خیابون پایین تر از خونه ی ماست.:cheesygriمعطبره.
چيييي ميگي سپهر:confused: مغازه اقا مجيد كجاست؟ اسمش چيه؟ من فكر ميكردم فروشگاه مجازي داره :eek:

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
سلام به حضار گرامی.
آقایون ببخشید این آقای پیامی که این طور نشون میده انسان منصفی هست سایتی, وبلاگی, Yahoo IDی چیزی نداره.
اگه لطف کنید آدرس رو هم بدید ممنون میشم. با وجود اینکه الان الیت 259.99 دلار هست اگه ایشون میدن 400 نسبت به بقیه جاها خوبه.
ممنون میشم اگه آدرس رو لطف کنید. ;)

کی می گه 259.99 دلار 449.99 دلار هست قیمتش

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
ممنون من 360 تمو سفارش دادم ...........3روز دیگه میرسه پرمیوم فالکون :cheesygri از همین الانم دعا میکنم تا واسه من برسه 360 توام جور شه;) که ایشالا حالشو ببری 1تلوزیون deawoo کاردرست داریم ولی fullhd deawoo نیست درزمن واسه بابامه من خودم خونه دانشجوئی دارم وباید با مانیتور بسازم ...آره توپخونرم بیخیال شدم تمام کنسولاش رفرشن :eek:
بازم ممنون آقایی.به همین زودیا 360 تو میگیری میدونم:love:
مبارک باشه.انشا... کلی واست کار کنه.واسه ما هم دعا کن زود تر بگیریم.:love::love::love:
راستی از کجا سفارش دادی ؟ چند ؟

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
مبارک باشه.انشا... کلی واست کار کنه.واسه ما هم دعاکه زود تر بگیریم.:love::love::love:
راستی از کجا سفارش دادی ؟ چند ؟

سلام سپهر جان مخلصیم داداش از اقا مجید گرفتم قراره باخودشم بریم کپی خور کنیم...ایشالا هر چه زودتر بگیری که منم خوشحال شم ...390 گرفتم .قابل شمارم نداره 360 خودته:love:
ایشالا تو بهتر از فالکون بخری که بترکونی ...;)

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
سلام سپهر جان مخلصیم داداش از اقا مجید گرفتم قراره باخودشم بریم کپی خور کنیم...ایشالا هر چه زودتر بگیری که منم خوشحال شم ...390 گرفتم .قابل شمارم نداره 360 خودته:love:
ایشالا تو بهتر از فالکون بخری که بترکونی ...;)
ممنون.ما به همین فالکون هم راضیم.
راستی پیغام های خصوصیت رو هم چک کن.;)

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
چيييي ميگي سپهر:confused: مغازه اقا مجيد كجاست؟ اسمش چيه؟ من فكر ميكردم فروشگاه مجازي داره :eek:

نام:مجید شامی
تلفن: 02177644705 , 09355069157
آدرس:خیابان 17 شهریور بین میدان امام حسین و میدان شهدا کوچه سپهر پلاک 22 واحد 9
ایمیل:majidshami1359@yahoo.com
سال تولد : 1359
محل تولد : تهران
شماره شناس نامه : .....
....
....
مامور ثبت شناس نامه : سپهر (sepehrsr)
...............
آقا اطالاعاتی خواستین درخدمتیم.:cheesygri:cheesygri:cheesygri.

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
اقا کسی از این فروشگاه اطلاعاتی داره که کنسول مورد اطمینان میده یا نه؟ :confused: راستش از پی اس 3 یه کم زده شدم رو مخم رفته 360 بگیرم.همیشه از خرابیش میترسیدم نخریدم.از توپخونم میترسم بگیرم.یکی بهم گفته اینجا مورد اطمینان.امروز زنگ زدم قیمت پرسیدم الیت فالکونو بهم گفت 485.یه با مرام کمک کنه ممنون میشم.اینم اطلاعات این فروشگاه:
ابی کامپیوتر - ادرس : میدان جهاد. جنب بیمارستان سجاد. بازارچه کامپیوتر هدیه شماره 13. تلفن 88975711

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا کسی از این فروشگاه اطلاعاتی داره که کنسول مورد اطمینان میده یا نه؟ :confused: راستش از پی اس 3 یه کم زده شدم رو مخم رفته 360 بگیرم.همیشه از خرابیش میترسیدم نخریدم.از توپخونم میترسم بگیرم.یکی بهم گفته اینجا مورد اطمینان.امروز زنگ زدم قیمت پرسیدم الیت فالکونو بهم گفت 485.یه با مرام کمک کنه ممنون میشم.اینم اطلاعات این فروشگاه:
ابی کامپیوتر - ادرس : میدان جهاد. جنب بیمارستان سجاد. بازارچه کامپیوتر هدیه شماره 13. تلفن 88975711

جای مطمین میخوای هم از اقا مجید میتونی بگیری تو تهران با قیمت خوب هم اقا پیام البته باید به تاپیکشون سر بزنی که هر دوشون توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن هر دوشونم قابل اعتمادن
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16672

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الان اليت زير 450 ظرره;)فروشگاه هايه مجازيه اينجا از همه جا بهتر و ارزون تره
پس اقا پيام كي مياد با كنسولاش كه 80درصد بنكيو هستن:biggrin1: اخه يكي از فاميلايه ما ميخواست يه اليت بخره منم بهش قيمت كنسول هايه اقا پيام رو گفتم هالا ميخواد از اقا پيام بخره حالا چقدر بايد منتظرش نگه دارم:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ورودی جنس خیلی راحت نیست که انتظار داشته باشید جنس های پیام 3 سوت برسه.
پیام یه تایم خاص که میده همون موقع میاد.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ورودی جنس خیلی راحت نیست که انتظار داشته باشید جنس های پیام 3 سوت برسه.
پیام یه تایم خاص که میده همون موقع میاد.
اقا پدرام گله:rose: بلبل:-" شما خبر داري اقا پيام گله گلاب كنسولاش رو كي مياره اخه اين فاميله ما من رو كچل كرده قيمت رو هم كه فهميده ديگه نميخواد از جايه ديگه بخره;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا پدرام گله:rose: بلبل:-" شما خبر داري اقا پيام گله گلاب كنسولاش رو كي مياره اخه اين فاميله ما من رو كچل كرده قيمت رو هم كه فهميده ديگه نميخواد از جايه ديگه بخره;)

زمان دقیقی رو نمی دونم.توی چند صفحه آخر تاپیکش بخونید فکر کنم گفته باشه.

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
یک سوال داشتم.
این آقا مجید همه ی دستگاهاش پاله. من پال نمی خوام. شما جای دیگه مد نظرتون نیست که هم منصف باشه و هم همه ی رجیون ها را داشته باشه بعضاً قسطی هم بده اگه نداد موردی نداره.
متشکرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر