قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
کاش می پرسیدی چرا گوشی رو جواب نمی دن پرتو بد مدل داره وسایل بچه های شهرستان رو می پیچونه :mad::((
به یکی کابل نمی فرسته به یکی بازی ( من ) !!!!
اتفاقا يادم بود ولي چون با همون زنگ دوم برداشت ديدم اگرم بهش بگم چرا جواب نمي دين حتما مي گه ما كه جواب مي ديم اونم به سرعت !!! منم بي خيالش شدم حالا اگه مي خواين اطلاعات بدين (كي سفارش دادين چي سفارش دادين و ...) زنگ بزنم ببينم چي مي گن :confused:

حالا شما ها نظري راجع به اين قيمتاي بالاي نكست جن ندارين؟؟ حتما پاشون گرون در مياد وگرنه بيكار نيستن از همه گرون تر بدن كه فروش نره !! شايد كنسولاي بقيه يه مشكلي داره؟؟(البته ما ايراني ها هر جا يه همچين چيزي مي بينيم مي گيم اوني كه ارزونه مشكل داره، چيكار كنيم عادتمون شده ديگه )

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
بچه ها کسی میدونه قیمت توپ خونه چطوره ؟ فکر کنم باید ارزون تر باشه ؟ می شه اعتماد کرد ؟ کنسولاشون خراب نیست ؟ والا من که چند سال پیشا یه PS 2 , PS1 گرفتم از اونجا کلی کار کردو ارزون تر هم از بقیه جا ها بود . حالا نظر شما چیه ؟:confused:

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
سلام!
من میخواستم بدونم که الان که من حدود 600 تومن Pool دارم، به نظر شما از کجا X360 بخرم؟
چه ریجنی بخرم؟
چه مدلی رو بخرم؟
من دیروز رفته بودم Pایتخت، یه جا Elite رجن Pal رو میداد، 480!
با درایو BenQ
از یه جای دیگه Pورسیدم، ریجن J رو میداد 635!
با درایو سامسونگ!
آخه مگه حدود 150 تومن اختاف میشه!!!!!!
حالا من چون هیچ (دقیقاً هیچ!!) اطلاع و شناختی از قضایای 360 ندارم، خواهش میکنم که یه نفر بنده رو راهنمایی کنه که فردا کلاه سرم نره!
ممنوم.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
اون 480 تومنی کنج بوده برو از همون کنج بگیر و 12 ولت کن و یدونه از اون فن های زیر Xbox بگیر بذار بازی کن حالشو ببر!

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
سلام!
من میخواستم بدونم که الان که من حدود 600 تومن Pool دارم، به نظر شما از کجا X360 بخرم؟
چه ریجنی بخرم؟
چه مدلی رو بخرم؟
با درایو BenQ
با درایو سامسونگ!
حالا من چون هیچ (دقیقاً هیچ!!) اطلاع و شناختی از قضایای 360 ندارم، خواهش میکنم که یه نفر بنده رو راهنمایی کنه که فردا کلاه سرم نره!
ممنوم.

در مورد خرید الان بازار یه مقدار زیادی نوسان داره
ریجن حتما pal بخر چون بازیهاش زود تر میاد ترانسشم 220 ولته و کلا ریجن پال مال خاورمیانه هست
زیاد فرقی نمیکنه _ الیت رنگش مشکیه هاردش 120 گیگ _کابل hdmi و یه سری تبدیل صدا و غیره داره که تو بقیه نیست ولی اگه پولش مهم نیست elite رو بخر

تو سایتم چند نفری هستند که قیمتهای مناسبی دارند برای elite

در مورد 360 هم هر سوال دیگه ای که داشتی پام بده به من , تا اونجایی که بتونم راهنمایی میکنم

موفق باشی.

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
اون 480 تومنی کنج بوده برو از همون کنج بگیر و 12 ولت کن و یدونه از اون فن های زیر Xbox بگیر بذار بازی کن حالشو ببر!
سلام داداش!!
اقا من میخواستم بدونم که این اشگالی نداره که ریجنش Palئه؟
اخه یه بنده خدای دیگه میگفت که این ریجن اصلاً بازی نداره!
این بابا توی طبقه دوم بود، بالای همکف!
روبروی اونجایی که موبایل میفروشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام!
چه ریجنی بخرم؟
چه مدلی رو بخرم؟
با درایو BenQ
با درایو سامسونگ!
ممنوم.

ریجن PAL پیشنهاد میشه...
مدل الایت هم بالاترین و کاملترین مدل هست.
مغازه ای که بهت 480 قیمت داده خیلی خوب گفته.
می تونی بری بخری.
اما اون J با درایو سامسونگ یه مقدار شک برانگیز هست.
در ضمن PAL ارزون ترین ریجن XBox 360 هست.(البته چون از دوبی وارد میشه نسبت به بریتانیا هم ارزون تر در میاد به دلیل ارزش پول کشورهای ذکر شده)
الان قیمت XBox 360 Elite از 450 هست تا 500 برای ریجن PAL.
شما می تونید توی فروشگاه مجازی از آقا پیام یا آقا مجید خرید کنی.هر 2 حدود 450000 تومان میدن این مدل رو.آقا پیام با درایو Lite-On که کپی خور نشده و آقا مجید با درایو BenQ.

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
ریجن PAL پیشنهاد میشه...
مدل الایت هم بالاترین و کاملترین مدل هست.
مغازه ای که بهت 480 قیمت داده خیلی خوب گفته.
می تونی بری بخری.
اما اون J با درایو سامسونگ یه مقدار شک برانگیز هست.
در ضمن PAL ارزون ترین ریجن XBox 360 هست.(البته چون از دوبی وارد میشه نسبت به بریتانیا هم ارزون تر در میاد به دلیل ارزش پول کشورهای ذکر شده)
الان قیمت XBox 360 Elite از 450 هست تا 500 برای ریجن PAL.
شما می تونید توی فروشگاه مجازی از آقا پیام یا آقا مجید خرید کنی.هر 2 حدود 450000 تومان میدن این مدل رو.آقا پیام با درایو Lite-On که کپی خور نشده و آقا مجید با درایو BenQ.
داداش یعنی این ریجن کمبود بازی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر